Na topie

Metro: Exodus z trybem New Game+

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

New Game+ to opcja pozwalająca na podejście do ukończonej już kampanii od nowa. Twórcy dość mocno ją tutaj rozbudowali.

  • Metro: Exodus z trybem New Game+
A A

Zgodnie z oczekiwaniami, Metro Exodus okazało się może nie idealną, ale naprawdę dobrą grą. Co ważne, twórcy nie poprzestali na premierze i systematycznie starają się zwiększać atrakcyjność swojej propozycji.

Graczy najbardziej cieszą darmowe aktualizacje. Zwłaszcza te, które nie tylko eliminują ewentualne błędy, ale też wnoszą do rozgrywki coś nowego. I właśnie tak określać można ostatnią łatkę, dzięki której Metro: Exodus rozbudowano o tryb New Game+.

Jego założenia nie będą dla nikogo zaskoczeniem. New Game+ to opcja pozwalająca na podejście do ukończonej już kampanii od nowa. Warto jednak dodać, że w tym przypadku twórcy pokusili się o zauważalne rozbudowanie tego trybu i oddanie do dyspozycji graczy kilka różnych wariantów związanych z tym, ile zdobytego wyposażenia chce się zachować (My Weapons, One Weapon, Crossbow oraz Backpack limitations) oraz kilka opcji pozwalających na zmiany zachowań przeciwników, a nawet ustawienia związane z pogodą.

Aktualizacja wprowadzająca tryb New Game+ wzbogaciła grę na wszystkich platformach docelowych. Przypomnijmy, że w tym przypadku to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: metrovideogame

Odsłon: 4457 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2019-03-31 16:05

    Pecetowa wersja to akutalnie graficzny król.

    Skomentuj

    1. PS4Ekskluzyw
      Oceń komentarz:

      -13    

      Opublikowano: 2019-03-31 19:23

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Graficznym królem to jest The Order 1886 z 5 letniej PS4.

      https://www.youtube.com/watch?v=17UNxulBFuo&t

      Do tej pory żaden tytuł na rynku tego nie przebił :) Gra wygląda jak jeden wielki render :)

      piotruś do okulisty marsz....

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        10    

        Opublikowano: 2019-03-31 20:37

        Nie strasz już tymi rozblurowanymi filmikami z youtuba.

        Skomentuj

    2. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-04-01 13:34

      ta gra żadnym graficznym królem nie jest. Z tymi srednimi teksturami to do króla daleko

      Skomentuj Historia edycji

  2. MaNiAc
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2019-03-31 16:07

    Gra tak mierna (bez urazy dla tych, którym się podoba) że musiałem się zmuszać, żeby ukończyć. Twórcy to wiedzą i na siłę promują to coś. Do "prawdziwego" Metro 2033 dużo jej brakuje, klimatu, czasu rozgrywki. Dla mnie Nowe metro to takie ładne niewiadomo co.

    Skomentuj

    1. login1969
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2019-03-31 18:14

      A dla mnie jest to najlepsza gra od czasów Bioshock.Łyknąłem ją w 4 dni.Jest świetna.
      Teraz gram od nowa na wyższym poziomie trudności.Tak więc jednym się nie podoba,innym odpowiada i to bardzo.

      Skomentuj

      1. mutissj
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2019-03-31 20:10

        świetna gierka 10/10

        Skomentuj

      2. Preston2009
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-03-31 21:56

        Jak 4 dni to lipa.

        Skomentuj

    2. zuzannator
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-03-31 23:25

      prawda

      Skomentuj

  3. n4zgul
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2019-03-31 17:40

    Gra genialna pod względem klimatu i grafiki.

    Skomentuj

  4. Doctor
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-03-31 18:13

    Tryb New Game+ powinien dodać voiceover dla głównej postaci gry. Sprzedaż gry podskoczyłaby kilkukrotnie.

    Skomentuj

  5. zuzannator
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2019-03-31 23:25

    Uwaga, gra zawiesza mi się w połowie i mimo usilnych starań nie mogę jej uruchomić. Jestem OKOTA!!! Syf i nędza. Nie warte swej ceny. RTX niczego nie wnosi. Gniot. Metro 2033 było świoetne to jest po prostu słabe, zreszto co ja tam wiem, przecież nie moge skońćzyć bo się wywala.

    Skomentuj

    1. Agares
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2019-03-31 23:27

      zmień sobie na dx11. problemów z zawieszaniem nie miałem a grę skończyłem 2 razy. a teksty w stylu gniot itp to sobie odpuść bo pie****

      Skomentuj

    2. login1969
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-04-02 22:34

      Nikomu się nie zawiesza tylko tobie...Może pora zmienić albo przynajmniej upgrejdować sprzęt żeby grać w najnowsze tytuły?

      Skomentuj Historia edycji

  6. zuzannator
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2019-03-31 23:25

    Uwaga, gra zawiesza mi się w połowie i mimo usilnych starań nie mogę jej uruchomić. Jestem OKOTA!!! Syf i nędza. Nie warte swej ceny. RTX niczego nie wnosi. Gniot. Metro 2033 było świoetne to jest po prostu słabe, zreszto co ja tam wiem, przecież nie moge skońćzyć bo się wywala.