Mortal Kombat X w sieci tylko z Xbox Live Gold i PlayStation Plus

Producent wywołał spore zamieszanie.

Mateusz Tomczak
Mortal Kombat X gra

Ostatnie doniesienia związane z Mortal Kombat X nie były szczególnie optymistyczne, ponieważ sugerowano pojawienie się mikropłatności. Tym razem miało być lepiej, ale niestety chyba nie będzie.

Shaun Himmerick z obozu producenta zapowiedział, iż sympatyzujący z rozgrywkami w sieci nie będą musieli posiadać abonamentu PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold. Tym samym właściciele wszystkich konsol Sony i Microsoftu, na jakich pojawi się nowy Mortal Kombat, zagrać mieli w trybie multiplayer bez dodatkowych opłat co niestety nie zawsze jest im dane. Od razu pojawiły sie zatem głosy zadowolenia, ale wygląda na to, że były one nico przedwczesne.

Kilka godzin później doprecyzowano bowiem, iż chodziło jedynie o to, że właściciele abonamentów nie będą otrzymywać dodatkowej, ekskluzywnej zawartości. Jednocześnie usunięte zostały wcześniejsze, dużo bardziej optymistyczne wpisy.

Mortal Kombat X abonament konsole

Przypomnijmy, iż premiera Mortal Kombat X planowana jest na 14 kwietnia. Debiutu spodziewać mogą się właściciele PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Mortal Kombat X gra walka

Źródło: gamespot

Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY