Mobile

Barack Obama nie może korzystać z iPhone'a

z dnia 2013-12-06
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Przyczyną tego są naturalnie względy bezpieczeństwa.

Barack Obama iPhone

Myślicie, że wszyscy najważniejsi ludzie naszego globu mają dostęp do najnowszych nowinek technicznych? Do takich osób z pewnością zaliczyć trzeba prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale okazuje się, że nie może on zdecydować nawet o tym, jakiego smartfona będzie używać.

Temat ten poruszony został podczas ostatniego spotkania Baracka Obamy z młodzieżą. Prezydent przyznał na nim, że nie może korzystać ze smartfonów Apple iPhone, czego przyczyną są naturalnie względy bezpieczeństwa. Produkty giganta z Cupertino nie zostały bowiem zaakceptowane przez służby zajmujące się ochroną prezydenta.

W związku z tym, Barack Obama od dłuższego już czasu korzysta z tego samego urządzenia. Jakiego? Okazuje się, że jedynym smartfonem zaakceptowanym przez służby specjalne jest BlackBerry 8830, które dodatkowo może pochwalić się aplikacjami zwiększającymi bezpieczeństwo. To właśnie z tego smartfona Barack Obama korzysta od początku pełnienia swojej funkcji i nie da się ukryć, że od tego czasu nieco stracił on już na swojej atrakcyjności.

Prezydent zdradził jednak, że smartfony iPhone są mu znane, ponieważ korzystają z nich jego córki. Co więcej, urządzenia te robią na nim bardzo dobre wrażenie i być może dlatego korzysta z innych produktów Apple, m.in. iPada.

Źródło: phonearena, imore

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

16
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "Barack Obama nie może korzystać z iPhone'a". Ojojojoj, to straszne, żal mi tego gościa. Super reklama Apple, dobra robota, niby news o Obamie a w rzeczywistości reklama.
  Zaloguj się
  13
 • avatar
  To pewnie kanclerz Niemiec miała androida :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Nie ważne z czego zostało przepisane.
  Ważne, że ludzie i tak wejdą żeby skomentować. Liczba odsłon musi się zgadzać. A ty żryj reklamy bydlaku ;]
 • avatar
  Bo gdyby tytuł był: Barack Obama korzysta tylko z BlackBerry 8830, liczba odsłon byłaby znacznie mniejsza :D
 • avatar
  cool story bro
 • avatar
  "Prezydent przyznał na nim, że nie może korzystać ze smartfonów Apple iPhone, czego przyczyną są naturalnie względy bezpieczeństwa."
  Wiedziałem!
 • avatar
  Pewnie z ww "gazet" zostało to przepisane :D
 • avatar
  Ojejku, to jeden mieszkaniec USA któremu Apple nie wcisnęło swojej drogiej zabaweczki.

  Faktycznie, jest to informacja warta niusa... w Super Expresie albo Fakcie.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Gdyby tego używał, to cały świat powinien się z tego śmiać. W sumie, skoro Merkel jest na podsłuchu, to dlaczego niby nie Obama?
  Zaloguj się
 • avatar
  Dziwne ze dopiero po ok. 10 latach od wprowadzenia zaawansowanych urzadzen powiedzieli teraz ze android to android i smartfon to smartfon, moze zapomnieli?