• benchmark.pl
 • Gry
 • Destiny 2 przechodzi na Free2Play. Co jeszcze się zmieni?
Gry

Destiny 2 przechodzi na Free2Play. Co jeszcze się zmieni?

z dnia 2019-09-19
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Nadchodzą olbrzymie zmiany w świecie gry Destiny 2. Twórcy mają pomysł na rozwój swojej produkcji i postanowili podzielić się nim z graczami. 

Trzeci rok życia Destiny 2 rozpoczyna się od wielkiej zmiany, która tak naprawdę będzie tylko początkiem szeregu kolejnych zmian. – „Chcemy stworzyć świat, w którym gracze poczują, że ich działania, osobiste lub całej społeczności, popychają go do przodu w sensowny sposób” – tłumaczą twórcy.

Destiny 2: Twierdza Cieni - dodatek, który rozpoczyna nową erę

Pierwszym krokiem jest Destiny 2: Twierdza Cieni – samodzielny dodatek, który pozwoli nam wrócić na Księżyc, na którym od czasów „jedynki” sporo się zmieniło. Premiera rozszerzenia na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 1 października 2019 roku. Każdy kolejny dodatek będzie kontynuacją opowieści, ponieważ – jak tłumaczą autorzy – „chcemy dynamicznego i zmieniającego się uniwersum, w którym tworzysz wspomnienia”

Destiny 2 screen 1

Twórcy zamierzają także wzbogacić Destiny 2 na każdym polu: od fabuły, przez współpracę i ciosy kończące, po tworzenie wyposażenia. Wprowadzone zostaną także nowe typy broni i pancerze 2.0, których każda część ma znaczenie, a do tego powrócą statystyki (i to w liczbie większej niż kiedykolwiek wcześniej). 

Destiny 2 ma oferować żywy i ciągle zmieniający się świat. Kierunki rozwoju mają być natomiast ustalane razem z graczami, których opinie będą na bieżąco zbierane i analizowane.

Destiny 2 screen 2

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

„Podstawka” za darmo - Destiny 2 przechodzi na model Free2Play

Równocześnie z premierą wspomnianego rozszerzenia, podstawowa wersja gry – której tytuł będzie brzmiał Destiny 2: Nowe Światło – wraz z zawartością z pierwszego roku, będzie dostępna zupełnie za darmo: w modelu Free2Play. 

Destiny 2 screen 3

Twórcy postarali się również o wprowadzenie funkcji cross-save, umożliwiającej zapisywanie (i wczytywanie) postępów na wszystkich platformach. Można więc rozpocząć rozgrywkę na pececie, kontynuować ją na konsoli, a po premierze platformy Google Stadia, zabrać swoje Destiny 2 na (niemal) dowolne urządzenie.

Co nowego w Destiny 2? Zobacz wideodokument „Księżyc i nie tylko”

Źródło: Cenega, Bungie

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Obecnie to totalny chaos jest z ta gra.... chcialem kupic ostatni dodatek to sie nie da ... mozna tlyko jakas wersje legendarna ze wszystkim ale ja juz mam podstawke i 2 dodatki to po oc mial bym placic za to... totalny chaos... do tego te przenosiny na steam.... i zas kupuj kota w worku eeeee nara ...
  Zaloguj się
 • avatar
  Niestety - tak jak jedynka w miarę mi się podobala tak dwójka nastawiona tylko i wylacznie na wyciąganie kasy z kieszeni. Zeby w miare komfortowo sobie pograc to na dzien dobry trzeba by wydac 400-450zl bo inaczej nie ma sensu.
  Podstawka to gra na 5h a pozniej juz trzeba kombinowac.

  Szkoda bo mechanika gry jst spoko ale podejscie wydawcy to dramat.
  Zaloguj się