Na topie

Metro Exodus będzie naprawdę duże

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Twórcy obiecują, iż gra będzie większa niż Metro 2033 i Metro: Last Light razem wzięte. Jednocześnie ma być miej liniowa, a zatem zabawa zapowiada się niezwykle interesująco.

  • Metro Exodus będzie naprawdę duże
A A

Nie tak dawno mieliście okazję rzucić okiem na kilka grafik przybliżających świat Metro Exodus. Towarzyszyły im wzmianki, iż świat gry nie będzie do końca otwarty, ale spodziewać można się lokacji zdecydowanie większych niż w poprzednich odsłonach serii. Temat właśnie powrócił.

Przedstawiciele 4A Games zapewniają bowiem, że Metro Exodus będzie naprawdę duże. I aby nieco to zobrazować dodają, iż gra będzie większa niż Metro 2033 i Metro: Last Light razem wzięte. Średnia wielkość lokacji to około dwa kilometry kwadratowe, każda gwarantować ma kilka godzin zabawy.

I chociaż jak zostało wspomniane, świat gry nie będzie do końca otwarty, ale swoboda poruszania się i działania i tak znacząco wzrośnie. Nieśmiało twierdzić można, że będzie to coś przypominające połącznie poprzednich odsłon Metro i Stalkera.


Metro Exodus zadebiutować ma w tym roku, ale dokładnej daty jeszcze nie znamy. Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: pcgamer, Game Informer

Odsłon: 5557 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. mutissj
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-02-15 20:00

    Już nie mogę się doczekać :P

    Skomentuj

    1. usuniety_c89fe1248fbe
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-02-15 20:48

      Mam podobnie, po poprzednich częściach nie grałem dotąd w równie ciekawe gry, premiera będzie niczym gwiazdka... kiedykolwiek będzie :)

      Skomentuj

    2. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-02-15 21:06

      Również bardzo oczekuję ale mam przeczucie, że optymalizacja będzie żenująca jak w poprzednich częściach jakiś czas po premierze.

      Skomentuj

    1. mesjan
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-02-16 11:27

      Poprzednie części nie miały żadnego Battle Royle i przez fanów nie są zapomniane. Mam nadzieję że w nowym Metro nie będzie masek tlenowych przez które nie mogłem przejść drugiej części. W walce z potworem na bagnach brakło mi masek.

      Skomentuj Historia edycji

  2. leon-san
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-02-15 21:07

    To chyba będzie jedna z niewielu gier, które kupię "w ciemno" bez ogrywania "dema" z zatoki. A to dlatego, że wcześniejsze części były bardzo solidnie zrobione.

    Skomentuj

  3. Adrian Waleczny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-15 21:28

    Ja także czekam, poprzednie części były naprawdę bardzo dobre.

    Skomentuj

  4. Macieyerk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-15 21:42

    Czekam. Mam nadzieję, że mój HD 7870 XT da sobie z nią radę.

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-02-16 22:36

      Wątpię. Chyba, że 720p i low cię zadowolą bo gra ma być ładna i lokacje mają być większe. Dodatkowo jak wyszło Metro 2033 wymagało przez lipną optymalizację całkiem dobrego sprzętu.

      Skomentuj

  5. KORGAN
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-02-15 22:48

    Nawet z mojego ulubionego FPS-a zrobili SANDOXA :/

    Skomentuj

  6. Oldboy
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-16 07:37

    Witam Ploty sa takie ze podobno trzeba bedzie miec windowsa 10 na 7 nie odpali :/ Wtedy mus trzeba bedzie sie przesiasc nie ma bata Pozdrawiam i zycze milego dzionka :]

    Skomentuj

    1. chotnik2
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-02-16 15:56

      Jak bedzie DX12 to pewnie tak.

      Skomentuj

  7. Dzonson
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-02-16 10:10

    Zwróciliście uwagę w filmiku, na nalepkę na monitorze w miejsce nazwy DELL? Nieźli kolesie :D