Na topie

Nowe materiały wideo z intrygującego Atomic Heart

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Atomic Heart to przygodowa gra z elementami RPG i FPS. Inspirowana m.in. twórczością literacką Stanisława Lema, a z racji klimatu nawiązująca do serii Bioshock.

 • Nowe materiały wideo z intrygującego Atomic Heart
A A

W maju po raz pierwszy usłyszeliśmy o Atomic Heart. Zapowiedź gry spotkała się z całkiem ciepłym przyjęciem, ale dość długo nie pojawiały się kolejne informacje czy materiały. W końcu twórcy zdecydowali się to zmienić.

Przypomnijmy, że Atomic Heart to przygodowa gra z elementami RPG i FPS, której wydarzenia rozgrywają się w alternatywnej wizji ZSRR. Mocną stroną będzie, przynajmniej wedle obietnic, fabuła. Twórcy nie ukrywają, iż inspirację czerpią między innymi z twórczości literackiej Stanisława Lema. Atomic Heart bardzo szybko doczekało się porównań do serii Bioshock.

Czy są one słuszne? Pierwsze grafiki i zwiastun sugerowały, że tak. Czy nowe zwiastuny nadal powodować będą odniesienia do serii wykreowanej przez Irrational Games? Wydaje się, że tak i fani podobnych klimatów powinni się tu szybko odnaleźć.


 


Zainteresowani? Atomic Heart zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (przewidywane wsparcie Steam VR i PS VR). Jedyny problem w tym, że na premierę trzeba będzie poczekać dość długo, być może nawet do 2020 roku.

Źródło: Mundfish

Odsłon: 3891 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Balrogos
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-21 17:39

  czekam

  Skomentuj

  1. Bartek111
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-10-21 19:18

   Ja też

   Skomentuj

 2. q3aki
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-22 12:43

  klimat jest odjechany, cieakwe jak bedzie wygladac calosc.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!