Kalendarz adwentowy 2022 - 6 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-06
data zakończenia: 2022-12-06
liczba użytkowników: 711
liczba wyświetleń: 9395

kalendarz adwentowy nagroda 6 grudnia

Dziś do wygrania monitor iiyama G-MASTER G2450HSU-B1

W dzisiejszym okienku benchmarkowego Kalendarza Adwentowego 2022 znaleźliśmy monitor iiyama. Co wspólnego ma ten monitor z prezentami? Po pierwsze: monitor może być prezentem dla Ciebie, jeśli wygrasz w naszym dzisiejszym konkursie. Po drugie: Wigilia rozpoczyna się pierwszą jasną gwiazdą na ciemnym niebie, a dobra rozgrywka rozpoczyna się tam, gdzie właściwy kontrast pozwala zobaczyć każdy, najmniejszy element obrazu na ekranie. Po trzecie: odtwarzanie obrazu na ekranie wymaga tak samo dobrej płynności jak obserwacja choinki przed Wigilią. Jeśli mrugniesz/pominiesz jedną klatkę, możesz przegrać w rozgrywce – i przegapić wizytę Mikołaja.

Nie przegap też wizyty benchmarkowego Mikołaja i weź udział w konkursie!  Powodzenia!

Wyniki konkursu

Święty Mikołaj utrwalił się nam w głowach jako dobrotliwy staruszek z długą brodą i w czerwonym wdzianku. Skąd jednak wiedziałby, jak zakraść się niepostrzeżenie do setek tysięcy domów, skoro jest taki święty? Tego nie wiemy, wiemy za to, że najlepsze postacie to te, które nas zaskakują. Lubimy też odpowiedzi w konkursach, które nas zaskakują - dlatego choć wybór był bardzo trudny, udało nam się wyłonić zwycięzcę szóstego konkursu w ramach Kalendarza adwentowego.

Monitor iiyama G-MASTER G2450HSU-B1 wygrywa Piotr, nick: jepi789. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Jaką matrycę ma model G-MASTER G2450HSU-B1? 
- VA

Pytanie 2. Co nie jest efektem technologii FreeSync™?
- regulacja poziomu czerni

Pytanie 3. Jaki jest czas reakcji monitora iiyama G-MASTER G2450HSU-B1?
- 1 ms

Pytanie 4. Jeśli mógłbyś wymienić jedną z postaci w grze na św. Mikołaja – to kogo i dlaczego właśnie tę postać?

Mieliście wiele pomysłów na to, w jakim świecie i w jakiej postaci najlepiej odnalazłby się Święty: od Super Mario, przez Garalta, aż po komandora Sheparda czy bohaterów Mortal Kombat. Niektóre propozycje były zupełnie niewinne, inne z kolei nieco by namieszały w reputacji Mikołaja, a o nią akurat ten brodacz dba bardziej niż o naoliwienie sań przed Wigilią. Co zaproponował Piotr, laureat konkursu?

Jokera w grze Batman: Arkham Asylum. Ciekawie by było zobaczyć św. Mikołaja od ciemniejszej strony (czyli tej do której kompletnie nie jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień). Jakie mroczne historie musiałyby być poruszone w jego życiu żeby to akurat Batman go odstawiał do szpitala psychiatrycznego.