Na topie

Jade dołącza do obsady Mortal Kombat 11

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W Mortal Kombat 11 pojawi się 25 bohaterów. Twórcy gry ujawnili, iż w ich gronie znajdzie się Jade, którą najwięksi fani serii z pewnością kojarzą.

 • Jade dołącza do obsady Mortal Kombat 11
A A

Twórcy Mortal Kombat 11 postanowili dawkować graczom emocje. I trzeba przyznać, że znaleźli na to prosty, ale skuteczny sposób. Zamiast zaprezentować całą obsadę gry od razu, postanowili co jakiś czas przybliżać kolejne postacie.

Wiemy, że w Mortal Kombat 11 dostępnych będzie 25 bohaterów. Podczas pierwszej prezentacji ujawniono, iż można będzie walczyć jako Sub-Zero, Scorpion, Sonya Blade, Skarlet, Baraka, Raiden, Geras oraz Shao Khan. Nie tak dawno zobaczyliśmy zwiastun prezentujący Kabala, teraz natomiast można rzucić okiem na materiały przybliżające Jade, którą najwięksi fani serii z pewnością kojarzą.

„W Mortal Kombat 11 powróci Jade – wprawiona zabójczyni, znana ze swojej przyjaźni z księżniczką Kitaną oraz charakterystycznego, zielonego stroju.”


Zwiastun to jedno, poniższej znajdziecie konkretniejszy materiał przygotowany przez redakcję IGN. Pozwala on lepiej przyjrzeć się umiejętnościom oraz stylowi walki Jade, a także broni, którą wykorzystuje.


Przypomnijmy, że Mortal Kombat 11 powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera gry odbędzie się 23 kwietnia.

Źródło: Cenega Polska, IGN, eventhubs

Odsłon: 4842 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Shifted92
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-02-20 09:26

  krew to galareta
  brak łamania kości na xrayu
  czemu ta część jest gorsza od MK-X?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!