Artykuły

Komentarze

 • Firewall: Zero Hour - VR-owy Rainbow Six zgarnia tron

  Ocena komentarza: -1
  @kosq83 Potwierdzam, ludzie reagują różnie, zwłaszcza przy grach, które wspierają swobodne poruszanie się. Nie jest to natomiast ból oczu, tylko raczej lekkie skołowanie. Mniej problemów będzie przy kamerze statycznej lub skokowym poruszaniu się (Rush of Blood, Moss, I expect you to die, Batman VR), zaś może zawrócić się w głowie przy Farpoincie, czy właśnie Firewallu. Natomiast przyzwyczaić się można do tego bardzo szybko - nie znam chyba osoby która odbiłaby się na dobre od VR z powodu bólu głowy.

  @HomeAudio dzięki! Recenzowałem juz tutaj Farpointa, Moss, czy Inpatient, Benchmark widzi VR od dawna ;) Niestety o porcie na PC ani widu, ani słychu. A szkoda, bo przydałby się temu większy zasięg i sukces komercyjny. Jeśli szarpną się na nieco bardziej rozbudowaną dwójkę (gadżety a'la Siege zrobiłyby tu robotę!) to wyczuwam instant klasyk.

  16

 • Pokemon Go - jedyny wehikuł czasu, jakiego potrzebowało nasze pokolenie

  Ocena komentarza: 0
  Zgadzam się. Pominąłem tę kwestię w tekście, ale sam grałem bardzo dużo w Pokemon Yellow i świetnie to wspominam. Mimo wszystko, ile dzieciaków dookoła miało Gameboya? Sporo, ale z pewnością i tak tylko promil tej zajawki, która kręciła się wokół anime i tazosów.

  10

 • Assassin’s Creed Chronicles: China – słodko-kwaśna podróż w głąb krainy Zen

  Ocena komentarza: 1
  To jest zupełnie osobny projekt, niezwiązany z Unity. Natomiast recenzowany wyżej, chiński epizod był częścią Season Passa do Unity ;) Jeśli się wtedy skusiłeś, to masz go za darmo.
  Ale 40 zł jest akceptowalną ceną, tak mi się wydaje. Zwłaszcza teraz, gdy DLC kosztujące powyżej 69 zł wcale nie są rzadkością.

  7

 • War for the Overworld czyli jak dobrymi chęciami piekło wybrukować

  Ocena komentarza: 2
  Tak. Generalnie sandbox działa tak, że dostajesz zwyczajną mapę, bez wody/lawy, nieograniczoną ilość złota i punkty wystarczające na wykupienie z miejsca wszystkich umiejętności. Niestety, nie można od czasu do czasu przyzwać zgrai bohaterów, by przetestować obronę lochu w praktyce. W porównaniu z Dungeon Keeper 2 to jednak krok w tył.

  4