Na topie

Samsung zaprezentuje Galaxy Note 8 już w połowie sierpnia?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Coraz więcej doniesień sugeruje, że producent będzie chciał jak najszybciej pochwalić się Galaxy Note 8.

  • Samsung zaprezentuje Galaxy Note 8 już w połowie sierpnia?
A A

Już od dawna jasne jest, że nieudana przygoda z Galaxy Note 7 nie zniechęci koreańskiego producenta do kontynuowania tej serii smartfonów. Co więcej, coraz bardziej prawdopodobne, że na premierę Galaxy Note 8 nie będziemy długo czekać.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że może mieć ona miejsce pod koniec sierpnia, na chwilę przed targami IFA 2017. Najnowsze doniesienia z Korei sugerują, że premiera Galaxy Note 8 odbędzie się jeszcze szybciej - już w połowie sierpnia.

Powody? Raczej mało zaskakujące. Producent chciałby jak najszybciej zapełnić lukę po wycofaniu ze sprzedaży Galaxy Note 7, a jednocześnie zdążyć z nowym modelem przed konkurencją. W głównej mierze wymieniane jest Apple z nowymi iPhone'ami. Wiadomo jednak, że swoje chciałoby ugrać tu również LG planujące dość szybką premierę LG V30.

Oczywiście chętnie widzielibyśmy Galaxy Note 8 w wymienionym w tytule terminie. Pamiętamy jednak, że pośpiech przy Galaxy Note 7 nie skończył się zbyt dobrze i oby producent nie powtórzył tych samych błędów.

Jeśli ciekawi Was, jak wyglądać może Galaxy Note 8 to zapraszamy do niedawnego wpisu poświęconemu temu tematowi.

Źródło: Trusted Reviews

Samsung Galaxy Note 8

Cena od 4 099.00 do 4 278.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 3856 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-19 09:37

    Może w końcu będzie godny następca Note4 w Europie!

    Skomentuj

    1. Yamaraj6
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-19 10:56

      Ja bym nawet powiedział, że nie godny a jakikolwiek następca Note 4, bo przecież:
      Note 5 nie był dostępny w europie albo był bardzo ciężko dostępny
      Note 6 w ogóle nie było
      Note 7 wybuchał i trzeba było go zwrócić
      Więc teoretycznie w normalny sposób nie był dostępny żaden Note od Note 4.

      Skomentuj

    2. Viperus
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-19 12:13

      A ja właśnie zamówiłem Note4 N910C i mogę spokojnie czekać na Note 8,9 i może 10.

      Skomentuj

      1. Marucins
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-19 17:44

        N910C to bardzo dobry telefon.
        Niemal każdemu powinien wystarczyć. Ale jeśli zaczyna się interesować słupkami syntetycznych testów, które nijak się mają do wydajności telefonu to zaczynają się problemy i szukanie dziury w całym.

        Skomentuj

  2. maciuch2
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-19 12:02

    Samsung ubił serię Note w europie. Miałem 3 i był to jeden z najlepszych telefonów jakie miałem, nie wymieniałem na 4, bo za mało zmian, 5 nie było ogólnie dostępne, 6 nie było, 7 wybuchało. Ciekawe co nie tak będzie z 8?

    Skomentuj

    1. Viperus
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-19 12:15

      ja miałem najpierw 1 która działa do dzisiaj a potem kupiłem 3 ale nie działała zbyt dobrze i ostatnio musiałem wrócić do N7000 bo w N9005 wysiadł GPS, gubił zasięg GSM i potrafił się sam restartować. Teraz czekam na N4, mam nadzieję że nie trafię na padakę.

      Skomentuj

    2. ahael
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-19 14:01

      Możliwe, że powieli wady S8 i S8+, o których Samsung milczy (różowy ekran oraz prześwitujące światłem z ekranu boki źle spasowanej ramki z ekranem). Bezsensownym pomysłem jest zagięty ekran do rysika...będzie ciekawie - blowing unpacked :). Marketingowcy znowu wygrają niż zdrowy rozsądek?

      Skomentuj

  3. Suncho
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-19 14:58

    zamawiajac teraz Note4 na 75% procent bedzie to chinska wersja
    https://www.youtube.com/watch?v=yoCdjzEDQ5U

    Skomentuj

  4. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-19 17:42

    Ciekaw jestem czy wezmą do siebie babole, złe rozwiązania i inne bolączki jakie wyłapali użytkownicy S8?

    Skomentuj

  5. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-19 22:02

    Mnie ciekawi czy będzie to już SNAP 836 wtedy testy pokażą jak zwiększyła się wydajność i energooszczędność.