Na topie

Premiery gier - czerwiec 2017

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Mimo odczuwalnego letniego spowolnienia, kilka fajnych premier czerwca jest. Co takiego? A to już sami zobaczcie….

I znów się spotykamy….Jak ten czas leci, nie? Niesamowite, że już jesteśmy na przednówku lata i tak upragnionych wakacji.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 8748 Skomentuj newsa
Komentarze

18

Udostępnij
  1. Sweew
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-31 13:19

    Tekken 72, mały błąd się chyba wkradł, albo tyle części już było

    Skomentuj

    1. Mateusz Sołtysiak
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-05-31 13:24

      Tak, oczywiście Takken 7. Za chochlika przepraszamy!

      Skomentuj

  2. darioz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-31 13:23

    Get Even i Agony mnie interesują. Reszta to jakieś takie gry dla dzieci.
    Czuję jednak że Get Even i Agony magą okazać się klapą jak Inner Chains ale może mnie pozytywnie zaskoczą i będą przynajmniej niezłymi średniakami.
    Z innej beczki to przydałby się news o powrocie serii I.G.I.!

    Skomentuj Historia edycji

  3. KENJI512
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-31 14:26

    Patapon, najśmieszniejsza gra na PSP jaką grałem :D

    Skomentuj

  4. ShifteD
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-31 16:56

    oczywiście że tekken, nowe pady pod PC zakupione ;]
    chociaż łudzę się że mógłby obsługiwać rumblepada 2 (Mortal Kombat X sobie z nim radzi wyśmienicie)

    Skomentuj

  5. Wasek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-31 17:13

    "Morrowin"?

    Skomentuj

    1. Satanski
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-01 11:04

      Moim zdaniem, jeżeli już, to Morrofail ;-)

      Skomentuj

  6. cancel
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-31 17:19

    mnie ciekawi ile wytrzyma Denuvo w Tekkenie 7 :P

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-05-31 22:57

      a to nie mialo byc tak ze jak gra jest dobra to nie trzeba jej piracic i piraci sie tylko złe gry, złych wydawców co za gówno chcą kase najlepiej w preorderze i nie pozwalają nikomu jej testować?

      po co w ogole piracic cos co wszyscy kupią bo jest bardzo dobre ? :)

      Skomentuj

      1. Satanski
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-01 11:02

        Ja np bym to spiracił, żeby zobaczyć czy mi podejdzie. Kiedyś nie przepadałem za tą serią, o niebo bardziej podobał mi się Soul Calibur, ale na bezrybiu...

        Skomentuj

        1. Wiskas
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-01 11:51

          Nie kumam piracenia gier pod online, ok pograsz 2-20h , czasem pykniesz jak koleś wpadnie, ale ja w tym czasie będę miał już 200h na steam :) nie mam duzo czasu wiec szybkie partyjki online są w sam raz. Na street fighter V mam 220h od premiery, Ciekawe na jak dlugo teeken odciąganie mnie od SFV

          Skomentuj

          1. Satanski
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-01 17:29

            Zgadzam się, mnie też tylko tryb online interesuje, ale muszę to ograć kilka godzin przed zakupem, bo poprzednie części jakoś mi nie podeszły. Z reguły, do oceny gry wystarczają mi "gameplaye", ale w tym przypadku nie jestem pewien.

            Skomentuj

  7. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-31 17:52

    Jeśli miałbym wybrać cokolwiek to DIRT 4 i może Tekken.

    Skomentuj

  8. polios3
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-31 20:30

    nic ciekawego w czerwcu :/

    Skomentuj

  9. kuba223
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-31 20:53

    Jak co miesiac......nic ciekawego.No moze Get Even,ale cos czuje klapę,chyba ze fabuła uratuje wszystko.

    Skomentuj Historia edycji

  10. cacodemon
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-05-31 21:19

    Ani jednej... świat gamingowy po premierze Wiedźmina 3 nie jest już taki sam