Smartfony

OnePlus 3 wraca do sprzedaży

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2016-09-13

Na skutek dużego zainteresowania użytkowników sprzedaż OnePlus 3 musiała zostać wstrzymana. Na szczęście smartfon ponownie jest już dostępny.

Smarfona OnePlus 3 ze świecą szukać w polskich sklepach. Na szczęście jest jeszcze oficjalna strona producenta, gdzie bez obaw można go zamawiać.

Dlaczego o tym wspominamy, skoro premiera OnePlus 3 miała miejsce w czerwcu? Przez kilka ostatnich tygodni smartfon był bowiem niedostępny. Producent nie wyrabiał się z jego produkcją, co stanowiło pokłosie dużego zainteresowania ze strony użytkowników. Chcąc zamówić OnePlus 3 otrzymywaliśmy wymowny komunikat „out of stock”.

Przerwa w sprzedaży trwać miała do 12 września i rzeczywiście tak się stało. Na szczęście jesteśmy już po tym terminie i, zgodnie z deklaracjami producenta, OnePlus 3 ponownie stał się dostępny. Zamawiać możemy wersje Graphite oraz Soft Gold. Obydwie kosztują 1799 złotych.

Zastanawiacie się, czy warto? Zdecydowanie tak. Zajrzyjcie zresztą do naszej recenzji OnePlus 3. Nie bez powodu w tytule pojawia się sugestia, iż jest to najlepszy obecnie smartfon do 2000 złotych.

Źródło: OnePlus

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smartfon, ktory za 1800zl zjada wszystkie gejfony szajsungi i inne badziewa po 3000zl
 • avatar
  Do plusów tego smartfona należałoby dodać baterię, która mimo iż jest niewymienna, to nie eksploduje samoistnie.
 • avatar
  Gdyby miał 4.75 albo max 5 cali to bym chwili nie czekał. Ale 5.5? Nie potrzebuję paletki ani patelni. Wystarcz mi że mam obecnie 5.5calowego G4. Głupie jest ta moda z coraz to większymi ekranami.
 • avatar
  Właśnie się zastanawiam nad xiaomi mi5 a oneplus 3 co lepiej wybrać waszym zdaniem ??
  Zaloguj się
 • avatar
  OP3 :)