Na topie

PlayerUnknown's Battlegrounds zadebiutuje na PS4 - zmamy datę premiery

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Nieoficjalne doniesienia potwierdziły się i tym razem. PlayerUnknown's Battlegrounds trafi w ręce właścicieli PlayStation 4 już 7 grudnia.

 • PlayerUnknown's Battlegrounds zadebiutuje na PS4 - zmamy datę premiery
A A

A jednak. Ciesząca się obecnie ogromną popularnością gra PlayerUnknown's Battlegrounds będzie dostępna na kolejnej platformie - PlayStation 4. Nieoficjalne doniesienia potwierdziły się i tym razem.

Sony ujawniło sporą dawkę konkretów. Najważniejsza informacja dotyczy rzecz jasna daty premiery. Posiadacze PlayStation 4 nie będą musieli już długo czekać, PlayerUnknown's Battlegrounds trafi w ich ręce 7 grudnia.

Gra już teraz oferowana jest w przedsprzedaży za pośrednictwem Playstation Store. Dostępne są aż trzy wydania specjalne - Edycja Łupieżcy za 124 zł, Edycja Ocalałego za 209 zł oraz Edycja Mistrza za 249 zł.

Decydujący się na wcześniejsze zamówienia otrzymają drobne bonusy w postaci stroju Nathana Drake'a z serii Uncharted oraz plecaka Ellie z The Last of Us.


Oczywiście PlayerUnknown's Battlegrounds na PlayStation 4 będzie oferować tę samą rozgrywkę, którą od pewnego czasu cieszą się posiadacze Xbox One i PC. Więcej przeczytacie o niej chociażby w naszym poradniku.

Źródło: PlayStation Europe

Odsłon: 2481 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. levusek1992
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-11-14 08:10

  Za późno. Zresztą gra nie nadaje się na konsole.

  Skomentuj

 2. Yukko
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-11-15 07:29

  PUBG cieszący się ogromną popularnością? Od miesięcy gracze od gry nieustannie odchodzą za tragiczną jakość, bugi, cheaterów. Są opinie, że gra lepiej działała w wersji beta. Nie mówiąc, że teraz są alternatywy.

  Tej gry raczej nie da się już uratować. Bić rekordy popularności i tak to zmarnować. To się nadaje jako świetny przykład jak nie robić biznesu.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!