• benchmark.pl
  • Gry
  • Zostań asem przestworzy. Gra Red Wings na nowym zwiastunie
Gry

Zostań asem przestworzy. Gra Red Wings na nowym zwiastunie

z dnia 2020-02-20
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
1 komentarz Dyskutuj z nami

Zasiądź za sterami kultowych samolotów bojowych, a następnie popisz się refleksem, celnością i skutecznością. W grze Red Wings: Aces of the Sky otrzymasz szansę, by udowodnić, że jesteś asem przestworzy.

All in! Games opublikowało świeżutki zwiastun gry Red Wings: Aces of the Sky. Materiał przybliża postać Manfreda von Richthofena, który w 1917 roku stanął na czele myśliwskiej eskadry Jagdstaffel 11, pod której skrzydłami służyło wielu spośród najlepszych niemieckich pilotów. Naszym zadaniem w tej zręcznościówce również będzie zostanie asem przestworzy. Ale od początku… 

Zobacz najnowszy zwiastun Red Wings: Aces of the Sky:

Red Wings: Aces of the Sky to dynamiczna gra zręcznościowa osadzona w czasach I wojny światowej. Pozwoli nam przejąć kontrolę nad znakomitymi samolotami bojowymi albo po stronie Trójporozumienia, albo też Trójprzymierza. Będziemy zestrzeliwać wrogie maszyny i zwiększać swoje umiejętności, a wszystko to w miłym dla oka, komiksowym stylu. Dodajmy, że bawić będzie można się w pojedynkę albo też ze znajomymi, na podzielonym ekranie.

Premiera gry Red Wings: Aces of the Sky odbędzie się jeszcze w tym roku: najpierw na Nintendo Switch, a później na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: All in! Games

Czytaj dalej o grach: 

marketplace

Komentarze

1
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Pamiętam taką grę Wings ale to były lata 90 w rzucie izometrycznym, a i jeszcze później była taka gra strzelanka zręcznościowa z widokiem z kokpitu w wings w tytule. To były czasy, nikt nie rozumiał idei ilości k/s, cięło się czasami że ho ho ale odejść od gry nie było można, chłopaki z podwórka nie wychodzili ode mnie z domu.