Na topie

A Way Out ciepło przyjęte przez graczy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Przedstawiciele studia Hazelight mają powody do zadowolenia. W ciągu około dwóch tygodni od premiery sprzedaż A Way Out przekroczyła milion egzemplarzy.

  • A Way Out ciepło przyjęte przez graczy
A A

A Way Out nie było najgoręcej wyczekiwanym tytułem. W połączeniu z pewnymi założeniami dotyczącymi rozgrywki (o których później) mogło rodzić to obawy związane ze sprzedażą. Okazuje się, że były one niesłuszne.

Pierwsze oceny wystawiane przez branżowe media wyglądały bardzo obiecująco. Wygląda na to, że w gracze dali im wiarę. Przedstawiciele studia Hazelight poinformowali, iż w ciągu około dwóch tygodni od premiery sprzedaż A Way Out przekroczyła milion egzemplarzy.

Gra trafia na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale mówić trzeba tutaj o bardzo dobrym wyniku. Rozgrywka A Way Out odbywa się bowiem wyłącznie w kooperacji. Dodatkowo wystarczy jeden zakupiony egzemplarz, druga osoba może zostać zaproszona i po pobraniu wersji próbnej dołączyć do zabawy za darmo. Z drugiej strony wypada też zaznaczyć, że A Way Out kosztuje mniej niż zdecydowana większość nowych gier.


Źródło: Electronic Arts

Odsłon: 4522 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. MakankoBzykankoPukanko
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-04-14 22:36

    Oczywiście że bardzo ciepło przyjęte jakby inaczej gra bawi i uczy jak spie....ć z więzienia.

    Epicko im to wyszło duże brawa i Pinata!

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2018-04-14 23:49

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Tylko mi tak jakos niezrecznie było na koncu zabijac partnera :/

      Skomentuj

      1. Smuga
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-04-15 10:38

        Albo jesteś trollem albo imbecylem.

        Skomentuj

        1. Abigail
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-04-15 12:30

          Dlaczego go minusujecie skoro ma racje, cała gra polega na ko-opie, a tu nagle VS się zrobił, większość osób które ogrywała te grę nie chciała walczyć nawet ze sobą, byli do tego zmuszeni by ukończyć grę. Do tego brak możliwości wyboru czynności w celu wybrania zakończenia czy chcesz zabić drugiego czy nie ? A jak nic nie zrobisz to będziesz czekać do usr... śmierci. Pójście na łatwiznę. Ucieczka z więzienia proszę was... Może 1/4 gry i to z przerywnikami, żadnego planowania ani nic.

          Skomentuj

          1. Smuga
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2018-04-15 15:54

            Chodzi o spojlery do groma, coś widzę niektórym wysoka temperatura wyłącza mózg...

            Skomentuj Historia edycji

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-04-15 23:40

            po pierwsze nie musiales czytac, po drugie to nawet nie jest spoiler bo wiedzialem o tym od pierwszych 5min po wlaczeniu gry - fabula to typowy kopiuj wklej setki filmow klasy B.

            Skomentuj

      2. Robox
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-15 21:25

        Wielkie ku**a dzięki! Przez ciebie nie mam już po co w to grać. Co za debil..

        Skomentuj

  2. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-04-15 11:33

    Ponoć fajna gra, ale niestety nie pogram, bo wśród moich znajomych nie ma żadnego gracza.
    Tak więc szkoda, ale może pojawi się jakiś mod, który umożliwi grę pojedynczą...

    Skomentuj

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-04-15 15:55

      Granie w to w pojedynkę to jak granie samemu w karty.

      Skomentuj

  3. decrypterie
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-04-17 09:07

    skończyłem całą dzień po premierze , 6h zabawy , plus taki że drugi gracz nie musi jej kupować tylko pobrać a i cena gry 120zl więc można zrzutke zrobić i po 60zl wyjdzie, świetna historia , jedynie na minus to sterowanie postacią , również jeśli chodzi o fabule to w więzieniu wcale się dużo nie dzieje i większość akcji toczy się poza nim.