Kalendarz adwentowy 2022 - 9 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-09
data zakończenia: 2022-12-09
liczba użytkowników: 518
liczba wyświetleń: 4677

kalendarz adwentowy 2022 nagroda 9 grudnia

Dziś do wygrania Fitbit Inspire 3

Ile kroków dziennie wykonuje Mikołaj, kontrolując pracę fabryki zabawek? Jaką prędkość biegu rozwija Rudolf, ciągnąc sanie wyładowane prezentami? Jakie ciężary podnoszą elfy na siłowni, przygotowując się do sezonu świątecznego w pracy? My tego nie wiemy, ale Fitbit Inspire 3 mógłby to sprawdzić. To i wiele więcej – w końcu kompleksowo monitoruje aktywność sportową i nie tylko. Dowiedź się więcej w naszej recenzji Fitbit Inspire 3.

Ty też możesz kontrolować swoje zdrowie, sen i trening z Fitbitem – wystarczy, że weźmiesz udział w dzisiejszym konkursie w ramach Kalendarza adwentowego 2022 na benchmark.pl! Powodzenia!

Wyniki konkursu

Sport to zdrowie, ale i też przyjemność. Szczególnie gdy można sprawdzać swoje osiągnięcia szybko i wygodnie. A tak właśnie jest z trackerem Fitbit. Kto już ma noworoczne postanowienie, że od stycznia siłownia albo basen trzy razy w tygodniu? Bez względu na to, jaki ulubiony sport trenuje (lub zacznie trenować dzięki wygranej) zwycięzca, na pewno będzie to czysta radość. A jest nim...

 Fitbit Inspire 3 wygrywa Artur, nick: daft1212. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Ile Fitbit Inspire 3 działa na jednym ładowaniu?
- do 10 dni

Pytanie 2. Kolory pasków dla Fitbit Inspire 3 to:
- czarny, żółty, różowy

Pytanie 3. Do ilu metrów można zanurzyć się we wodzie z opaską Fitbit Inspire 3?
- do 50 metrów

Pytanie 4. Jaki sport byłby najlepszym hobby dla elfa, zmęczonego po całym dniu pracy w fabryce zabawek – i dlaczego?

W imieniu Świętego Mikołaja musimy zapewnić, że w fabryce zabawek i na całym biegunie przestrzegane są wszystkie prawa pracownicze elfów. Nie martwcie się więc, że pracują one na podwójnych nadgodzinach i nie mają czasu na hobby sportowe - fabryka działa na maksymalnych obrotach od wielu wieków, Mikołaj ma spore doświadczenie w zarządzaniu, a ostatnio pojawiło się także wiele ulepszeń (szepnęliśmy przy okazji kilka pomysłów na technologiczne rozwiązania). Elfom nie grozi wypalenie, a ruch na świeżym powietrzu zawsze się przyda, więc zgadzamy się z Arturem, że świetnym pomysłem na rozrywkę dla nich byłoby...

Po całym dniu na w fabryce zabawek każdy elf potrzebuje świeżego powietrza. Sporty na dusznej hali odpadają. Do tego sport musi być możliwy do uprawiania także zimą no w końcu to biegun polarny - pływanie raczej odpada. Chwilę się zastanawiam ale nagle do głowy wpada skojarzenie - pływanie odpada bo woda będzie zamarznięta elfy będą mogłby się co najwyżej ślizgać - BINGO! Jazda na łyżwach! Ile to nam otwiera możliwości - wolne tempo łyżwowania dla samotnych rozmyślań czy żywiołowych dyskusji dla fanów gier zespołowych hokej oczywiście bez obijania sobie twarzy. Dla lubiących prędkość łyżwiarstwo szybkie dla pań elfic łyżwiarstwo figurowe ale nie ograniczamy się - każdy elf będzie tutaj mile widziany w końcu to pełna gracji rasa! Łyżwy - jedno rozwiązanie a tyle możliwych opcji zabawy.