Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: pc
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor:
 • Karta graficzna:
 • Płyta główna:
 • Pamięć RAM:
 • Dysk twardy:
 • Dodatkowe informacje:

Komentarze

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 2
  Tlou cepie , odpowiedz na moje pytanie a nie brandzluj sie Twoim Władziem. przestań wklejac wypociny typa któremu kutas cofnął się do dupy i zacznij myśleć za siebie
  windows exclusivem, niezliczone facepalmy odbijaja się echem.

  żałuje, że znów karmiłem trolla , żegnam

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 5
  "Zapraszam napinaczy pc na korepetycje do Władzia :)

  http://restinpc.blogspot.com/"

  no i cały szeroki wachlarz słów TLOU13 nie jest już dla mnie zagadką...

  czujecie ? jeden portal, który ma taki wpływ na tego dzieciaka, że używa identycznych sformułowań jak "rydwany","prowizora" .
  ten Twój portalik śmierdzi fanatyzmem godnym sekty , Twoi rodzice powinni się martwić.

  http://restinpc.blogspot.com/ - Oto jedno ze źródeł takich ślepych buraczanych maniaków konsolowych

  idź tam walczyć dzielny rycerzu ;]

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 2
  exy są pot o byś właśnie kupił dodatkowo konsole tłuku, bo kasa jest po stronie konsol.

  odpowiedz mi czy możesz odpalić muzyke , komunikator i przeglądarke w tle i pograć w mmo tak mocarne jak starutki już Wow ?
  wątpie bys teraz wypowiadał się na swojej zabaweczce hipokryto;) tak , bo chcąc nie chcąc konsole to tylko zabawki dzieciaczku:)

  czy na całym Benchu jest tylko 2 posiadaczy konsol ? jesli nie to dlaczego nie wytłumaczycie czegoś temu ignorantowi ? czy może zwyczajnie wam wstyd za niego?

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 2
  odechciewa mi się ale ,
  odpalisz w tle na 2 telewizorze komunikator, odtwarzacz z własną muzyką i przeglądarke podczas gry na pierwszym ? bo to całkiem powszechny proceder wśród graczy pc( nawet jeśli nie mają 2 monitora to zawsze zostaje alt tab i wszystko w tle)

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 5
  Gotrek27 jakie slowa?

  TLOU13 jeszcze jedna rzecz... jakim trzeba być impertynentem, by pisać o PC prowizorka ? nie chce mi się wykładać Tobie całej historii PC, ale wielu zgodzi się ze mną, że to nowe konsole są bardziej prowizoryczne niż PC.
  Wspominasz także o prądożerności ... czy to nie logiczne, że coś co potrzebuje więcej mocy ... jest MOCniejsze ?

  przyznaję, dużo mocy idzie na straty, ale to co zostaje i tak bije kilkukrotnie Twoje korpopudełeczka dla leniwych otępiałych mas( nie chce obrażać wszystkich konsolowców, bo są świadomi gracze wśrod nich, niestety Ty jesteś ślepym fanatykiem , idealna ofiara marketingu i prostych manipulacji takich gigantów jak Sony)

  nie chcę robić nawiasa w nawiasie ale chyba wiadomo o co mi chodzi ze świadomym graczem konsolowym?

  gry są wspólnym mianownikiem który powinien łączyć i pecetowych i konsolowych graczy we wspólnej dyskusji z wypiekami na twarzy

  niestety nie wyplenimy takich buraków jak TLOU13, którzy muszą dzielić to co nas bawi odstresowuje i fascynuje

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 0
  shooterów*

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 5
  idź do tomshardware i spytaj się chłopaków czy PC ma magistaralę ...
  magistralę
  magistrala w pc ?
  generalnie idź tam i niech oni wytłumaczą Ci, że nie ma co podchodzić do porównywania PC i PS4

  wiesz , współdzielona pamięć już dawno była w laptopach. nie w tym rzecz

  Tak z innej beczki , są multiplayery shopoterów między PC a konsolami ?

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 6
  wracaj na swoje podwórko i przestań siać ferment. nikogo nie przekonują Twoje copypasty i gry który jeszcze nie wyszły

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 7
  proszę wybaczyć literówki, ale piany dostaje gdy chce przeczytać jakies konstruktywne komentarze na temat a dostaję takiego młodocianego trolla, który chce sobie podbić samoocenę, bo jest elitarnym posiadaczem konsoli i nie potrafi przetrawić faktu, że next geny czerpią do oporu z architektury rodem ze zwykłych blaszaków. To nei do przyjęcia, że dali za wygraną i zrozumieli, że nie ma nic bardziej optymalnego i przyjaznego dla Devów, niż klasyczny PC. Wszem i wobec wiadomo, że to co Pc uzyskuje zwykłą brutalną mocą konsole muszą nadrabiać kompresją, optymalizacja i innymi tanimi sztuczkami. w konsolach siedzi kasa bo mniej tam piractwa, więc to konsole będą faworyzowane przez korporacje i gierklepaczy im sprzedanym. te samo uncharted4 gdyby miało wyjść na pc miałoby większą rozdzielczość , więcej efektów cząsteczkowych i mase innych upiększaczy , bo zwyczajnie elastyczna platforma może na to pozwolić

  190

 • Niektóre konsolowe gry pokazywano podczas E3 na ... PC

  Ocena komentarza: 9
  TLOU13 ...
  Mam tylko nadzieję, że ta "13" przy nicku to jest twój wiek, ale wszyscy mogą ocenić po twoim zacofaniu ile jest prawdy w tej trzynastce ;]

  Chłopie , weź wyjdź na powietrze , świeci słońce i może znajdziesz sobie chłopaka albo dziewczynę , co tam zreszta chcesz. Proszę Cię , zerwij wreszcie ten plakat Caernego znad łóżka , przestań sie nim onanizować i obrażać gro userów PC na serwisie który jest w założeniu dla PC. Ile można kopiować ślepo bełkot o cudowności ps4 ... Jak trzeba być ograniczonym by myśleć, że PS4 jest komputerem przyszłości ? a co ? producenci komputerów stacjonarnych są tak tępi, że nie wpadli rpzez tyle lat by zrobić patent a'la PS4 ?;]
  Przestań się brandzlować tym unch4 , które i tak było wyklepane na PC i zapewne na Pc musiało też być odpalane , zresztą to tylko trailer , nie gameplay;] tzreba mieć 13 lat by oceniać gameplay po trailerze;]
  niestety jesteś ofiarą nowej pustej generacji , liczy się dla Ciebie tylko Twoje( za sianko rodziców) PS3 czy inny pegazus i to jaka grafa w grze i masówka ( skoro dobrze się sprzedaje to muszę to mieć)

  i jeszcze te rydwany ... nie chce się zniżać do Twojego poziomu, ale serio ? rydwany ? Ta Twoja popierdółka od sony może być jeno dyszlem u takich masakratorów z czymkolwiek powyżej r9 270x. nieważne ile byś razy przekopiował ten bełkot Caernego czysta logiczna moc pochłania te twoje korpopudełka .
  i nie denerwuj normalnych ludzi pie#$%niem, że rozdzielczość nie gra roli. Nie wiesz o czym mówisz bo zwyczajnie nie grałeś na kompie w ta samą gre na 1440x900 a póżniej na 1920x1200.
  Wracaj do pokemonów szczylu i nie rób zamętu na portalu Pecetowym bo nikt tu Cie nie chce

  190