Na topie

Premiery gier - kwiecień 2018

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kwiecień 2018 - choć premier gier w tym miesiącu będzie mniej emocje z pewnością sięgną zenitu.

Niesamowite….to już kwiecień? Ani się człowiek obejrzał, a za oknami nastała wiosna. Może jeszcze nie taka jaką sobie zamarzyliśmy, ale….”pierwsze koty za płoty”. Teraz może być już tylko lepiej. Zapraszamy na kwietniowe premiery gier!

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 13988 Skomentuj newsa
Komentarze

63

Udostępnij
  1. czorcik696
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-03-30 16:38

    "Extenszyn" zamiast Extinction (https://www.youtube.com/watch?v=VWPb8IP33_Q), gogle "fał er"... Ludzie kochani. Bez złośliwości, ale uszy krwawią.

    Skomentuj Historia edycji

    1. tazik21
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-03-31 04:22

      extension, ale nie wiem czy jest prawidłowo WAŁ R

      Skomentuj

  2. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-30 16:42

    Chyba będę musiał zmienić upodobania gier bo w tym roku tylko 2 mnie zainteresowały póki co.
    A ten miesiąc znów kiepsko, no nic odkładamy kasę dalej.

    Skomentuj

  3. FennPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-30 18:24

    Nie jest źle
    dwie są ciekawe
    i w dodatku nie te nad którymi rozpływał się autor

    Skomentuj

  4. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-03-30 18:26

    Oczywista oczywistość że tylko na to mogę zagłosować:
    "The Elder Scrolls V: Skyrim VR"
    Tak więc... głos oddany.

    Skomentuj

    1. czorcik696
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-03-30 18:50

      Fajnie, że będzie oficjalne wsparcie dla Oculusa a nie tylko dla Vive.

      Skomentuj

  5. q3aki
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2018-03-30 19:56

    akurat dla GOW zakupilem ps4

    Skomentuj

  6. sebmys
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-30 21:13

    Nic dla mnie :(
    Prawie wszystkie tytuły jakieś takie mroczne.

    Skomentuj

  7. cacodemon
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-03-30 22:55

    I brak opcji "żadna"

    Skomentuj

  8. KORGAN
    Oceń komentarz:

    -15    

    Opublikowano: 2018-03-30 23:31

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Na PC 4 miesiąc nic... Lecę po konsole.

    Skomentuj

  9. Ragnar Lothbrok
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2018-03-31 00:19

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Szkoda, że na PC nic fajnego nie ma :(

    Skomentuj

    1. adamgr
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-02 14:56

      Czemu tyle minusów ? W tym miesiącu naprawdę na PC nie ma nic ciekawego.

      Skomentuj

  10. KORGAN
    Oceń komentarz:

    -13    

    Opublikowano: 2018-03-31 08:38

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    "PC nie jest już wiodącą platformą dla dzisiejszych gier." - John Carmack w 2011 roku.
    Wtedy bym go zlinczował, a on miał jednak 100% racje.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -15    

      Opublikowano: 2018-03-31 10:17

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Szczerze - zobacz na rynek mobilny. Ile jest gier na telefony, tablety i inne urzadzenia przenosne.
      Ja juz nie mowie o konsolach nawet.
      Wtedy nikt by nie pomyslał ze to rozwinie się w tą strone.

      Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          -15    

          Opublikowano: 2018-03-31 11:27

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          Teraz sobie pomyśl że siedzi tam jakiś taki mały troll, który ma 15 kont i podnieca się że obdarzy kogoś tymi minusami :D

          W ogóle wprowadzenie tych minusów i plusów to porażka, na co to komu potrzebne to nie wiem. Każdy ma swoje zdanie i powinien mieć swobodną możliwość wypowiadania się, nie każdy musi się z nim zgadzać. Wręcz zachęca to takich hejterów do zakładania pseudo kont.

          Skomentuj

          1. raffal81
            Oceń komentarz:

            -11    

            Opublikowano: 2018-03-31 12:10

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            O Tym właśnie wspominałem, niezły burdel się zrobił na BM, odechciewa się cokolwiek napisać.

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            -11    

            Opublikowano: 2018-03-31 12:39

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            ja tam sie ciesze :D

            jak to mówia " o sile mężczyzny swiadczy ilość jego wrogów a nie przyjaciół" :D

            Skomentuj

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            -11    

            Opublikowano: 2018-03-31 12:40

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            oni mobilnej strony nie moga przez kilka lat dokonczyc a co dopiero szarpnąc się na porzadek tutaj :D

            Skomentuj

          4. raffal81
            Oceń komentarz:

            -11    

            Opublikowano: 2018-03-31 12:43

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            No to akurat racja ;]

            Skomentuj

          5. kitamo
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2018-03-31 18:47

            uwielbiam gofry

            Skomentuj

  11. Orokusaki
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2018-03-31 10:10

    Niestety na Konsole tylko jedna dobra gra jednak PC dalej jest wiodącą platformą do grania.

    Skomentuj

  12. LwieSerce
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2018-03-31 12:00

    Tak szczerze to niedawno pozbyłem się Soniacza, po prostu jak raz przeszedłem grę już drugi raz nie myślałem o graniu grafika grafiką nie mówię że jest gorsza czy lepsza ale po pewnym czasie konsola zaczęła mnie nudzić.Te gry na Konsole też na jedno kopyto pisane strategi jak C&C i im podobnych jak również dobrych rpg typu baldur czy pillar całkowicie brak.Ileż można ogrywać te AAA to się nudzi,widać jak ludzie wyprzedają konsole na OLX i na Allegro zresztą co tu dużo mówić prawie nikt z moich znajomych co kupił sony 4 już nie ma konsoli ten sam powód ta zabawka podoba się na początku potem zaczyna nudzić.

    Możesz sobie gadać PS4RaceMaster o grafice i innych cudach ale ten GOW to kolejna gra na jedno kopyto na soniaczu 4 nie ma dużego wyboru.

    Playstation 2 była masa rpg masa strategi,masa wyścigów platformówek gier na kilka osób na ps4 nie ma wyboru.

    Skomentuj

  13. Wtyczka
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2018-03-31 12:11

    Na szczęście istnieją na tej stronie plusy i minusy dzięki którym można zakopać komentarz delikwentów którzy piszą cały czas że Playstation 4 ma najlepszą grafikę na świecie i że na PC grafika jest daleko w tyle niż na konsolach 6 letnich.Minusy aż zachęcają do usuwania takich komentarzy.

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -12    

      Opublikowano: 2018-03-31 12:38

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      a dla mnie to wrecz przeciwnie - kazdy z checią zagląda i rozwija co napisałem :D

      Skomentuj

  14. PredatorHunter
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-03-31 12:58

    Tak szczerze kitamo ja nie zaglądam wcale,za to jak widze komentarz typu konsola jest lepsza od pc graficznie odrazu daje minus.Wyszedł Gow i co wielkie mi chalo przejde i zapomne nigdy nie wroce a w tym czasie na Pc ogram 10 gier.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -12    

      Opublikowano: 2018-03-31 13:30

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      A ja wrecz przeciwnie, na PC ogralem w ciagu 2 lat 2 gry a na ps4 w ostatnich 5 miesiacach jakies 5 ;)
      teraz przechodze way out i za chwile bedzie GOW ;)

      Skomentuj

    2. raffal81
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2018-03-31 13:53

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      A ja wole raz na jakiś czas coś fajnego, niż ogrywać 10 popierdułek.

      Tym bardziej że czasy gdy się siedziało godzinami i grało minęły. Człowiek dorósł, ma inne priorytety niż siedzenie i granie po 20h dziennie w gry ;]

      Skomentuj

  15. PredatorHunter
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-03-31 14:13

    Właśnie kończe Far Cry 5 i A Way Out oraz Kingdom Come: Deliverance.
    raffal81 skoro mając PC ogrywałeś same popierdółki to ci współczuje zakupu komputera jeśli miał służyć do samego grania,ja ogrywam same dobre gry a popierdółki i indyki zostawiam innym być może należysz do tych innych którzy właśnie w coś takiego grają nie wnikam w to nie moja sprawa.



    Też jestem człowiekiem dorosłym mam rodzinę dzieci i jak to nazwałeś "inne Priorytety" i jakoś potrafię sobie zorganizować życie tak żeby pograć,zająć się domem dziećmi,treningiem,pracą i żoną.

    Wystarczy mi 3 godziny dziennie wieczorami a nie 20 jak tobie.

    Skomentuj

    1. czorcik696
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-03-31 15:25

      3h to i tak sporo w takim układzie :P Swoją drogą to też ostatnio zauważyłem, że na benchmarku istnieje tylko jedna "prawilna" platforma do grania i jest nią PC. Nawet jak napiszę coś o tym, że chętnie zagram w grę na PS4, lub Oculusa, to dostanę kilka minusów na start (granie na Oculusie to też granie na PC tak btw.). Bawi mnie to, jak ludzie są ograniczeni, bo nie mówię tu o reakcjach na komentarze trola takiego jak PS4MasterRace, ale raz mi się zdarzyło napisać coś pod jego komentarzem i dostałem rykoszetem. Dziecinada...

      Skomentuj Historia edycji

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        -10    

        Opublikowano: 2018-03-31 18:42

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        Problem w tym że tutaj właśnie tak jest, napiszesz słowo PS4, od razu minusują, ale to jakieś zakompleksione osoby, za pewne 15 latki które mają po kilka kont i nikt ich nie lubi ;]

        Te minusy i plusy to w ogóle poroniony pomysł, założę sobie zaraz 15 kont i będę minusował każdą wypowiedź, to nic tutaj nie przeczytamy.

        Masakra niby ludzie co się udzielają tacy mądrzy i dorośli, a z buzi aż jad na klawiaturę kapie.

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        -10    

        Opublikowano: 2018-03-31 18:48

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        bobo masa zakompleksionych dzieciaków ktorym rodzice kupili ta jedną prawilną platforme do nauki przeciez.
        Jak przekonac rodzicow ze konsola jest do nauki? no nie da sie wiec trzeba znienawidzic wszystko czego nie mozna miec.
        A zauwazyles ze switcha nikt tu nie hejtuje? :D no jak tak mozna :D

        Skomentuj

        1. czorcik696
          Oceń komentarz:

          8    

          Opublikowano: 2018-03-31 19:37

          uff to dobrze, bo mam zamiar kiedyś kupić... :/

          Skomentuj Historia edycji

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            -10    

            Opublikowano: 2018-03-31 20:20

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            to przemysl temat bo będziesz juz jedną noga po drugiej stronie barykady i hejt wisi na włosku.

            Skomentuj

    2. raffal81
      Oceń komentarz:

      -11    

      Opublikowano: 2018-03-31 19:08

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Far Cry 5 i A Way Out oraz Kingdom Come: Deliverance.

      To wszystko jest dostępne na konsole również, więc tłumaczę Ci że takie gry na PC które przyciągają moją uwagę na dłużej, to wychodzą raz na rok albo dwa lata.

      Kiedyś były inne czasy, faktycznie tych gier na PC tych ciekawych było sporo, teraz zabrakło pomysłów, wracamy do remasterów, co nie mówię że to złe.

      Dlaczego więcej gram na PS4? może dlatego ze ostatnio włączyłem sobie SEA OF THIEVES, na PC, pierwsze co mnie przywitało to jakieś problemy z zalogowaniem, później wywalanie z sesji multi i nie tylko u mnie.

      Tak wracam raz na rok do jakiejś gry na PC i na dzień dobry się wkurzać muszę.

      Następna rzecz, CZITERZY, na PC w prawie każdej grze jest tego od groma i zabija to jakąkolwiek przyjemność z grania.

      To są te powody dla których przestałem grać na PC, mimo że mój PC jest dosyć silny by wszystkie gry wyglądały lepiej niż ich odpowiedniki na konsoli, to dla mnie to nie ma znaczenia, a znaczenie ma że włączam gram i wyłączam, a nie marnuję czas na jakieś duperele.

      Nigdzie nie pisałem że PC jest zły i nigdy nie wywyższałem jednej platformy nad drugą, ale ten portal to hejtuje wszystko co nie jest na PC, ok znajdzie się kilku troli co wklejają swoje mądrości o konsolach, ale takich się ignoruje.

      Problem na takich portalach jest w tym że człowiek chciałby z sensem sobie prowadzić z kimś dialog, ale po prostu przez bandę zakompleksionych dzieciaków nie jest w stanie.

      Te minusy i plusy to najgorsze co można było wprowadzić na tym portalu.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        -11    

        Opublikowano: 2018-03-31 20:21

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        A ja odpaliłem ostatnio nową Zelde na emulatorze i co? i zachorowałem na switcha ;)
        Na PC mozna odpalic, wygląda to dobrze ale nie przekonuje mnie takie emulowanie fajnych gierek.

        Skomentuj

        1. dopelfinger
          Oceń komentarz:

          7    

          Opublikowano: 2018-03-31 20:24

          Polecam Switcha bardzo fajna konsola i można na niej grać w pracy w firmie i tego typu miejscówkach.

          Skomentuj

  16. hideo
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2018-03-31 14:59

    dla mnie Yakuza 6 i God Of War, ale bardziej Yakuza

    Skomentuj

  17. dopelfinger
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2018-03-31 19:58

    To wy sami czyli ty Kitamo nastepny raffal81 ,PS4RaceMaster i Piotreeek robicie tą gówno burze,podjudzacie ludzi swoimi głupotami o wyższości konsol nad PC,lepszej grafice o tym że na kompach są pierdółki a nie gry i różne takie wystarczy odkopać wasze wypowiedzi.Sami jesteście winni tego że jacyś małolaci was minusami obrzucają i jak uważam że wam się należy bo robicie bardzo głupie ukryte niby odpowiadacie na dany temat ale po przecinku musi być dodane że PC to że PC to tamto.
    Żeby być sprawiedliwym następny w kolejce to bleeeee który pisze o wyższości Pecetów nad konsolami i też robi gówno burze a wy niby tacy dorośli i dojrzali a dajecie się wciągać w tą zabawę jak dzieciaczki bo i taka to i wasza dorosłość.

    Przykładem bardzo dobrym jest komentarz wyżej napisał gościu do raffal81 że PC jest lepsze dla niego i woli ograć 10 gier niż God OF War na konsoli to takim jadem dowaliłeś człowieku że ci prawie kronika 20 wieku wyszła w tym komentarzu co opisałeś komputer osobisty jak zło i najgorsze draństwo.Nie możesz się pogodzić że dla kogoś PC jest lepszy prawda bo przecież musisz udowadniać że jednak konsola rządzi światem.

    Ty kitamo też mądrzałka udajesz a robisz to samo ale w sposób trochę bardziej inteligentny i chytry też podjudzasz całą sytuację, o takich trolujących osobach jak PS4RaceMaster czy bleeeeee nie wspomnę przestałem ich czytać dawno temu.

    Ludzie ja mam konsole i pc i raz gry na konsole to dla mnie gówno a raz na pc i nie ma tak że na jednej platformie są cały czas wypasy i nigdy nie będzie.
    Zakończ ten temat jeden drugi i trzeci bo was już czytać nie można.

    Skomentuj Historia edycji

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      -12    

      Opublikowano: 2018-04-01 10:06

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Znajdź mi chociaż jedną moją wypowiedź gdzie napisałem coś o wyższości konsol nad PC ??? bo sobie nie przypominam, ale tak jest jak się nie umie czytać ze zrozumieniem.

      Napisałem tylko że wkurza mnie granie na PC w gry online gdzie jest pełno cziterów, a to jest akurat fakt i tego nie zmienisz.

      A to że na PC wychodzą raz na rok jakieś dwie gry, to też fakt, o grach multiplatformowych nie wspominam, ponieważ zagram w nie również na KONSOLI.

      Wymień mi kilka tych super gier które są tylko na PC, w które powinienem zagrać bo są takie super.

      O tym że nie umiesz czytać ze zrozumieniem może świadczyć to że dołączyłeś do naszego grona PIOTRKA< który jedzie po konsolach a nie PC :D

      Skomentuj

      1. WalterWhite
        Oceń komentarz:

        8    

        Opublikowano: 2018-04-01 10:38

        raffal81 ty jednak jesteś niezły troll nawet teraz w komentarzu podjudzasz.Dobrze facet napisał że cie du..a boli jak coś pozytywnego na o pecetach się napisze.

        Skomentuj Historia edycji

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          -9    

          Opublikowano: 2018-04-01 12:57

          Tu nie ma żadnego podjudzania, najwięcej cziterów jest na PC i to jest fakt i z tym polemizować nie można, masz po prostu większe możliwości by zaimplementować takie coś na PC, na konsoli to chyba ciężko będzie.

          Nigdzie nie napisałem że PC jest fee, tylko jeżeli mam wybrać grę multi, taki DIVISION gdzie mam pełno cziterów na PC a na PS4 ich nie mam, to logiczne że gram na PS4, tego chyba tłumaczyć nie muszę.

          Co do gier, opierajmy się na przykładach a nie jakiś tam "bo tak".

          Człowieku ja mam 2 konsole i PC, nie muszę faworyzować żadnej platformy, gram na czym chce, po co miałbym to robić ? to jest domena osób które mają ograniczenia, ja takich nie mam, czytajcie ze zrozumieniem.

          Skomentuj

      2. ShogunToranaga
        Oceń komentarz:

        10    

        Opublikowano: 2018-04-01 10:55

        "Napisałem tylko że wkurza mnie granie na PC w gry online gdzie jest pełno cziterów, a to jest akurat fakt i tego nie zmienisz"

        Uważam że to wierutna bzdura wyssana z palca napisana w celu dalszej prowokacji ponieważ na konsolach również są oszuści w grach online.

        Jednym z przykładów jest znana gra Diablo 3 na Konsoli Playstation 4 ponad połowa kont jest czitowana robienie GR 150 solo(normalnie jest to nie możliwe) i posiadanie itemów z milionowymi statystykami zapraszam na obejrzenie filmów na you tube.Innych gier też jest bardzo dużo czitowanych wystarczy przejrzeć sobie You Tube.


        "A to że na PC wychodzą raz na rok jakieś dwie gry, to też fakt, o grach multiplatformowych nie wspominam, ponieważ zagram w nie również na KONSOLI."

        Komentarz świadczący o fanbojstwie konsoli i nie dopuszczanie myśli do siebie że dla kogoś innego konsole są bez wartości tak jak gry które na nią wychodzą.



        "Wymień mi kilka tych super gier które są tylko na PC, w które powinienem zagrać bo są takie super."

        Wmawianie komuś że na komputerach nie ma dobry gier bo oczywiście "tylko konsola się liczy"


        "O tym że nie umiesz czytać ze zrozumieniem może świadczyć to że dołączyłeś do naszego grona PIOTRKA< który jedzie po konsolach a nie PC :D "


        Nie spodobało się że ktoś ma inne zdanie więc wyprowadzona została dziecinna riposta i porównanie dobrego użytkownika do kogoś kto specjalnie robi zaczepki.


        Tak to wygląda Szanowny Panie z perspektywy osoby dorosłej jak się Pana czyta.

        Dziękuje i Wesołych Świąt i bardzo proszę nie odpisywać mi na mój komentarz gdyż uważam że konwersacja z Panem nie ma sensu.

        Skomentuj Historia edycji

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          -11    

          Opublikowano: 2018-04-01 12:42

          Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

          Zagraj chociaż w 5 min w DIVISION zanim zaczniesz głupoty pisać. Dalej już Twoich wypocin nie będę czytał szkoda mi czasu, skoro nie rozumiesz.

          Co do diablo3, pokaż mi to u graczy sezonowych, pokaż mi jedno takie konto, dzizas poważnie ? fajnie się wypowiadać nie wiedząc o czym się pisze.

          I ostatnie moje zdanie, odnośnie wychodzących fajnych gier tylko na PC, nie wymieniłeś żadnej, tak tak za pewne Ci się nie chciało. No i tekst z fanbojstwem, no człowieka szlak trafia kiedy może sobie grac na czym tylko chce, na PC na PS4 i innych bo posiada, a ktoś będzie pisał że ja jakimś fanbojem jestem ha, no naprawdę aż człowiek nie może uwierzyć że takie rzeczy czyta. Problem jest tutaj taki że się jedzie po PS4 nie PC, ale widać kto jest fanbojem ;] skoro czyta się wybiórczo.

          Jak zrozumiesz w końcu że nie jadę po żadnej platformie to przestaniesz pisać takie teksty, mam 2 konsole i PC, po co miałbym być fanbojem, to się nie trzyma kupy ;]

          Większość tutaj osób faktycznie nie czyta ze zrozumieniem, to jest największy problem.

          Skomentuj

          1. LwieSerce
            Oceń komentarz:

            8    

            Opublikowano: 2018-04-01 13:18

            O ja nie mogę raffal81 ale ty banialuki piszesz BZDURA BZDURE POGANIA!!!


            ==mam 2 konsole i PC===

            a ja mam w domu słonia i żyrafę.

            Totalnie denne wypociny żryj minusa......smacznego.

            Skomentuj Historia edycji

          2. raffal81
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2018-04-01 17:19

            Powiem tak, wbijam w te wszystkie minusy ;] bo dla mnie nie mają kompletnie żadnego znaczenia ;]

            Skomentuj

          3. Zapinator
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2018-04-01 19:15

            Ta nie mają dla ciebie znaczenia a trollujesz o tych minusach w każdym komentarzu he he he dobre sobie lepiej idź wypocznij.

            Skomentuj

          4. raffal81
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2018-04-02 13:08

            Jakbyś czytał ze zrozumieniem, a mało kto widać tu potrafi to robić, to byś wyczytał że przeszkadza mi to tylko gdy czytam jakiś dialog między kilkoma osobami, zakopane wiadomości bardzo dobrze to utrudniają.

            Skomentuj

        2. kitamo
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2018-04-01 22:51

          Z tym diablo 3 to pojechales ;)
          Obecnie nie znajdziesz na sezonie zadnej osoby ktora by cokolwiek miała "ruskiego".
          Fakt było sporo wyedytowanych kont na samym poczatku ale nie ma sie co dziwic - ta gra byla prawie ze polową tego co było w wersji na PC przez długi czas.
          Na sezonie ani jedno konto nie jest czitowane.

          Na PC za to turbohud od lat, boty od lat itp i to bez znaczenia ;)
          Wiem bo tez grama na PC w D3

          No z tym diablo3 to nie trafiles.


          nie ma watpliwosci ze jesli chodzi o czitowanie to akurat faktycznie na konsolach problem jest znikomy.
          Wspomniany Division wyzej jest dobrym przykladem.
          https://www.youtube.com/results?search_query=division+pc+cheat+engine

          sporo tego.
          Są takie gry gdzie multiplatforowo to na PC faktycznie nei da sie normalnie grac.

          Skomentuj Historia edycji

          1. Tienlau
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2018-04-02 07:43

            Przepraszam bardzo ją na pc gram normalnie kitamo opowiadasz herezję normalnie coraz bardziej się przekonuje do wpisów innych osób że jesteś zwykłym trollem bo dopiero poznaje środowisko gdyż jestem tu nowy.

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-04-02 13:57

            Ale czy ja pisze że na PC wszyscy grają nienormalnie? Ja sam gram w D3 normalnie bez cheatów Ale wiem że całe top 200 na sezonie na PC używa botów bo ścigają się na paragony żeby wyżej na drabinie stanąć. Top streamerzy nawet którzy niby są 100% legit.
            To że Ty grasz normalnie na PC nie znaczy że wszyscy.

            Gram na wszystkich platformach od lat i to od dobrych 32lat. Od czasów pierwszej konsoli Atari i jak i komputera.

            Teraz na PC gram w Sea of thievs a na konsoli platynuje sobie ratcheta i way out.

            W Division gram i na PC i na konsoli - na konsoli częściej bo akurat cheat engine w tej grze jest nadużywany.

            Nigdy nie napisałem że pc jest gorsza platformą więc gdzie tu trolling. Jestem multiplatformowum graczem i zawsze to podkreślam Ale tutaj jak ktoś nie wyznaje tylko jednej właściwej platformy która jest pc to jest nazywany trolem.

            Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2018-04-01 22:56

      A gdzie ja pisze o wyzszosci jakiejs platformy? wez mi przytocz choc jeden.

      potrafie jakosc odnalezc zastosowanie dla kazdej z platform i uzywam ich kilku.
      nie rozumiem tylko ludzi ktorzy wyznają tylko jedna ta wlasciwą ktora nazywa się PC bo wszechstronna.
      Wszechstronny to moze byc domestos w domowym zastosowaniu.
      Nie rozumiem tez tego bolu tyłka niektorych ze ktos posiada wiecej niz jedna platforme i potrafi sensownie powiedziec dlaczego ją wybrał.
      Ja nie raz pisałem dlaczego sporadycznie gram na PC a wiecej na konsoli obecnie. Nie musze nikogo przekonywac do jakiejs wyzszosci jednego nad drugim - to moja sprawa bo to ja gram przeciez.
      Zawsze byłem fanem wielu platform w domu.

      Skomentuj

      1. Hattori
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-04-02 07:57

        Kitamo......

        Dla mnie konsola to kibel nic nie warta popierdółka to jest moje zdanie a gry na konsole są denne drogie i krótkie wywalenie kasy w błoto.

        Komputery są dla mnie najlepsze i nie liczy się dla mnie żadna inna dupowata platforma.

        Takie jest moje zdanie i dodam jeszcze że jestem fanbojem Pc i wolę wydać 12 tysięcy niż 1200 na plastikową konsole.

        Nic ci do tego i twoje argumenty jakie to konsole są fajne są dla mnie mułem nie wartym uwagi.Nie gram nie będę grał na konsolach i koniec kropka.

        Skomentuj Historia edycji

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-04-02 14:01

          Póki piszesz że jest to Twoje zdanie i nie starasz się jak u cioci typu blebleble czy Piotruś lub ps4masterrace przekonywać wszystkich w każdym temacie o wyższości pc nad innymi platformami to jest ok.
          Każdy może mieć swoje zdanie ja też je mam.

          Skomentuj

          1. volverine5000
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-04-02 17:23

            Najlepszy jest pecet czy się to komuś podoba czy nie i koniec dyskusji!

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-04-02 21:23

            do mieszania bigosu.

            Skomentuj

  18. pawluto
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-03-31 20:14

    Tyle gier a żadna nie przekonuje...No może trochę Solo.
    Kończą się pomysły twórcom gier...Coraz więcej tandety i powtórek...

    Skomentuj

  19. dopelfinger
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2018-03-31 20:22

    pawluto dlatego fajnie mieć Konsole i Peceta można sobie przebierać w tytułach ja na przykład tak robię,raz zamawiam gry na PC raz na sony a jak wyjdzie coś dobrego to na Switcha.

    W tym miesiącu zamówiłem sobie God Of War wersje kolekcjonerską na Konsole Sony Playstation 4 a na PC jakby inaczej oczywiście Far Cry 5.

    Bardzo mi się podoba to zestawienie benchmarka jakie gry wychodzą w danym miesiącu bo jako że jestem osoba zapracowaną nie mam już tyle czasu śledzić nowości ledwo znajduje czas na granie ale jakoś daje rade:)

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2018-03-31 22:23

      dokladnie. Dobrze jest miec wszystkie platformy. Dlatego wlasnie to preferuje.

      Skomentuj

    2. czorcik696
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-04-01 21:12

      też się zgadzam. Tak jak już kiedyś pisałem, lubiący grać dorosły i zarabiający człowiek potrafi tak dysponować swoimi pieniędzmi, że gra w co chce i na czym chce. Jeśli nie ma pieniędzy na daną platformę to zamyka dupsko i siedzi cicho, a nie troluje w internetach. To wszystko da się połączyć z pracą, rodziną, znajomymi, tylko trzeba trochę rozumu. Mam PC, gogle VR, PS4 i mam zamiar kupić Switcha. Mam ok 2-3h dziennie na granie (czasem mniej, czasem więcej), a i tak ogrywam wszystko co mi się podoba, bo gry które mnie interesują nie wychodzą codziennie. Jednego tyko nie robię w ciągu dnia- nie nudzę się na tyle, żeby trolować w internecie :/

      Skomentuj

  20. Konrads
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-04-01 12:42

    Same bzdury

    Skomentuj

  21. adamgr
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-04-02 14:55

    Niestety na PC nie ma nic ciekawego.

    Skomentuj

  22. adamgr
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-04-02 14:55

    Niestety na PC nie ma nic ciekawego.

    Skomentuj

  23. WalterWhite
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-04-02 15:53

    Na konsolach same gnioty.