Kalendarz adwentowy 2022 - 13 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-13
data zakończenia: 2022-12-13
liczba użytkowników: 433
liczba wyświetleń: 4315

kalendarz adwentowy nagroda 12 grudnia

Dziś do wygrania myszka ASUS ROG Strix Impact II Electro Punk

Święty Mikołaj potrzebuje szybkich sań, by zdążyć z prezentami do wszystkich grzecznych dzieci: tych małych i tych dużych. Gracz z kolei nie obejdzie się bez szybkiej myszki – to po prostu warunek konieczny. Tak się składa, że M. zdaje sobie z tego sprawę i na Gwiazdkę chce Ci sprezentować właśnie taką mychę. Konkretnie: ASUS ROG Strix Impact II w zjawiskowej wersji Electro Punk. Czułość do 6200 dpi i szybkość do 220 ips – te informacje wystarczą, by rozgrzać gracza, nawet gdy za oknem mróz. A to tak naprawdę tylko początek długiej listy atutów tego gryzonia.

Dzięki konkursowi z Kalendarza adwentowego ten gryzoń może być Twój – wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań. Aby się przygotować, dowiedz się więcej o ASUS ROG Strix Impact II. Życzymy powodzenia!

Wyniki konkursu

Nawet najlepszy gracz nie poradzi sobie bez odpowiedniego sprzętu. Czasami od wygranej dzielą ułamki sekundy - wtedy właśnie potrzebna jest fenomenalna myszka. Taka, jaką można było zgarnąć w konkursie na benchmark.pl. Do kogo trafi?

Myszkę ASUS ROG Strix Impact II Electro Punk wygrywa Wiktor, nick: wiktorjanus9. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Jaką żywotnością cechują się przełączniki w tej myszce?
- 50 mln kliknięć

Pytanie 2. Jak nazywa się technologia podświetlenia RGB w myszkach ASUS ROG?
- Aura

Pytanie 3. Myszka ROG Strix Impact II raportuje z prędkością 1000 Hz. Czyli jej czas reakcji to…
- 1 ms

Pytanie 4. Chodzą słuchy, że ASUS opracował tę myszkę, inspirując się saniami Mikołaja. Jak myślisz, o co chodziło?

Fabryka Mikołaja to chyba jedno z najbardziej strzeżonych miejsc na świecie - bardziej, niż Fort Knox. Wiktor musi mieć jednak w środku swoich szpiegów - jak inaczej poznałby sekrety Mikołaja? Szczegóły techniczne sań i ich lotu to najbardziej poufne dane w kosmosie, tak samo jak poufna jest współpraca ASUSA ze Świętym. Mamy nadzieję, że nic więcej nie zdradził nikomu, na biegunie północnym podobno łatwo zniknąć... Odpowiedź Wiktora:

Przelatując nad kominami z prędkością dźwięku zazwyczaj ma się maksymalnie 1 ms by wrzucić paczkę.