Na topie

Gameplay z Onrush - efektowne i zwariowane wyścigi wyglądają tak

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Onrush to najnowsze dzieło zespołu odpowiedzialnego za MotorStorm i Driveclub. Do tej pory zapowiadało się wyśmienicie, a po zaprezentowaniu fragmentu rozgrywki z perspektywy gracza oczekiwania… są jeszcze większe.

  • Gameplay z Onrush - efektowne i zwariowane wyścigi wyglądają tak
A A

Widzieliście już pewnie najnowszy zwiastun Onrush, czyli prawie gotowych, zwariowanych wyścigów od Codemasters. Niestety ten kolejny materiał po raz kolejny nie pokazał, co pojawi się na ekranie zwykłego gracza. Mistrzowie Kodu postanowili zmienić tę sytuację.

Najnowszy materiał wideo nie jest zbyt długi i nie zawiera zbyt wielu ujęć. Mimo to warto go obejrzeć – dlaczego? Ponieważ w końcu zaprezentowano fragment rzeczywistej rozgrywki, pochodzący ze wspomnianego na wstępie zwiastuna (tyle tylko że tym razem z „kamery gracza”).

Jak to wygląda? Sami zobaczcie:

Teraz już nie można mieć wątpliwości, że Onrush prezentuje się efektownie. Można też liczyć na niezłe wykonanie – wszak nad tą grą czuwają Mistrzowie Kodu i ekipa, która wcześniej dała nam MotorStorm i Driveclub.

Czy rzeczywiście gra (w której równie ważne, co dojechanie do mety na pierwszym miejscu, będzie to, by efektownie utrudnić realizację tego zadania innym), będzie taka dobra, jak się zapowiada? To okaże się 5 czerwca. Początkowo Onrush trafi na PlayStation 4 i Xbox One, a z czasem też na PC.

Źródło: Codemasters

Odsłon: 1784 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!