Kalendarz adwentowy 2022 - 14 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-14
data zakończenia: 2022-12-14
liczba użytkowników: 660
liczba wyświetleń: 5703

kalendarz adwentowy nagroda 14 grudnia

Dziś do wygrania robot sprzątający CECOTEC Conga 1790 Ultra

Tak dla Mikołaja, jak i dla nas wszystkich, przedświąteczny okres jest bardzo intensywny. Po nim jednak można się wreszcie zrelaksować i oddać przyjemnościom. A co gdyby tak nic Cię od nich nie odciągało, bo nawet podłogi odkurzałyby się same? Z robotem CECOTEC Conga 1790 Ultra jest to jak najbardziej możliwe. Samodzielnie porusza się po domu, zbierając kurz, okruszki i inne drobne zanieczyszczenia, a do tego oferuje jeszcze funkcję mopowania, zapewniając idealną czystość. 

Jeśli podoba Ci się ta wizja, to nie zwlekaj i bierz udział w naszym dzisiejszym konkursie z Kalendarza adwentowego. Najpierw dowiedz się więcej o CECOTEC Conga 1790 Ultra, by potem raz dwa uporać się z pytaniami. Powodzenia!

Wyniki konkursu

Przed świętami wszyscy są nieco podenerwowani, zwłaszcza gdy ktoś po raz kolejny przypomina o odkurzeniu czy trzepaniu dywanów. Grudniowe porządki potrafią zirytować. A co, gdyby część prac wykonał robot? U laureata konkursu może być tak już w przyszłym roku, a jest nim...

Robota sprzątającego CECOTEC Conga 1790 Ultra wygrywa Mariusz, nick: KOSSA. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Jak długo wytrzymuje ten robot na jednym ładowaniu?
- 160 minut

Pytanie 2. Czego nie oferuje Conga 1790 Ultra?
- Mopa parowego

Pytanie 3. Jaka jest moc ssania robota Conga 1790 Ultra?
- Do 2200 Pa

Pytanie 4. Gdyby robot mógł robić za Ciebie coś jeszcze, to co by to było i dlaczego?

Robot taki jak Conga 1790 Ultra potrafi wiele, ale niestety nie pójdzie za Was do pracy ;) Za to z pewnością kiedyś może będzie gotował, wycierał kurze, prasował czy składał pranie. A nawet, jak życzyłby sobie Mariusz: 

Mieszkam na VI piętrze i mam lęk wysokości. A co jakiś czas trzeba umyć okna. Robot nadawałby się do tego idealnie tym bardziej że nawet gdybym mieszkał na parterze to mycie okien nie jest moim marzeniem.