Na topie

Pillars of Eternity II w dwóch edycjach w Polsce

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery gry Pillars of Eternity II: Deadfire. Dowiedzieliśmy się, że w Polsce nie będzie żadnych problemów z jej zakupem. Kłopotów nie sprawi też sama rozgrywka, bo potwierdzona została polska wersja językowa.

 • Pillars of Eternity II w dwóch edycjach w Polsce
A A

Pierwsze Pillars of Eternity określiliśmy w naszej recenzji jako „klasyczny RPG z najwyższej półki”. Nie byliśmy w naszej opinii osamotnieni, dlatego też nie dziwi, że z kontynuacją wiązane są olbrzymie nadzieje. Na szczęście ze sprawdzeniem tego tytułu w naszym kraju nie będzie najmniejszego problemu.

Firma Cenega potwierdziła, że podobnie jak w przypadku pierwszej części, zajmie się dystrybucją gry Pillars of Eternity II: Deadfire na naszym rynku. Zapowiedziała także, że dostępne będą polskie napisy. Warto też przy okazji wspomnieć, że dosłownie każda linijka przygotowanych dialogów została nagrana przez aktorów (w języku angielskim).

Gra Pillars of Eternity II: Deadfire trafi do polskich sklepów 8 maja i będzie dostępna w dwóch wersjach: standardowej oraz bogatej, obdarzonej dopiskiem „Obsidian Edition”. W skład tej drugiej wejdą dodatkowo: mapa drukowana na materiale, pocztówki, notatnik, etui i bonusy cyfrowe. Kosztować będzie to około 340 złotych, a tak to wygląda:

Pillars of Eternity II: Deadfire Obsidian

Rozbudowana kontynuacja świetnego erpega, w którym klasyczne rozwiązania łączą się z tymi nowoczesnymi, ruszy na sprzęcie z systemem Windows, macOS i Linux. W planach są również wersje konsolowe: na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, poniżej możecie zobaczyć zwiastun podsumowujący najważniejsze elementy i cechy gry Pillars of Eternity II: Deadfire.

Źródło: Cenega, THQ Nordic, PCGamesN

Odsłon: 3382 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. rafal12322
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-04-24 09:43

  Trochę słabo jak na 340zł...

  Skomentuj

  1. Kenjiro
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-04-24 10:23

   Trochę? Bardzo słabo. Nawet trudno uzasadnić cenę w przyszłości wydanymi DLC, chyba że te DLC byłyby na miarę wieśkowych dodatków.

   Skomentuj

 2. rafal12322
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-24 11:09

  Pierwsza część miała fajne pudełko, w środku bogata instrukcja/poradnik i kosztowała jakieś 130zł a tu pojechali xD Ja początkowo myślałem że "Obsidian Edition" to będzie taka limitowana edycja w cenie ~150zł a tu dowalili xD Za zwykłe plastikowe pudełko, gdzie w środku jest sama gra i nic poza tym wołają 190zł xD

  Skomentuj

  1. Kenjiro
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-04-25 09:35

   W wersji Obsidian są zawarte w cenie 3 DLC, które mają być wydane w przyszłości. Nie sądzę, że będą warte drugie tyle, co podstawowa edycja...

   Skomentuj

 3. pawelox01
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-24 11:34

  Mi tam wystarczy sam cyfrowy kluczyk za ~150zł z goga czy steama do pobrania jeśli gra będzie na te platformy

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!