Na topie

Oficjalny zwiastun ostatniego sezonu Gry o Tron

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film

8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce 15 kwietnia tego roku. HBO zaprezentowało widowiskowy zwiastun przypominający o premierze.

  • Oficjalny zwiastun ostatniego sezonu Gry o Tron
A A

Fani serialu Gra o Tron gorączkowo wyczekują premiery ostatniego sezonu. Ta zbliża się coraz większymi krokami, o czym właśnie przypomniano. W bardzo widowiskowy sposób.

Gra o Tron - zwiastun ostatniego sezonu

Od dłuższego czasu wiemy, iż 8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce 15 kwietnia tego roku. Będzie liczył sześć odcinków. To jedna z najważniejszych nowości HBO na ten rok, ale nie da się ukryć, że informacje na jej temat skrywane są wyjątkowo skutecznie. Z tym większą przyjemnością można w związku z tym obejrzeć opublikowany materiał wideo.

HBO zaprezentowało oficjalny zwiastun ostatniego sezonu Gry o Tron. Oczywiście nie można liczyć tu na zbyt wiele szczegółów związanych z rozwojem fabuły, ale fani serialu dostrzegą ulubionych bohaterów i kilka interesujących scen, a do tej pory takich okazji brakowało.


Nie da się ukryć, że główny cel osiągnięto - zwiastun z pewnością podgrzewa atmosferę przed premierą. Czekacie na nią?

Źródło: HBO Polska

Odsłon: 5509 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. mgkiler
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-05 18:52

    Powiedziałem sobie, że nie obejrzę serialu - pierw przeczytam książki.

    Ale książki jest 5 tomów i 2 są w produkcji od ponad 8 lat...

    Powiedziałem, że nie przeczytam książek póki te nie będą skończone.
    Przeczytam 5, a potem co? Mam czekać kilka lat na 6tą?
    Bez sensu.

    Najgorsze jest to, że sam autor olał swoją Pieśń Lodu i Ognia. Zajął się inną sagą...

    Skomentuj Historia edycji

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 19:02

      Bo z niego taki bardziej komik, a nie pisarz. Niech uczy się od Sapkowskiego jak pisać książki. Mimo, że Sapkowski to gbur i prostak.

      Skomentuj

    2. awesome1337
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-03-05 19:19

      >Powiedziałem sobie, że nie obejrzę serialu - pierw przeczytam książki.

      serial od kilku sezonów nie opiera się już na książkach (bo ich nie ma lol) tylko idzie własna ścieżka, można spokojnie oglądać

      Skomentuj

    3. solasoft
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2019-03-05 20:39

      Film jest niesamowity bez ksiazek , Polecam niema na co czekac chyba ze czekasz az kino w domu sobie zbudujesz z dolby atmos to wowczas dobry powod zeby czekac. Nie warto tego filmu ogladac bez dobrego dzwieku.

      Skomentuj

      1. levusek1992
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2019-03-06 08:19

        Na HBO Go i tak jakośc jest średnia. Wystarczy telewizor FullHD

        Skomentuj

        1. HardCorak
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-03-06 10:17

          w sumie czego się spodziewać po stronie co wymaga łącze aż 5Mb/s to marnego HD.

          Skomentuj Historia edycji

  2. PITUCH3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-05 21:16

    Winter Is Coming !!!

    Skomentuj

  3. Dudzio993
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 01:53

    Polecam wszystkim, którzy nie oglądali. Osobiście podchodziłem z rezerwą do serialu przez całą tą popularność Ale z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej się wciągałem:)

    Skomentuj

  4. levusek1992
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 08:21

    Przed tym sezonem obejrzałem całą grę o tron jeszcze raz. Warto. Dużo ważnych szczegółów za pierwszym razem człowiek pominął

    Skomentuj

  5. tasioros
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 08:31

    Mnie najbardziej ciekawi, czy sezon finałowy będzie tak dobry jak szósty, czy tak rozczarowujący jak siódmy.

    Skomentuj

  6. Kropeczka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 09:25

    Co by nie mówić najlepszy serial wszech czasów.

    Fani M jak .... - sorry ;)

    Skomentuj

  7. Makkk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-03-06 09:37

    Tak jak mnie nie kręcą lochy, smoki, miecze zbroje, tak GoT mnie mocno do siebie przekonało tym klimatem... i to już po pierwszym sezonie ;) Później był Wiedźmin 3. Może coś jeszcze wartego uwagi z fantasy?