Na topie

Homefront: The Revolution - znamy datę premiery [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ekipa Deep Silver potwierdziła wcześniejsze doniesienia. Gracze mogą już rozpocząć przygotowania do majowej rewolucji.

Homefront: The Revolution

AA

W ubiegłym tygodniu pojawiły się doniesienia, jakoby Homefront: The Revolution miało zadebiutować już w maju. Odpowiedzialna za tę pierwszoosobową strzelaninę ekipa Deep Silver oficjalnie potwierdziła te informacje.

Studio Deep Silver poinformowało, że gra Homefront: The Revolution pojawi się w sprzedaży już 17 maja. Gracze z Europy na kontynuację całkiem niezłego tytułu z 2011 roku będą musieli poczekać kilka dni dłużej – dla nich „rewolucja” rozpocznie się 20 maja.

Do każdej rewolucji trzeba się jednak w miarę możliwości dobrze przygotować. Dlatego też najpierw odbędą się beta testy. Będą one miały miejsce już w lutym, a możliwość wzięcia w nich udziału została zarezerwowana dla posiadaczy konsol Xbox One.

Oprócz konsoli Microsoftu gra Homefront: The Revolution ukaże się również na komputerach osobistych oraz PlayStation 4. Gotowi na wyjście na filadelfijskie ulice i walkę z azjatyckim najeźdźcą?

AKTUALIZACJA [13.01, godz. 15.30]: Firma Techland oficjalnie zapowiedziała, że zajmie się dystrybucją gry Homefront: The Revolution na terenie naszego kraju i potwierdziła majową datę premiery. 

„Bardzo cieszymy się, że będziemy mieli przyjemność wprowadzić na rynek polski tak ciekawą pozycję, jaką jest Homefront: The Revolution. Jesteśmy przekonani, że druga część tego unikalnego FPS’a przyniesie graczom masę satysfakcji i wiele godzin solidnej rozgrywki” – skomentował Tomasz Gawlikowski z Techlandu.

Wydawnictwo Techland przygotowało także spolszczony zwiastun „This is Philadelphia”, dlatego też filmik w newsie został podmieniony.

Źródło: VG247, Techland

Odsłon: 3217 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. leeszaj
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2016-01-13 12:52

  Czekam na to ale jestem pełen obaw po tym co widze.Powinni bardziej dopracować grafikę i zmniejszyć ilość tych podpowiadaczy,jestem zwolennikiem jak najmniejszej ilości takich rzeczy jak znaczniki, strzałki kierunkowe itp.

  Skomentuj

 2. humani nihil a me alienum puto
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2016-01-13 13:31

  Faktycznie na poprzednich materiałach,wyglądało to ładnie.Lecz downgrade jest teraz w modzie...

  Skomentuj

  1. mesjan
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2016-01-13 14:37

   To jest odpowiedź na czyjś komentarz czy rozmawiasz sam ze sobą?

   Skomentuj

 3. Marucins
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2016-01-13 17:21

  A te "beta testy" to płatne?
  Czy znowu w gorącej wodzie kapani będą robić za damski ch**?

  Skomentuj

 4. Snack3rS7X
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2016-01-14 02:24

  Oryginalny pomysł, ciekawe jak z wykonaniem, taka gra może być instruktażem dla Polaków w razie wkroczenia obcych wojsk "niosących pokój" w ramach ustawy 1066 o terroryzmie

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!