Na topie

Ciekawe opaski dla aktywnych od Garmina

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Mobile Akcesoria Mobilne Ciekawostki Gadżety Opaski fitness Tematyka: wearables Producenci: Garmin

Opaska opasce nierówna. Nowości od Garmina zdecydowanie jednak warte są tego, by przyjrzeć się im z bliska. Co oferują?

  • Ciekawe opaski dla aktywnych od Garmina
A A

Garmin postanowił pomóc wszystkim tym, którzy mają postanowienie, by w 2018 roku bardziej aktywnie spędzać czas. Zaprezentował niedawno dwa godne uwagi gadżety na rękę: vivofit 4 i vivosport.

Garmin vivofit 4 – całodobowy monitoring w kolorze

Opaski fitness muszą cieszyć się niemałą popularnością, skoro Garmin wypuszcza już czwartą generację swojego gadżetu vivofit. Tym razem wyposażył go w kolorowy wyświetlacz, który (podobnie jak monochromatyczny ekran u poprzednika) działać ma nawet rok od ładowania do ładowania. 

Wyceniany na 80 dolarów vivofit 4 liczy postawione kroki, pokonany dystans i spalone kalorie, automatycznie wykrywa aktywność i przypomina o ruchu, wyświetla informacje o pogodzie i aktualnej godzinie oraz pomaga osiągać cele i odnajdować telefon. Warto też wspomnieć o jego odporności na wodę.

Dla wymagających: Garmin vivosport z modułem GPS

Garmin ma też coś dla bardziej wymagających użytkowników. To opaska vivosport dla biegaczy, kolarzy i osób oddających się treningom na siłowni, która automatycznie klasyfikuje ćwiczenia, co pomaga w późniejszej analizie wyników.

Oprócz standardowych funkcji vivosport ma dodatkowo wbudowany moduł GPS (pozwalający zapisywać trasy spacerów, przebieżek czy przejażdżek) oraz nadgarstkowy czujnik tętna. Nie może więc dziwić, że maksymalny czas pracy w tym przypadku to 7 dni. 

Garmin vivosport ma narzędzia monitorujące poziom kondycji fizycznej, ale też działa jak smartwatch (wibracje informują o połączeniach, esemesach i innych powiadomieniach, a dodatkowo istnieje możliwość sterowania odtwarzaczem muzyki z poziomu nadgarstka). Sugerowana cena: 200 dolarów.

Źródło: Garmin

Odsłon: 4291 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Gadżety w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!