Na topie

Amazon Prime Video poszerza katalog

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Film Telewizja internetowa Producenci: Amazon

Lista filmów i seriali dostępnych w języku polskim w serwisie Amazon Prime Video została wydłużona o kilkadziesiąt pozycji.

  • Amazon Prime Video poszerza katalog
A A

Netflix nie zwalnia, a ShowMax nabiera wiatru w żagle. Właścicielom serwisu Amazon Prime Video nie pozostało nic innego jak potężnie zaktualizować swój polski katalog filmów i seriali. 

W ciągu pierwszego tygodnia kwietnia katalog serwisu Amazon Prime Video poszerzył się o kilkadziesiąt pozycji. Wśród nich znajduje się niewiele nowości, ale są za to starsze, lecz wciąż godne uwagi tytuły. Co więcej, większość z tych filmów i seriali ma którąś z form spolszczenia – napisy, lektora lub dubbing.

Co znajdziemy na Amazon Prime Video? Między innymi Pitch Black i Kroniki Riddicka, Hancock, Hellboy, Hitch, The Karate Kid (z 1984 i 2010 roku), Bad Boys, Ghostbusters I i II, Salt, Kod Da Vinci, W pogoni za szczęściem oraz kilka części Spider-Mana

Wielkość aktualizacji może się podobać, ale same tytuły, które pojawiły się w ofercie, nie dla wszystkich będą atrakcyjne. Ostatnie ruchy pozwalają jednak żywić nadzieję, że serwis postara się o lepsze wsparcie dla polskich klientów, a jest to coś, na co bez wątpienia liczymy. 

Podsumujmy też to, co oferuje Amazon Prime Video. A jest to: dostęp do filmów i seriali z różnych gatunków (także w języku polskim), treści w jakości do 4K oraz możliwość oglądania w przeglądarce, na telewizorach Smart TV i urządzeniach mobilnych z Androidem i IOS. To wszystko za 2,99 euro miesięcznie (przez pierwsze pół roku) i dwa razy tyle później.

Źródło: nflix

Odsłon: 2770 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!