Kalendarz adwentowy 2022 - 17 grudnia

data rozpoczęcia:2022-12-17
data zakończenia: 2022-12-17
liczba użytkowników: 494
liczba wyświetleń: 5912

Kalendarz adwentowy 2022 - 17 grudnia

Dziś do wygrania smartwatch Suunto 5 Peak

Krążą głosy, że korzysta z niego sam Święty Mikołaj. GPS pomaga mu ustalać optymalne trasy, gdy rusza z prezentami, a monitoring pulsu, aktywności i snu pozwala mu czuwać nad dobrą kondycją. Dzięki niemu może nawet kontrolować muzykę odtwarzaną w saniach – za pomocą zaledwie kilku dotknięć. O co chodzi? O zegarek Suunto 5 Peak, który w minimalistycznej konstrukcji mieści bogaty zestaw funkcji przydatnych podczas oddawania się rozmaitym aktywnościom – nie tylko na świeżym powietrzu. 

Teraz może być Twój, a o tym, jak dobry to sprzęt, możesz przeczytać w naszej recenzji zegarka Suunto 5 Peak. Tam też znajdziesz podpowiedzi, dzięki którym w mig uporasz się z poniższymi pytaniami. Nie przedłużamy już i życzymy powodzenia w kolejnym konkursie w ramach naszego Kalendarza adwentowego!

Wyniki konkursu

Szczęśliwi podobno czasu nie liczą - dobrze, że smartwatch ma więc też inne opcje, bo jeden z Was za chwilę szczęśliwy będzie ;)

Smartwatch Suunto 5 Peak wygrywa Marcin, nick: eMDeKaeS. Serdecznie gratulujemy! Z wygranym skontaktujemy się niebawem drogą mailową.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1. Jaką klasą wodoszczelności cechuje się Suunto 5 Peak?
- IPx8

Pytanie 2. Ile trybów sportowych oferuje Suunto 5 Peak?
- Około 80

Pytanie 3. Jaki wyświetlacz ma smartwatch Suunto 5 Peak?
- LCD 1,1 cala

Pytanie 4. Jak myślisz, jaką funkcję tego zegarka najbardziej lubi Mikołaj, a jaką Mikołajowa? No i dlaczego?

Mikołaj ma nieco staroświeckie poglądy, ale nawet on przyzna, że gadżety bardzo przydają się w pracy. Nic nie zastąpi poczucia kierunku Rudolfa, ale jeśli ten zachoruje, to GPS może uratować święta. Tak samo z trybami sportowymi - na biegunie ciężko o trenera personalnego, a internetowe kursy dla elfów bywają zawodne - wtedy wkraczają tryby sportowe w zegarku. Gusta Mikołaja i Mikołajowej, jak się okazało, najlepiej jednak zna Marcin:

Mikołaj na pewno doceni wyświetlanie powiadomień z telefonu. No kto chciałby wyciągać telefon przy tak zawrotnych prędkościach jakie on musi rozwijać. Przecież obecnie ruch w powietrzu nie jest już tak mały jak jeszcze 100 lat temu. Mikołajowa myślę że doceni możliwość wyboru tarcz zegara. Kobiety często przykładają sporą uwagę do estetyki więc jest to opcja jak znalazł dla niej.