Na topie

Monster Hunter: World do sprawdzenia w wersji demo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Próbna wersja Monster Hunter: World pozwala sprawdzić początkowe etapy zabawy, przyjrzeć się dwóm lokacjom oraz stawić czoła 6 potężnym potworom.

 • Monster Hunter: World do sprawdzenia w wersji demo
A A

Nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup cieszącego się naprawdę sporym zainteresowaniem Monster Hunter: World? Jeśli powstrzymywały Was obawy co do jakości rozgrywki to można je rozwiać. Przynajmniej w przypadku posiadania konsoli.

Capcom udostępnił trial Monster Hunter: World. Dzięki temu pojawiła się okazja do sprawdzenia początkowych etapów zabawy, przyjrzenia się dwóm lokacjom - Ancient Forest oraz Wildspire Waste oraz stawienia czoła 6 potężnym potworom - Great Jagras, Kulu-Ya-Ku, Pukei-Pukei, Barroth, Jyuratodus oraz Tobi-Kadachi. Co ważne, nie ograniczono przy tym arsenału.

Trial Monster Hunter: World dostępny jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4, do 17 grudnia. W przypadku chęci rozgrywki w sieci nie obejdzie się bez abonamentów Xbox Live Gold i PlayStation Plus. Osiągnięte postępy można będzie przenieść do pełnej wersji gry.


Warto wspomnieć, iż ostatnio ogłoszona została kolaboracja Monster Hunter: World i Wiedźmin 3: Dziki Gon. W przyszłym roku do produkcji rozwijanej przez Capcom trafi w związku z tym Geralt z Rivii.

Źródło: PlayStation

Odsłon: 3157 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. bizum
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-12-13 10:25

  http://www.biedronka.pl/pl/product,id,107883,name,monster-hunter-world-ps4

  Skomentuj

 2. jacy4
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-13 22:03

  Przypomnieli sobie o wersji demo jak już gra została scrackowana.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!