Q

Ciemność! Widzę ciemność! czyli test wiedzy o Destiny 2

Destiny 2 wciąż ewoluuje. I dobrze, bo dzięki temu gra wciąż pozostaje świeża, mimo 3 lat na karku. W tych wszystkich zmianach i niuansach fabularnych można jednak trochę się pogubić. Uważasz inaczej? No to sprawdź swoją wiedzę o świecie Destiny 2 w naszym quizie.

Quiz - Ciemność! Widzę ciemność! czyli test wiedzy o Destiny 2

Sprawdź, ile tak naprawdę wiesz o Destiny 2

Co prawda premiera Destiny 2: Poza Światłem, najnowszego dodatku do tej wciąż popularnej sieciowej strzelaniny, jest już za nami, ale dopiero co, 8 grudnia 2020 roku, tytuł ten zyskał znacznie większe szansę by wskoczyć do listy najbardziej pożądanych gier nowej generacji. Dlaczego? A przez aktualizację, która na konsolach PS5 i Xbox Series X podkręciła rozdzielczość gry do 4K (przy 60 klatkach na sekundę), skróciła czasy ładowania i dorzuciła suwak pola widzenia oraz 120 klatek na sekundę w Tyglu, czyli trybie PvP.

No to o aktualizacji wiesz już wszystko, a o samym Destiny 2? Myślisz, że poznałeś tę grę na tyle, że byłbyś w stanie odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej zawiłe pytanie? Jeśli tak to przyjmij nasze wyzwanie i sprawdź swoją wiedzę grze w naszym quizie.