Na topie

Opaski Samsung Galaxy Fit i Fit-e zapowiadają się nieźle

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Opaski fitness

Samsung przygotował dwa interesujące gadżety ubieralne dla aktywnych użytkowników. To opaski fitness Galaxy Fit oraz Galaxy Fit-e. Czym się charakteryzują?

 • Opaski Samsung Galaxy Fit i Fit-e zapowiadają się nieźle
A A

Wyciekły informacje na temat dwóch gadżetów ubieralnych dla osób, które nie potrzebują typowego smartwatcha, ale chcą zadbać o swoją kondycję i monitorować aktywność. Wygląda na to, że firma Samsung przygotowała dobrze prezentujące się opaski fitness: Galaxy Fit oraz Galaxy Fit-e.

Zacznijmy od tej drugiej. Samsung Galaxy Fit-e to opaska wyposażona w czarno-biały wyświetlacz PMOLED o przekątnej 0,74 cala i rozdzielczości 64 x 128 pikseli. Ten ważący zaledwie 15 gramów i wodoszczelny (5 ATM) gadżet automatycznie będzie wykrywał ruch, monitorował tętno i analizował sen, a jedno pełne ładowanie zapewni do 10 dni działania. Ze smartfonem łączyć będzie się poprzez Bluetooth 5.0 i pozwoli na odczytywanie powiadomień (bez możliwości odpowiadania).

Samsung Galaxy Fit-e

Do bardziej wymagających użytkowników kierowany będzie z kolei Samsung Galaxy Fit. Jego 0,95-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 120 x 240 pikseli wyświetli treści w kolorze, a lepsze podzespoły zaoferują szerszą funkcjonalność. Z prezentowanymi powiadomieniami będzie można wchodzić w interakcje, a akumulator zagwarantuje do tygodnia pracy między ładowaniami. Waga tej opaski będzie niewiele większa, wyniesie mianowicie 23 gramy – wodoszczelność i obecność modułu Bluetooth 5.0 się nie zmieniają.

Samsung Galaxy Fit

Poznaliśmy również sugerowane ceny tych smartbandów. Za Galaxy Fit-e trzeba będzie zapłacić 40 euro, a model bez „-e” w nazwie został wyceniony na 100 euro.

Źródło: GSMArena, PC Diga

Odsłon: 11635 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Opaski fitness w marketplace

 1. adamgr
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-02 20:01

  Rozglądam się za opaska do biegania i niestety brak GPS wyklucza tutaj Samsunga już na starcie.

  Skomentuj

 2. Zef1r
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-02 20:20

  Mi Band 3 rozwala te samsungi na starcie.

  Skomentuj

 3. lysycoprobo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-05-07 07:27

  no sorry ale takie opaski powinny być z reguły tanie a 40 euro a tym bardziej 100 raczej sporo skoro taniej można mieć mi band 3 który chyba jest nawet lepszy hehe żenada

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!