Avatar użytkownika

Drunky

data dołączenia:

Moje komentarze (3)

  • Avatar użytkownika Drunky
   Drunky
   "to propozycja dedykowana głównie ekstremalnym overcockerom"
   Ekstremalny overcocker :-D
   10
   • Avatar użytkownika Drunky
    Drunky
    "Otrzymaliśmy informację od Mastercard, że usterka została już zlikwidowana, a zdublowane transakcje – skorygowane."
    To jest jednak nieprawdziwa informacja. Dzisiaj o godzinie 16:00 żona płaciła kartą w Carrefourze i trzy razy pobrało tę samą opłatę. W Alior Banku pojawiły się od razu 3 blokady na tę samą kwotę. Co ciekawe, przed chwilą dwie zdublowane blokady zniknęły i została tylko jedna z trzech. Wygląda na to, że nie naprawili usterki, tylko usuwają na bieżąco po jakimś czasie zdublowane transakcje, czyli zrobili taki bypass, a problem dalej występuje.
    • Avatar użytkownika Drunky
     Drunky
     Zamiast Xiaomi Redmi 3S w cenie do 900 zł dużo bardziej opłaca się kupić Xiaomi Redmi 4 Pro (zwane też Redmi 4 Prime lub Redmi 4 High Edition), który w stosunku do Redmi 3S ma lepsze parametry, z czego wymienię najistotniejsze:
     - wyświetlacz FullHD
     - 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2.0Ghz
     - 3 GB pamięci RAM
     - 32 GB pamięci na dane
     Ja kupiłem miesiąc temu w jednym polskim sklepie internetowym (chociaż nie z oficjalnej dystrybucji) z fakturą i gwarancją za 800 zł. Jeśli ktoś nie chce sprowadzać telefonu z Chin i długo czekać, to jest dobra opcja.
     Jest już dostępne na niego globalne oprogramowanie z językiem polskim, jednak warto wgrać MIUI Polska.
     Co do samego telefonu Xiaomi Redmi 4 Pro, to działa płynnie (dużo lepiej od moich poprzednich telefonów Samsunga, np. S4), a bateria jest wyjątkowo dobra, można ładować raz na tydzień lub przy dużym użytkowaniu co kilka dni.