Na topie

E3 2017: Wszystko, co pokazał Microsoft (a pokazał tego sporo)

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Na konferencji Microsoftu podczas E3 2017 zapowiedziane zostały nowe tytuły, zaprezentowane zwiastuny i przedstawione szczegóły na temat Xbox One X.

  • E3 2017: Wszystko, co pokazał Microsoft (a pokazał tego sporo)
A A

E3 2017 to impreza, przy której żaden miłośnik elektronicznej rozrywki nie może się nudzić. Otwierający oficjalną część wydarzenia Microsoft postarał się o naprawdę mocne uderzenie. Podsumujmy to w telegraficznym skrócie.

Najważniejszym punktem imprezy była oczywiście prezentacja konsoli Xbox One X (bo tak ostatecznie nazywa się Project Scorpio) – poznaliśmy jej cenę, datę premiery, wygląd i możliwości. 

Xboksy
Xbox One X i Xbox One S

Microsoft pochwalił się także grami, które jako pierwsze wykorzystają ogromną moc konsoli Xbox One X (a i inni będą mogli czerpać przyjemność z rozgrywki). Mogliśmy więc obejrzeć zapowiedzi i materiały z gier:

Dowiedzieliśmy się też, że Minecraft otrzyma ujednolicone serwery, Black Desert Online i PlayerUnknown’s Battlegrounds trafią na Xbox One, a konsola ta otrzyma też przy okazji wiele innych tytułów w nadchodzących miesiącach, między innymi: Crackdown 3, State of Decay 2, Deep Rock Galctic czy Super Lucky’s Tale. Wszystkie zwiastuny gier, których nie opisywaliśmy, możecie obejrzeć na liście poniżej:

Microsoft pochwalił się też, że z programu wstecznej kompatybilności na Xbox One skorzystało już ponad 50 proc. użytkowników i że mają oni do swojej dyspozycji już 395 tytułów. Wspomniał o tym jednak nie bez powodu, bo już niedługo do gier z Xbox 360 dołączą jeszcze te z pierwszego „iksa”, a pierwszą z nich będzie Crimson Skies: High Road to Revenge.

Źródło: Xbox, inf. własna

Odsłon: 3412 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
    1. IVPANVZERVI
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-06-12 02:39

      Co ty bredzisz? METRO WYMIATA!

      Skomentuj

        1. chotnik2
          Oceń komentarz:

          6    

          Opublikowano: 2017-06-12 03:11

          A4, czyli tworcy STALKER i Metro, kopiuja FarCry?
          Co ty bredzisz, totalnie juz Ci mozg wyzarl ten jad na wszystko oprocz PS4.
          Grales czy widziales wiecej, ze porownujesz z FarCry?

          Skomentuj Historia edycji

          1. chotnik2
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2017-06-12 03:51

            No napewno grales w niewydane Metro. Na PS6.
            Wlasnie sek w tym, ze nie bardzo wiesz co mowisz. Idz spac, majaczysz.

            Skomentuj Historia edycji

    2. killerek132
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-06-12 10:04

      Widzę że kolega chce skończyć jak pogromca...

      Skomentuj

      1. chotnik2
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-06-12 14:34

        Przeciez to JEST Pogromca :)

        Skomentuj

        1. killerek132
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-06-12 17:16

          Pogromca, trzeba było mówić że to Ty, cofam co powiedziałem. Do Ciebie już przywykłem, po za tym lubię się pośmiać z komentarzy :D

          Skomentuj Historia edycji

        2. killerek132
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-12 17:16

          Cholera, nie można usuwać komentarzy... Przynajmniej edycji się doczekaliśmy.

          Skomentuj Historia edycji

    1. killerek132
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-06-12 10:05

      Widzę że kolega chce skończyć jak pogromca...

      Skomentuj

  1. patol1984
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-06-12 07:14

    Szkoda że nie poszli w full hd z lepszą jakością tekstur, oświetlenia i fizyki. Ale co poradzić, wrzucić rozdziałke 4k to dwa kliknięcia. Ogólnie zmarnowana moc na piksele które nie dają tej jakości.

    Skomentuj

  2. Luiso
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-12 09:58

    Sorry oglądałem na żywo i jestem mega rozczarowany. Myślałem, że MS mnie zaskoczy i przekona w kupno ich konsoli. Dla mnie żenada. Jedyną grą na miarę będzie Forza to widać, ale to akurat nie moja bajka.
    Imponująco się przedstawia Ashen. Mając PC nie widzę jednak żadnego argumentu żeby inwestować w Xboxa.

    Skomentuj

  3. rasiaknorris1
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-12 10:52

    Gadzie napęd BD UHD?

    Ok, widzę w szczelinie jest :)

    Skomentuj Historia edycji

  4. Marucins
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-12 18:14

    Co za życie.
    Hameryka i część zachodu niech "konsonuje" swoje gry reszta świata niech "PCtuje". Czy co tam kto woli. Ale niech te gry będą tu i tu.
    Czemu sztucznie ograniczać rynek rozrywki i wymuszać kupno czegoś czego się nie potrzebuje?
    Chcesz wyłącznie grać, wsadzasz krążek ściągasz patche i grasz...? OK wybierasz konsolę.
    Chcesz od życia czegoś więcej...? Nie ma problemu, dla ciebie jest PC.
    A nie żadne exy!