Kalendarz adwentowy 2022 - 5 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-05
data zakończenia: 2022-12-05
liczba użytkowników: 633
liczba wyświetleń: 5874

kalendarz adwentowy 2022 nagroda 5 grudnia

Dziś do wygrania słuchawki gamingowe SteelSeries Arctis Nova 3

Życie gamera to nie zabawa. Jednego dnia trzeba walczyć z głównym bossem rodem z horroru, drugiego ganiać po mieście w przypadkowym aucie, trzeciego strzelać do wrogów zza muru, a jeszcze innego… pomagać lepić uszka na święta. Słuchawki gamingowe od SteelSeries nie pomogą w ugniataniu ciasta, ale za to umożliwią maksymalne zanurzenie w świecie gry i jej dźwięków. Wiemy coś o tym - mieliśmy już okazję je testować. Dowiedź się więcej o słuchawkach Artis Nova 3 w recenzji na benchmark.pl.

Co zrobić, by zdobyć słuchawki od SteelSeries -  Arctis Nova 3? Odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania w ramach Kalendarza Adwentowego 2022 - z celnością snajpera. Powodzenia!

Wyniki konkursu

Soundtrack, ruch przeciwnika, strzelanie czy piękno natury - świat dźwięku w grach jest tak wszechstronny, że aby docenić jego głębię potrzebne są słuchawki dobrej jakości. Właśnie takie dla Was mieliśmy w konkursie. 

Słuchawki gamingowe SteelSeries Arctis Nova 3 wygrywa Mateusz, nick: Mateusznv. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Czułość słuchawek SteelSeries Arctis Nova 3 to:
- 93 dBSPL

Pytanie 2. Ile kolorów oferuje podświetlenie RGB w SteelSeries Arctis Nova 3?
- 16,8 milionów

Pytanie 3. Ile ważą słuchawki Arctis Nova 3?
- 253 g

Pytanie 4. W jakiej grze chciałbyś wypróbować SteelSeries Arctis Nova 3 i dlaczego?

Od klasyków aż po najnowsze tytuły - wskazywaliście różne produkcje, w których parametry słuchawek SteelSeries poprawiłyby jakość grania. Co włączy Mateusz po odpakowaniu przesyłki od nas?

Chciałbym wypróbować słuchawki w grze pt. Wiedźmin 3. Dzięki nim poczułbym się w nich jakbym tam był. Poczuć adrenalinę podczas walki w oprawie muzycznej przejść się spokojnie po Novigradzie. Być dzięki nim czujny na każde pojawienie się potwora. Bywajcie