Na topie

Tak wygląda Pagan Online - hack’n’slash z katalogu Wargaming

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

W sieci pojawił się zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki w Pagan Online. Spójrzcie jak firma Wargaming i studio Mad Head Games rozumieją „dobrego hack’n’slasha”.

 • Tak wygląda Pagan Online - hack’n’slash z katalogu Wargaming
A A

W ubiegłym miesiącu usłyszeliśmy o Pagan Online, czyli grze w stylu Diablo, która w przyszłym roku trafi do katalogu Wargaming. Teraz wreszcie możemy rzucić okiem na to, jak prezentuje się rozgrywka w tym tytule.

Jak na hack’n’slasha przystało, w Pagan Online rozgrywka będzie koncentrować się na ekscytujących pojedynkach oraz rozwoju postaci. Na graczy czekać będzie kilku bohaterów o konkretnym zestawie umiejętności, które wykorzysta się podczas walki z potworami i bóstwami w pewnej mitologicznej krainie.

„Pagan Online połączy w sobie opowiadanie dobrej fabuły, proceduralnie generowane areny i wybory, które prowadzić będą do zróżnicowanych pojedynków. To wszystko da poczucie żyjącego i zmieniającego się świata, gdzie każdy dzień i każda walka będzie czymś innym niż była wcześniej”, jak czytamy w zapowiedzi.

Tymczasem przejdźmy już do rzeczy, a więc świeżutkiego materiału wideo przedstawiającego autentyczne fragmenty zabawy w grze Pagan Online, która ma być przystępna (dzięki intuicyjnemu sterowaniu), ale też wymagająca (za sprawą wielu opcji, które trzeba poznać samemu)…

Źródło: Wargaming

Odsłon: 3139 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
 1. sn00p
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-12-18 12:28

  Szkoda że już na stałe przyjął się ten cukierkowy świat Diablo 3. Przydało by się zrobić krok wstecz do klimatów z Diablo 2. Ciemne barwy + odpowiednia spokojna muzyka robią powalające wrażenie. Pagan zdecydowanie nie wypełni tej dziury która istnieje od czasów Diablo I i Diablo II

  Skomentuj

  1. awesome1337
   Oceń komentarz:

   5    

   Opublikowano: 2018-12-18 12:39

   ta dziura od lat jest wypełniona przez PoE

   Skomentuj

   1. Jake_24
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-18 16:26

    A ja do PoE już trzy razy podchodziłem i nie mogę tam z jakoś zostać na dłużej. Nie wiem co jest nie tak, niby gra miażdży D3, ale ja jakoś tego nie widzę.

    Skomentuj

    1. awesome1337
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2018-12-18 16:49

     mi też nie podchodzi mimo że obiektywnie jest bardzo dobra

     dużo bardziej pasuje mi d3

     Skomentuj

    2. kombajn
     Oceń komentarz:

     1    

     Opublikowano: 2018-12-18 17:31

     A kiedy ostatnio? Bo PoE dość prężnie się zmienia. A graficznie stoi o niebo lepiej od tej zapowiadanej powyżej nowości.

     Skomentuj Historia edycji

     1. patol1984
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-18 20:24

      Ale w PoE niestety nadal modele, animacje i ogólne wykończenie poziomów sporo ustępują tym z diablo. Choćby nie wiem jak była grywalna to grafika odpycha, mogliby chociaż model i animacje głównej postaci poprawić, w końcu patrzymy na nią non stop.

      Skomentuj

     2. kombajn
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-19 10:40

      Ja tam nie wiem jak ty to odbierałeś ale w Diablo 3 jest taka feeria barw i cukierkowatych efektów i kakofonii wizualnej że ja tam żadnych wybitnych animacji nie kolaże jakoś specjalnie. Grając w D3 przez większość czasu nie miałem tak do końca pojęcia co się dzieje na ekranie. Największym minusem Diablo 3 był nadmiar wyrzucanego sprzętu co może się wydać dziwne ale gdy co chwile dostaje się nowe potężniejsze przedmioty pryska cała radość ze znalezienia potężnego unikatu. A drugim powodem dla którego nie mam zamiaru więcej pogrywać w D3 jest fakt ze ta gra jest krótka i dość nudna w sumie. A ten pomysł z trybem przygody czy jak to się tam nazywa kompletnie do mnie nie trafia hack&slash to mocno uproszczone ale jednak RPG, w tym przypadku wyrzucono już dokumentnie ostatnie elementy RPG czyli fabułę. Po kiego czopka wybijać zastępy przeciwników,i zdobywać lepszy sprzęt skoro nie ma żadnego końcowego celu rozgrywki. Jakbym chciał MMO to bym sobie kupił WoW a skoro chciałem Diablo to to powinno być Diablo do diaska a nie jakaś dziwna hybryda.

      Skomentuj

     3. patol1984
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-19 16:23

      Niekończący się grind to chyba przypadłość każdej części diablo, tak samo grałem w d1, d2 i d3, nie widzę tu różnicy.
      A co do modeli i animacji to PoE oceniłbym na poziom diablo 2.5, ciężko nie zauważyć tej przepaści do d3, tym bardziej jak odpalisz to na 50+ cali. Chyba, że ktoś ogląda farmienie na YT tych z rankingu, to owszem, tam przeciętny gracz nic nie widzi, bo akcja jest zbyt szybka ;D

      Skomentuj

 2. zodjak
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-12-18 15:01

  Za gry z pazernego studia Wg dziekuje po przygodzie z wot-em nic więcej od nich nie tkne.

  Skomentuj

 3. Marucins
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-12-18 17:42

  Szkoda na to czasu. Jak przystało na Wargaming będzie to gra typu P2W.

  Obecnie jest tylko jeden H&S warty uwagi, a jest nim Path of Exile.

  Skomentuj

  1. awesome1337
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-12-18 17:50

   wargaming to nie tylko wot fyi

   Skomentuj

 4. leon-san
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-12-18 21:30

  Graficznie to wygląda, że jest gotowe na konsole czy mobilki

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!