Na topie

Monster Hunter: World za darmo na PlayStation 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Do 20 maja, właściciele PlayStation 4 mogą sprawdzać Monster Hunter: World za darmo. Capcom udostępnił też nowy materiał wideo dotyczący dużego, fabularnego dodatku Iceborne.

 • Monster Hunter: World za darmo na PlayStation 4
A A

Sięgnęliście po Monster Hunter: World? Niezależnie od odpowiedzi powinniście się tu chwilę zatrzymać. Ekipa Capcom postarała się bowiem o coś dla osób, które do tej pory omijały ten tytuł, jak również dla tych, którzy mają go w swojej kolekcji.

Monster Hunter: World trial

Zacznijmy od tego, iż właściciele PlayStation 4 mogą sprawdzać Monster Hunter: World za darmo. Udostępniony trial pozwala zapoznać się z fragmentami kampanii oraz z trybem wieloosobowym.

Czasu na zabawę jest sporo - do 20 maja. Warto przy tym zaakcentować, że w przypadku podjęcia decyzji o zakupie gry osiągnięte postępy będą zachowane.

Monster Hunter: World - Iceborne gameplay

Gracze, którzy sięgnęli już po Monster Hunter: World zapewne z zainteresowaniem śledzą losy dużego, fabularnego dodatku Iceborne. Najnowszy materiał wideo nie tylko przypomina o jego dacie premiery, ale też prezentuje fragmenty rozgrywki i wybrane nowości. Tych, przynajmniej wedle zapowiedzi, będzie naprawdę sporo, pod względem zawartości Iceborne ma być porównywalny z podstawową wersją gry.

Premierę zaplanowano na 6 września na PlayStation 4 i Xbox One. Kilka miesięcy później dodatek zawita na PC. Poniżej możecie zobaczyć przywoływany gameplay.


Źródło: PlayStation

Odsłon: 5056 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. 88ww88
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2019-05-14 07:34

  Jest różnica pomiędzy "za darmo", a bezpłatnym udostępnieniem na kilka dni. Przyzwoitość nakazuje dodać w tym clickbaitowym tytule chociaż dopisek "czasowo", bo inaczej do poziomu Onetu już tylko jeden krok.

  Skomentuj

  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-05-14 09:16

   na BMK bez clickbaitu juz ciezko.

   Skomentuj

  2. człowiek-taboret
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2019-05-14 20:47

   benchmark.onet.pl

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!