Gry

Nowe materiały wideo z intrygującego Atomic Heart

opublikowano przez w dniu 2018-10-21

Atomic Heart to przygodowa gra z elementami RPG i FPS. Inspirowana m.in. twórczością literacką Stanisława Lema, a z racji klimatu nawiązująca do serii Bioshock.

W maju po raz pierwszy usłyszeliśmy o Atomic Heart. Zapowiedź gry spotkała się z całkiem ciepłym przyjęciem, ale dość długo nie pojawiały się kolejne informacje czy materiały. W końcu twórcy zdecydowali się to zmienić.

Przypomnijmy, że Atomic Heart to przygodowa gra z elementami RPG i FPS, której wydarzenia rozgrywają się w alternatywnej wizji ZSRR. Mocną stroną będzie, przynajmniej wedle obietnic, fabuła. Twórcy nie ukrywają, iż inspirację czerpią między innymi z twórczości literackiej Stanisława Lema. Atomic Heart bardzo szybko doczekało się porównań do serii Bioshock.

Czy są one słuszne? Pierwsze grafiki i zwiastun sugerowały, że tak. Czy nowe zwiastuny nadal powodować będą odniesienia do serii wykreowanej przez Irrational Games? Wydaje się, że tak i fani podobnych klimatów powinni się tu szybko odnaleźć.


 


Zainteresowani? Atomic Heart zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (przewidywane wsparcie Steam VR i PS VR). Jedyny problem w tym, że na premierę trzeba będzie poczekać dość długo, być może nawet do 2020 roku.

Źródło: Mundfish

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    czekam
    Zaloguj się
  • avatar
    klimat jest odjechany, cieakwe jak bedzie wygladac calosc.