Ciekawostki

Masz PlayStation Plus? Masz dodatkowe korzyści

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-10-02

Opłacając abonament PlayStation Plus, możemy liczyć na darmowe gry na PS4 co miesiąc, wyjątkowe rabaty w PlayStation Store, trochę miejsca w chmurze oraz dostęp do rozgrywki sieciowej. Teraz dla Polaków lista bonusów znacząco się wydłużyła!

Do wszystkich wymienionych korzyści płynących z bycia abonentem PlayStation Plus, oficjalnie dołączają kolejne, w ramach PS Plus Rewards. Pod tą nazwą kryje się program lojalnościowy, który ze swoim zasięgiem właśnie dziś dotarł do naszego kraju.

PlayStation Plus Rewards w Polsce

Program lojalnościowy PlayStation Plus Rewards to pakiet zniżek i bonusów dostępnych dla osób opłacających abonament PS Plus. Użytkownicy w Polsce będą mogli liczyć między innymi na takie „nagrody”:

  • 5 zł jednorazowej zniżki przy zamówieniu na Pyszne.pl, 
  • 15% zniżki na bilety do kina sieci Helios, 
  • 14-dniowy test pakietu Start w usłudze Player.pl 
  • oraz 15% zniżki przy zamówieniu za min. 320 zł w About You.

PlayStation Plus Rewards

O tym, czy są to atrakcyjne „nagrody”, można by dyskutować długo. Mija się to jednak z celem – wszak za możliwość skorzystania z tych bonusów nie płacimy nic więcej, a zatem debiut programu PS Plus Rewards w Polsce oceniać można wyłącznie pozytywnie.

Cena subskrypcji PlayStation Plus bez zmian

Przypomnijmy, że aktualnie istnieje możliwość wykupienia abonamentu PlayStation Plus na 1 miesiąc (za 37 zł), na 3 miesiące (za 100 zł) lub na 12 miesięcy (za 240 zł)

Źródło: PlayStation Polska

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!