Na topie

Acer Predator Thronos trafia do sprzedaży - stanowisko do grania za 25 000 euro

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Komputery

Kategoria: Komputery Producenci: Acer

Acer Predator Thronos powinien zainteresować najbardziej wymagających i majętnych klientów. Pełna konfiguracja obejmuje również komputer i dodatkowe wypsoażenie.

  • Acer Predator Thronos trafia do sprzedaży - stanowisko do grania za 25 000 euro
A A

Acer Predator Thronos to jedna z najciekawszych nowości zaprezentowanych podczas targów IFA 2018. Sprzęt trafi do sprzedaży, ale na jego zakup będą mogli sobie pozwolić jedynie najbardziej majętni gracze.

Predator Thronos to specjalne stanowisko dla graczy, które zwiększa imersję podczas rozrywki. Stalowa konstrukcja pozwala na montaż komputera i trzech dużych monitorów, a użytkownik może skorzystać z ergonomicznego fotelu ze specjalnie wyprofilowaną półką pod klawiaturę i myszkę.

Podczas targów mieliśmy okazję przez chwilę przetestować sprzęt i wrażenia były nieziemskie. Zerknijcie też na prezentację polskiego oddziały firmy Acer:

Po roku oczekiwań Thronos oficjalnie trafił się sprzedaży, ale z założenia jest sprzętem dla wąskiego grona odbiorców (tych z mocno wypchanym portfelem). Producent przewidział trzy konfiguracje:

  • Predator Thronos bez dodatkowego wyposażenia - 17 990 euro
  • Predator Thronos z trzema monitorami Predator Z271U - 19 999 euro
  • Predator Thronos z trzema monitorami Predator Z271U, komputerem Predator Orion 9000, klawiaturą Predator Aethon 500, myszką Predator Cestus 510 i słuchawkami Predator Galea 300 - 24 990 euro

Acer Predator Thronos

Podana cena obejmuje również transport i montaż stanowiska. Zainteresowani będą jednak musieli trochę poczekać, bo czas realizacji zamówienia wynosi 4 – 6 tygodni.

Źródło: Acer, Guru3D

Odsłon: 5461 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. batchmax
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-06-07 17:11

    Czy ta Pani dotkneła odsłoniętych modułów pamięci we włączonym kompie czy mnie oko myli?

    Skomentuj

    1. człowiek-taboret
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-06-08 11:26

      No i?

      Skomentuj

  2. Radical
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-07 17:25

    A to juz na tron(os) nie wystarczy komórka? ;)

    Skomentuj

  3. voxcordi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-07 18:11

    Takie "Cuś" i słuchawki?!
    A gdzie zestaw głośników dookólnych 7.1 - 900 W?

    Skomentuj

    1. gregory7
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-07 20:16

      900W!(rms) To tylko sam subwoofer powinien być!

      Skomentuj

  4. czorcik696
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-07 20:49

    A ić pan z takiem tym!

    Skomentuj

  5. kropak
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-06-07 21:28

    A ten fotel to bujany jest czy nie? Babci bym kupił ;)

    Skomentuj

  6. ECRYGIGS
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-07 23:44

    Ciekawe jak się w słuchawkach przez włosy, to pewnie nieźle smyra. ;D

    Skomentuj

  7. gatto_nero
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-06-08 01:41

    cienizna malutka podkładka, człowiek zamknięty jak w więzieniu ... to zestaw dla miłośników Fortnite

    Skomentuj

  8. Zircon1987
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-06-08 06:49

    kupiłbym, ale nie mam gdzie tego postawić, także póki co zostanę przy zwykłej stacjonarce.

    Skomentuj

  9. Pit82
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-08 09:34

    W tej cenie config cienki, ramki monitorów kują w oczy, słuchawki wtf? Pani nie ma pojęcia o czym mówi, słabo to wyszło marketingowo. Jedyne co mi się podoba to fotel i pozycja jaką można na min uzyskać, pewnie jest wygodnie.

    Skomentuj

    1. człowiek-taboret
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-06-08 11:31

      "kują w oczy"

      Kuć to mogą ściany u ciebie na chacie.

      Skomentuj

  10. TicTac
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-08 20:06

    25 tysięcy i nie można pograć w żaden symulator ani nawet w wyścigi, mogli przynajmniej dać opcję z pedałami i kierownicą ... chyba że to osobny tuning za 10 tyś :(

    Skomentuj

  11. chotnik2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-09 01:14

    1. Monitory zwykłe, nawet nie ultrawide, z grubymi ramkami
    2. 2x1080Ti kiedy SLI umiera, zamiast jednego 2080Ti
    3. 8700k zamiast 9700k
    4. Siatka od ochrony przed falami elektromagnetycznymi z budy? CO?!

    To jakaś spóźniona prima aprillis?

    Skomentuj

  12. wiktor1589700
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-06-10 14:03

    jak dla mnie troche cena do przesady bo na pln to ok 100 tys no ale tak do grania w fortnite albo cos to zaje*iste