Gry

Odświeżone Phantom Dust za darmo na PC i Xbox One

z dnia 2017-05-16
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Musicie przyznać, że jest to bardzo przyjemna niespodzianka. Całkowicie bez opłat możecie pobrać grę Phantom Dust w wersji HD.

8,1/10 – taką średnią ocen zdołała osiągnąć gra Phantom Dust ponad dziesięć lat temu, kiedy to debiutowała na pierwszym Xboksie. Jeśli nie wiecie, dlaczego tak się podobała, to… możecie się tego dowiedzieć.

Microsoft przygotował bardzo miłą niespodziankę – udostępnia zupełnie za darmo odświeżoną wersję gry Phantom Dust. Pobrać można ją zarówno na komputer z systemem Windows 10, jak i konsolę Xbox One. Co więcej, posiadacze jednego i drugiego sprzętu mogą spotkać się na jednym serwerze w trybie multiplayer.

Czym jest Phantom Dust? To gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie, który zwiedzamy jako „esper” – jeden z tych, którzy potrafią przetrwać na powierzchni pomimo obecności śmiercionośnego pyłu. Naszym zadaniem jest odzyskanie wspomnień i poznanie sposobu na przywrócenie Ziemi dawnej świetności.

Phantom Dust HD, czyli nowa, udostępniania za darmo wersja, to przede wszystkim poprawiona oprawa graficzna i rozdzielczość zwiększona z 480p do 1080p. Twórcy udoskonalili również sterowanie i interfejs użytkownika. Zobaczcie, jak prezentuje się ten tytuł na filmie poniżej:

Gra Phantom Dust HD pojawia się w sklepie Windows stopniowo w różnych lokalizacjach.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: Xbox, Polygon

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    a jakas zwykla instalka? zeby na WINE odpalić?
  • avatar
    Fajne. Coś jak Legacy of Kain Soul River.
    Zaloguj się
    -3