Na topie

Premiery gier - październik 2017

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Chcecie wiedzieć jakie wypasy czekają Was w październiku? Zapraszamy na październikowe premiery gier!

Uuu…czujecie jak rośnie temperatura? Nie, nie na dworze. Tam jak zwykle szaroburo. Gorąco to robi się graczom od spoglądania na szybko zapełniające się półki sklepowe tegorocznymi hitami. A jest tego niemało. I co najlepsze, lwią część tych perełek dostaniemy już zaraz, w ciągu najbliższych tygodni.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 9647 Skomentuj newsa
Komentarze

27

Udostępnij

Gry w marketplace

  1. Q2hvY2hsaWs8
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-02 17:28

    Kurcze jest tego trochę. Przydałaby się lista wielokrotnego wyboru.

    Forza
    Destiny
    Wolf
    AC
    Elex

    Skomentuj

    1. czorcik696
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-10-02 18:16

      i 1000zł na te gry...

      Skomentuj

      1. Q2hvY2hsaWs8
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-10-02 21:26

        No i? Żałujesz mi?

        Nie będę kupował wszystkich na raz na premierę bo i tak na raz we wszystko grać nie będę. Zacznę od Forzy (bo już kupiłem preorder), potem Destiny. A z reszty wybiorę sobie coś na święta. Myślę ze Destiny z Forzą wypełnią mi czas spokojnie.

        Skomentuj

        1. czorcik696
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-10-02 21:55

          dlaczego miałbym Ci żałować?

          Skomentuj

          1. Q2hvY2hsaWs8
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-10-03 09:42

            Tak to odebrałem jakby to był jakiś problem, że ktoś wyda 1000 zł na rozrywkę w roku. Wydaję zdecydowanie więcej.

            Skomentuj

          2. ShifteD
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2017-10-03 13:02

            komentarz nie był ofensywny, nie spinaj się ;)

            Skomentuj

    2. mesjan
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-02 20:17

      Można zaznaczyć kilka tytułów po czym kliknąć głosuj.

      Skomentuj

      1. Q2hvY2hsaWs8
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-10-02 21:32

        No - ciekawe jak zaznaczysz więcej niż jeden radio button... oczywiście bez grzebania w js.

        Skomentuj

  2. slo1q
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-02 18:05

    No i to się rozumie! W końcu miesiąc, który opiewa w kilka dobrych tytułów!
    Będzie grane przez najbliższe 2 miesiące :)

    Skomentuj

  3. czorcik696
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-10-02 18:15

    Ja w tym miesiącu mam zamiar znaleźć czas na Wolfensteina, ale i tak zapowiada się ciekawa jesień.

    Skomentuj

  4. Gniot
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-10-02 18:37

    Call Of Dutyyyyyyyyy

    Skomentuj

    1. SirMichael
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-03 09:39

      80% negatywnych komentarzy odnośnie bety a ty dalej chcesz smarować pupkę masełkiem deweloperom? Wow.

      Skomentuj

      1. Q2hvY2hsaWs8
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2017-10-03 09:52

        Jak się przeczyta całość, razem z jego nickiem, to wyrażenie nabiera sensu.

        Skomentuj

      2. ShifteD
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-10-03 13:04

        gdyby nie fakt że nawet na becie spotkałem cziterów to bawiłem się przy niej wyśmienicie. Cyferkom nie ufam póki sam nie sprawdzę. Sprawdziłem, strzela się baardzo przyjemnie i dynamicznie przy 80 fps. Nie kupię w dniu premiery, ale zapewne w późniejszym czasie, jak trochę stanieje.

        Skomentuj

  5. galay a5
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-10-02 20:39

    Kto zaznaczył Just Dance przyznać się.

    Skomentuj

    1. Jake_24
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-10-03 11:30

      Nnnooo ddoobra ja... Teraz już wiecie... ;)







      A tak na poważnie:
      1. Wolf
      2. Śródziemie: Cień Wojny
      3. Destiny 2
      4. Forza

      Skomentuj

  6. drcocaina
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-02 20:59

    Ze względu na osobiste preferencje:
    1 FORZA Motorsport 7
    2 Wolfenstein II: The New Colossus
    3 Spintires: MudRunner (z ciekawości)

    Skomentuj

  7. azbestor
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-02 21:16

    Dla czekających na FM7:
    1. VIP, to kilka kart, pięciorazowych z bonusem 100% kasy (było zawsze i wszędzie plus 100%, teraz jest limitowane).
    2. Część aut w karierze jest do dostanie jedynie z losowych skrzynek kupowanych za kasę, więcej tutaj:
    https://arstechnica.com/gaming/2017/09/loot-boxes-have-reached-a-new-low-with-forza-7s-pay-to-earn-option/
    3. Ludzie mają problemy z uruchamianiem gry, nawet na xboxie.
    4. Niektórych kierownic gra nie zna.
    5. Brak asyst zawsze oznaczał większą kasę. Już nie.
    6. Prywatne lobby? Zapomnijcie.
    7. Ktoś narzekał, że na xboxie modele aut przeciwników są gorsze, niż w FM6. Gram na PC, nie wiem.
    8. 14+ aut na torze, jeśli na starcie nie wbije się w korytarzyk i peleton na pierwszym zakręcie, jest po ptakach. Jedziemy w tłoku, szczęściarz na 1 miejscu ma czystą trasę. Bez jakiegoś dzwona albo czegoś owe I miejsce jest niezagrożone.
    A od siebie: kupowałem dla Forzy 4 xboxy w sumie. I ta jest ostatnią, jaką kupiłem, mam Ultimate, czyli już niby pojeździłem. 9 wyścigów, przez 4 dni.
    GT leży, Forza właśnie się położyła, trzeba w stronę PC2 popatrzeć.
    Peace.

    Skomentuj

    1. Q2hvY2hsaWs8
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-02 21:42

      1) Nie interesują mnie żadne bonusy, gram dla frajdy z jeżdżenia, a nie żeby jak najszybciej kasę czy expa wbijać.
      2) Trudno - i tak jest ich w ciul do wyboru. Ile bym nie grał pewnie nie przejadę się każdym.
      3) Ludzie mają, a niektórzy nie mają. Ostatecznie to naprawią, takie same problemy były z Horizon 3.
      4) Nie mam kierownicy, gram na padzie.
      5) Jak w punkcie pierwszym, nie robi mi to różnicy, gram dla przyjemności z samej jazdy.
      6) Nie mam znajomych co grają w samochodówki, więc pewnie nie dostrzegę tego problemu. Może się jeszcze coś w tej kwestii zmieni z czasem.
      7) Gram na PC.
      8) Prawie w każdej grze wyścigowej tak jest. Ja sobie odpowiednio dostosuję poziom trudności, aby było wyzwanie, ale do wygrania. A co do wyścigów multi - bo nie wiem o których mówisz, to jest czynnik ludzki. Ludzie popełniają błędy. Nie zawsze wchodzą idealnie w zakręty itd.

      Skomentuj Historia edycji

      1. Q2hvY2hsaWs8
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-10-03 09:39

        I jak to kretyńsko teraz wygląda, moderzy usuwają komentarze, a reszta wątku zostaje oderwana od rzeczywistości.

        Skomentuj

      2. Pardek
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-10-04 14:15

        Bardzo nas to obchodzi dlaczego grasz.

        Skomentuj

  8. adamgr
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-02 22:23

    No,od dawna nie zapisałem sobie tylu gier do ogrania.
    6 gier z jednego miesiąca to sporo, tylko poczekam sobie spokojnie aż minie szał premierowych cen.

    Skomentuj

  9. hideo
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-02 23:49

    wow co za miesiąc, hicior za hiciorem

    Skomentuj

  10. Pardek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-02 23:50

    Torrenty się będą trzęsły aż internet się skończy

    Skomentuj

  11. xchaotic
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-03 20:26

    Wolfenstein spoko, ale to nie jest przeciez jakas gra przelomowa...

    Skomentuj

  12. Marucins
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-10-03 21:24

    Nie ma co się wygłupiać - Elex.
    Reszta poczeka na swoja kolej.