Na topie

Premiery gier - czerwiec 2018

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Czerwcowe premiery gier same się przecież nie zapowiedzą. To jak? Gotowi na porcję świeżego, gierkowego mięska? No to lecim z tematem.

Szast-prast…i już witamy czerwiec roku pańskiego 2018-go. Dalibyście wiarę, że to już półmetek?...Tak, tak, zaraz wakacje… i znów prawie 2 miesiące branżowej bryndzy.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 9810 Skomentuj newsa
Komentarze

16

Udostępnij
  1. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2018-05-30 16:57

    Pominęliście od Astragonu Bus Simulator 2018 (13 czerwca).

    Skomentuj

  2. Maciej Piotrowski
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-05-30 18:05

    Ale gdzie pomineliśmy?

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-05-30 22:56

      Aaa moja kulpa, obejrzałem film jeszcze raz.
      Kurła czy ja przyspałem wtedy albo obiad za bardzo zaabsorbował. :D

      Skomentuj

  3. pawluto
    Oceń komentarz:

    -15    

    Opublikowano: 2018-05-30 19:23

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Durne gry z flakami i obciętymi głowami...pół minuty !
    A jak mamy hit wszech czasów teraz odświeżony na Switha - Flashback - to mamy 8 sekund...
    Tylko wy potraficie się tak kompromitować...
    Upadacie coraz niżej...

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-05-30 20:06

      A brałeś pod uwagę że obecnie dostępny jest jedynie teaser i trwa on tylko 20 sekund (z czego do naszych potrzeb nadaje się 10 sekund)? Niektórych rzeczy nie przeskoczymy i dobieramy tak zapowiedź by zmieścić się w czasie.

      Skomentuj

        1. PIRAT_PL
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-05-31 16:14

          Zawsze to jakiś sposób ;)

          Skomentuj

      1. pawluto
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-06-02 19:12

        No tak , nie wiedziałem że teaser trwał 20 sekund...
        Ta gra zasługuje na szacunek - rewelacja.
        Trzeba było chociaż pokazać kilka sekund z Amigi :)

        Skomentuj

  4. pawelox01
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-30 22:02

    Sama kupa w tym czerwcu

    Skomentuj

  5. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-05-30 23:12

    Trasy dłuższe, większy świat, lepsza grafika plus licencjonowane marki, Bus Simulator 18 czekam na 13 czerwca.
    Do tego Crash, The Crew 2 nooo jest na co kasę wydać :D
    Żeby OnRush nie bazował na multi też na pewno bym kupił (nie lubię grać w drużynówki preferuję singla).
    Ale z tym co wyszło na pewno przetrwam lato ;) Zwłaszcza przy Bus Simulatorze do tego klimatyzator i zimny trunek bo upał nie do zniesienia.

    Skomentuj Historia edycji

  6. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-06-01 01:12

    A może lepiej wybierać z tej listy:

    — Aria’s Wing – Oculus Rift/HTC Vive (June 1)*Early Access
    — Astraeus – Oculus Rift/HTC Vive (June 1)
    — Empty Town – Oculus Rift/HTC Vive (June 1)
    — Flying Aces – Navy Pilot Simulator – Oculus Rift/HTC Vive (June 1)
    — Math Classroom Challenge – Oculus Rift (June 1)
    — Sea of memories – Oculus Rift/HTC Vive (June 1)
    — Ancient Journey VR – Oculus Rift/HTC Vive (June 2)
    — CrossSide: The Prison – Oculus Rift/HTC Vive (June 5)
    — Turbo Soccer VR – HTC Vive (June 5)
    — Dreamland Defender – HTC Vive (June 8)
    — Oval – Oculus Rift/HTC Vive (June 8)*Early Access
    — Police Enforcement VR : 1-King-27 – Oculus Rift/HTC Vive (June 8)*Early Access
    — Skinscape – HTC Vive (June 8)
    — Sniper Rust VR – Oculus Rift (June 8)
    — Zeppelin VR – Oculus Rift (June 8)*Early Access
    — Orb Labs, Inc. – HTC Vive (June 11)
    — Moss (Physical Release) – PSVR (June 12)
    — Mystery Lands – Oculus Rift/HTC Vive (June 12)
    — Indentured Servant – HTC Vive (June 15)
    — Prana – Oculus Rift/HTC Vive (June 15)
    — War on Drugs VR – HTC Vive (June 18)*Early Access
    — Crooked Waters – Oculus Rift/HTC Vive (June 19)*Early Access
    — The Last Day Defense – Oculus Rift/HTC Vive (June 19)*Early Access
    — Wonfourn – Oculus Rift/HTC Vive (June 20)
    — MIRAGE – Oculus Rift/HTC Vive (June 21)

    — Boom! Maze – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — Budget Cuts – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — Caliban Below – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — Carly and the Reaperman – Escape from the Underworld – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — gridCrack – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)*Early Access
    — I Hate Heroes: Rocket Man – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — Kung Fu All-Star VR – HTC Vive (June 2018)*Early Access
    — Ludicrous Speed – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)*Early Access
    — Mind Labyrinth VR Dreams – Oculus Rift (June 2018)
    — Revoke – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — Steve’s Pub – Soda on tap – HTC Vive (June 2018)
    — Survival Simulator – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)*Early Access
    — Talos VR – Oculus Rift (June 2018)
    — Towards a perilous journey – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — Trench Run VR – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)
    — Trial of the Gods – Oculus Rift/HTC Vive (June 2018)

    Skomentuj

      1. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-01 10:45

        No i pewnie podobne podejście do tematu mają redaktorzy benchmark.pl - dlatego gry na ekran są uważane za GRY a to co pod VR to albo dla dzieci albo niedopracowane i generalni nie warte uwagi na łamach tak poważnego portalu. No cóż... i na was przyjdzie czas :) Czego jak czego - ale tego akurat jestem w 100% pewien :) Cierpliwie poczekam aż VR bardziej się spopularyzuje... bo niestety jak na razie bardzo wolno zdobywa rynek (po powyższym komentarzu widzę dlaczego).

        Skomentuj

          1. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-01 13:34

            1) Oculus GO - około 200$, Gear VR - dodawane do telefonów Samsunga lub koszt samodzielnego zakupu około 400 zł - ceny przystępne a sprzęt markowany przez Oculusa i naprawdę dobrej jakości (mam ten drugi)

            2) Zarówno Gear VR i Oculus Rift CV1 - bawię się głównie na siedząco (w 90% tytułów). Tylko małą część tytułów które posiadam - wolę wstać i bawić się na stojąco (czasami gra/program tego wymaga). Nie mniej takie programy jak Google Earth czy Big Screen - nie widzę potrzeby jakiegokolwiek ruchu po pokoju.

            3) Gear VR - bez problemu bawiłem się do wyczerpania baterii w telefonie, Oculus Rift CV1 - pewnie mógł bym siedzieć 24h z tym headsetem na głowie... ale są też obowiązki i przeważnie 1-2h dziennie to sukces (ale TYLKO przez brak czasu na więcej).

            4) Tego problemu nigdy nie miałem... ale to wciąż jest jakiś problem dla części osób które miały styczność z VR. Technologia idzie do przodu i mam nadzieję powoli ten problem zostanie wyeliminowany. Wiem że ćwiczenia też pomagają.

            5) Mam tyle pełnowartościowych tytułów pod VR że szczerze jak wkładam headset na głowę to już sam nie wiem co uruchomić (tutaj jednak - wbrew popularnemu powiedzeniu - od przepychu głowa może rozboleć).

            6) Poczytaj trochę newsów a będziesz wiedział że to najszybciej rozwijający się obecnie segment rynku technologicznego (z OGROMNYMI funduszami w to pompowanymi). To jest coś takiego co popchnie technologię do przodu w podobnym stopniu jak pierwsze akceleratory grafiki.

            Wydaje mi się że Ty i ja żyjemy w innym świecie... i coś mam wrażenie że nie miałeś zbyt dużej styczności z VR (albo ta Twoja przygoda z tą technologią nie była poprawnie przygotowana pod Twoją osobę). Z 6 punktów w których próbowałeś udowodnić że VR jest "be" zgadzam się częściowo tylko z punktem 4. I piszę to z punktu osoby która VR ma i która na co dzień tego używa (wczoraj wieczorem np. spędziłem chwilę z grą In Death - genialna gra... ale nie zrozumiesz tego oglądając tylko filmiki na YouTube)

            Pozdrawiam.

            Skomentuj

          2. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-06-03 00:42

            1. Twoje "fakty" pewnie bazują na lekturze takich stron jak benchmark.pl gdzie większość komentarzy odnośnie tych urządzeń/tej technologii faktycznie wygląda tak jak piszesz ("Nie mam na to miejsca", "za drogie", "nie ma dla mnie fajnych gier", itd)

            2. Oczywiście że gry AAA jeszcze nie powstają w dużej ilości przez stosunkowo małą popularność VR (biznes to biznes i kasa musi się zgadzać).... nie mniej wiele istniejących tytułów AAA jest adoptowanych do VR i coraz więcej firm zaczyna wydawać coraz lepsze gry.

            3. VR i AR w profesjonalnych zastosowaniach istnieje od wielu lat i nie spowodowało to jakiegoś dramatycznego rozwoju tej technologii. Dopiero rynek rozrywkowy i pompowane w niego pieniądze pozwalają poważnie rozwinąć się temu medium (szukaj newsów na temat ekranów o coraz większym PPI, śledzenie wzroku, nowe techniki renderowania wspierane również przez potentatów rynku jak NVidia itd itp)

            4. Trzymanie telefonu 5 centymetrów od oczu jak najbardziej może być pełnoprawnym VR (patrz: Gear VR lub sprzęt bazujący na systemie Daydream od Google)

            PS: Coś czuję że za bardzo sobie teoretyzujesz... i taka rozmowa na dłuższą metę nie wiele ma sensu. Sam mam Google Cardborad'a (porażka.. ale gdzieś leżą), Gear VR i Oculus Rifta CV1, kilkukrotnie miałem też okazję korzystać z HTC Vive - wiem o czym piszę, znam tytuły które pod ten sprzęt wychodzą, wiem jak potężna jest już społeczność osób korzystających z tej technologii oraz zaangażowanych w jej rozwój, śledzę wiele portali związanych z tematem VR oraz oglądam konferencje poświęcone rozwojowi VR (jak chociażby ostatnia F8 gdzie ogłoszono Oculus GO i kilka innych super interesujących rzeczy). Skąd ty czerpiesz wiedzę na temat VR? Od kilku marudzących znajomych? Czy może z kilku polskich portali gdzie każdy widząc cenę 400$ napisze że sprzęt kosmicznie drogi i już wydają wyrok śmierci na te urządzenia? Sugeruję jednak czasami zerknąć trochę dalej... zdziwisz się co się kryje za tymi "magicznymi górami" za które tak bardzo boisz się wybrać. Pozdrawiam! (...i bez odbioru - bo robi się to nudne i żenujące).

            Skomentuj

    1. HomeAudio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-14 16:24

      WYJAŚNIENIE: wszystkie komentarze mojego współrozmówcy magicznie zniknęły... bynajmniej nie rozmawiałem sam ze sobą tylko w punktach odpowiadałem na zarzuty "współrozmówcy" który na 100% tutaj pisał. Magia benchmark.pl... ech....

      Skomentuj

  7. mini21
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-04 01:47

    Crash na Switch'u czy Xbox'ie.... - co za upadek....

    Skomentuj

  8. Szymon331
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-04 16:01

    Dzięki za ostatnią opcję w ankiecie :)