Na topie

Injustice 2 na PC - beta, wymagania i Denuvo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: gra akcji Wymagania sprzętowe gier Producenci: Warner Bros

Zainteresowani sprawdzać mogą już, jak Injustice 2 prezentuje się na PC.

  • Injustice 2 na PC - beta, wymagania i Denuvo
A A

O tym, iż Injustice 2 pojawi się w wersji PC dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Twórcy zapowiedzieli nawet beta testy, ale w ostatniej chwili zdecydowali się na opóźnienie ich startu. Zainteresowani mogą w końcu przetestować rozgrywkę.

W tym celu udać trzeba się na platformę Steam. Beta już trwa, jest otwarta i oferuje tryb rozgrywki wieloosobowej 1 na 1. Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić jest zatem posiadanie odpowiedniego komputera z dostępem do Internetu. Poniżej sprawdzić możecie, jakimi mocami powinien dysponować.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

  • Windows 7 / Windows 10 (64-bit)
  • procesor: Intel Core i5-750, 2.66 GHz lub AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 1200, 3.1 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 570 / NVIDIA GeForce GTX 1050 lub AMD Radeon HD 7850 / AMD Radeon RX 550

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

  • Windows 7 / Windows 10 (64-bit)
  • procesor: Intel Core i3-2100, 3.10 GHz lub AMD FX-6300, 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1400, 3.2 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 290 / RX 570

Warto wspomnieć, iż potwierdzono obecność zabezpieczeń Denuvo.

Injustice 2 od kilku miesięcy dostępne jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: steam

Odsłon: 2359 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. hollow_
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-11-07 18:39

    Ktoś wie czemu to Denuvo ma jeszcze służyć, oprócz "umilania" życia legalnym użytkownikom?

    Skomentuj

    1. thoruus
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-11-07 19:51

      Mże przez wcześniej podpisane umowy wiążące? Oraz ładne słupki w prezentacjach "złamią waszą grę w 3 dni, ale przez te 3 dni sprzedacie tyyyle, że nigdy tyle byście nie sprzedali"...

      Skomentuj

    2. wiktorn86
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-07 23:16

      Już ci mówię do czego służy Denuvo. Jako źródło utrzymania dla twórców. Zasada jest taka sama jak w przypadku dołączania gównianych usług przy zakupie kablówki. Bzdurne, nic nie wnoszące aplikacje pasożytujące na głównym produkcie mają nawet własną nazwę - bloatware.

      Skomentuj

    3. Zero-Cool
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-11-07 23:53

      Jeżeli ktoś znajdzie sensowną odpowiedź na Twoje pytanie prawdopodobnie dostanie Nobla, pewnie w dziedzinie pokoju ale to zawsze coś...

      Skomentuj Historia edycji

    1. Tito1987
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-11-07 21:10

      Hahahha! Co Ty ćpiesz?

      Skomentuj

    2. Frixes
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-11-07 22:22

      Hahaha. You made my day

      Skomentuj Historia edycji

    3. Chong-li
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-11-08 14:16

      Darioz VMProtect już dawno był złamany i nie stanowi żadnego problemu dla grup crakerskich,w internecie ludzie piszą że powodem braku cracka do AC:O jest czekanie na wydanie łatki przez ubisoft która zlikwiduje zużycie procesora (teraz gra używa u mnie 80%-100% a mam mocny sprzęt) i dopiero wtedy crackerzy "wydadzą" pirata.Przestań prowokować ludzi bo na pewno doskonale o tym wiesz a umieszczanie tutaj swoich debilnych komentarzy to po prostu prowokacja i zabawa dla ciebie.

      Polecam obejrzeć filmik zamieszczony na you tube można się pośmiać z całej tej sytuacji i z tego jak to niby VMProtect jest nowym zabezpieczeniem nie do złamania.

      https://www.youtube.com/watch?v=Wyn4o0H63tE

      To co Ubisoft zrobił jest po prostu przerażające,kupiłem grę a zużycie procesora mam jak w obróbce i renderingu grafiki 3D w zaawansowanym programie graficznym,temperatury procka w trakcie gry są bardzo duże ze względu na obciążenie i mimo iż zapłaciłem za grę nie gram w nią bo szkoda mi procesora.(czekam na patha)

      Skomentuj Historia edycji

  2. wiktorn86
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-07 23:09

    Alternatywnie można zamiast giereczek kupić co innego. Więc to nie ma znaczenia czy piractwo bo pieniądze tak czy inaczej zostaną wydane. A co za tym idzie wpływy z VAT również się nie zmienią.

    Skomentuj Historia edycji

  3. MRx@PL
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-11-08 10:01

    U mnie beta się nie odpala. Pewnie konflikt na linii gra - antywirus.