Gry

Będą kolejne beta testy For Honor - tym razem otwarte

opublikowano przez w dniu 2017-02-01

Ubisoft zdecydował się umożliwić przetestowanie gry wszystkim zainteresowanym.

Z For Honor wiązane są naprawdę spore nadzieje. Wygląda na to, że Ubisoft jest coraz pewniejszy ciepłego przyjęcia swojej kolejnej produkcji.

Kilka dni temu odbyła się pierwsza tura beta testów. Miały one niestety charakter zamknięty, przez co rozgrywkę sprawdziła jedynie część zainteresowanych. Jeśli nie znaleźliście się w tym gronie to zachęcamy do zapoznania się z naszymi wrażeniami. Gdyby i to kogoś nie satysfakcjonowało pozostaje jeszcze jedna opcja - zagrać samemu.

Producent poinformował o drugiej turze beta testów, tym razem już otwartych. Odbędą się one w dniach 9-12 lutego, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Do dyspozycji oddanych zostanie 9 wojowników, po 3 z każdej frakcji - Rycerzy, Wikingów oraz Samurajów. Ich umiejętności sprawdzić można będzie w 4 trybach rozgrywki, a więc nudno raczej nie będzie. Zainteresowani?


Źródło: Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Beta która się kończy 2 dni przed premierą gry nie wróży nic dobrego
  Zaloguj się
 • avatar
  I oto chodzi każdy sobie sprawdzi na swojej konfiguracji jak mu gra będzie chodzić [ nie będzie później narzekań typu kupiłem a mi przycina lub w ogóle nie chodzi , nie podoba mi się itp]
  Zaloguj się
 • avatar
  Yeah gdzie mogę się zapisać :D ??? :D na oficjalnej stronce pewnie :D aaaaa przetestować trzeba bo sie zastanawiałem nad kupnem !
 • avatar
  220zł za gre na PC :O