Gry

DiRT Rally 2.0 to nie tylko rajdy

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-01-17

DiRT Rally 2.0 to oficjalna gra mistrzostw FIA World Rallycross Championships, o czym przypomina nowy zwiastun opublikowany przez wydawnictwo Techland.

DiRT Rally 2.0 to przede wszystkim rajdy, ale nie tylko. Nowe dzieło Codemasters to także oficjalna gra mistrzostw FIA World Rallycross Championships, co oznacza – ni mniej, ni więcej – że trochę się też pościgamy z innymi kierowcami na (licencjonowanych) torach. 

W ramach rallycrossowych zmagań będziemy mogli wykazać się na ośmiu torach – to Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivières, Hell, Höljes i Silverstone. Czekać na nas będzie kampania solo, jak i rozgrywka wieloosobowa (w trybie online). 

Temu, jak wyglądają wyścigi w grze DiRT Rally 2.0, możemy przyjrzeć się na świeżutkim zwiastunie opublikowanych przez wydawnictwo Techland:

Twórcy DiRT Rally 2.0 obiecują rozbudowany tryb kariery, realistyczny system jazdy oraz uszkodzeń i degradacji, dopracowaną sztuczną inteligencję, szerokie opcje tuningu, a także dziesiątki samochodów klasycznych i współczesnych.

Gra DiRT Rally 2.0 zmierza na trzy platformy: pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jej premiera odbędzie się 26 lutego 2019 roku.

Źródło: Techland, Codemasters

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  CMR to gra dla mas, nie może być zbyt wymagająca. Przynajmniej jest jeszcze Project Cars dla tych bardziej ambitnych. Pytanie tylko, jak dokładna będzie fizyka jazdy w dziele Codemasters.
  Zaloguj się
 • avatar
  Takie 4/5.
 • avatar
  No d... nie urywa.
 • avatar
  Fajna giera - Mnie przypomina pierwszego Colina na PC.