Gry komputerowe

Destiny 2 na kolejnym zwiastunie w jakości 4K/60fps

z dnia 2017-08-16
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
53 komentarze Dyskutuj z nami

Gra Destiny 2 ma wyglądać na pecetach obłędnie. Kolejne publikowane przez firmy Nvidia i Activision zwiastuny pozwalają w to uwierzyć.

Firmy Bungie, ActivisionNvidia muszą być niezwykle dumne z grafiki w Destiny 2, bo po raz kolejny serwują nam zwiastun, chwaląc się przy tym obsługą rozdzielczości 4K i płynnością 60 klatek na sekundę. I raz jeszcze trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze.

W tym miejscu trzeba też szybko przypomnieć, że choć zwiastun został przygotowany w takiej jakości, to gra Destiny 2 na PC w rzeczywistości nie będzie w żaden sposób ograniczać liczby wyświetlanych klatek, a także zaoferuje szeroki wybór opcji, które pozwolą dostosować grafikę do osobistych preferencji i możliwości sprzętu.

Opisywany zwiastun powstał jednak nie tylko po to, by pochwalić się grafiką, ale też by przypomnieć o nadchodzących beta testach, które ruszają 28 sierpnia dla osób, które zdecydowały się na przedpremierowe zamówienia oraz dzień później dla wszystkich. Są jeszcze dwa tygodnie, więc upewnijcie się, że wasze komputery dają radę.

Destiny 2 zmierza nie tylko na pecety, ale też konsole PlayStation 4Xbox One. Premiera odbędzie się 6 września na tych ostatnich i 24 października na komputerach.

Źródło: Nvidia, Bungie

marketplace

Komentarze

53
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konsolowcy dostaną low ustawienia z kompa i i tak będą zadowoleni, bo to dla nich będzie nextgen grafika - lepsza niż zdecydowana większość ochłapów, które na tę konsolę wychodzą.
  Zaloguj się
 • avatar
  Widać że na PC jak zwykle najlepsza grafika. No i 60fps. Tak można grać.
  Zaloguj się
 • avatar
  Widać że cenowo dogonili konsole. Pewnie niedługo je przegonią.
  Zaloguj się
 • avatar
  Co oni mają z tym deszczem, który omija gracza?
 • avatar
  Wygląda to nieźle. Trzeba przyznać.