Na topie

Poznań Game Arena - zwiedzamy stoisko firmy HP

Autor:

Szef strefy Komputery

więcej artykułów ze strefy:
Komputery

Kategoria: Komputery Laptopy Peryferia Klawiatury Monitory Myszki Słuchawki Tematyka: Poznań Game Arena Producenci: HP

Na Poznań Game Arena nie mogło zabraknąć firmy HP ze swoją gamingową marką Omen - na ich stoisku można oczywiście pograć, jak i obejrzeć nowe komputery, laptopy, czy słuchawki... z chłodzeniem.

  • Poznań Game Arena - zwiedzamy stoisko firmy HP
A A

VIP Day na PGA właściwie dobiegł już końca, ale zdążyliśmy jeszcze nieco powęszyć. Jeśli zastanawiacie się na jakie stanowisko warto wpaść, zrobiliśmy dla was krótki rekonesans.

Ostatnim stoiskiem na dziś jest HP Omen. Można tu zobaczyć sporo ciekawych sprzętów, jak choćby komputer gamingowy Omen Obelisk.

HP Omen Obelisk

Nie zabrakło nowych laptopów Omen - wyposażonych w procesory Intel Core 8-mej generacji, ulepszony system chłodzenia (trzy ciepłowody) i porty przeniesione na tył.

Są tu i peryferia jak klawiatura HP Omen Sequencer - zwróćcie uwagę na wygodne pokrętło do regulacji głośności w prawym górnym rogu.

W swojej ofercie HP ma również słuchawki Omen Mindframe, które wyposażone są w system chłodzenia - oczywiście chodzi o to, by słuchawki nagrzewały głowy gracza podczas długotrwałej rozgrywki.

Zwiedzający w sobotę i niedzielę mogą liczyć na konkursy z nagrodami, jak i możliwość pojedynków w Fortnite, czy Rocket League.

Źródło: informacja własna

Odsłon: 2956 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!