Na topie

Te grafiki pokazują, czego oczekiwać od Galaxy Note 8

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Wygląda na to, że w Galaxy Note 8 zastosowana zostanie podwójna kamera. Czym jeszcze cechować może się ten wyczekiwany smartfon?

  • Te grafiki pokazują, czego oczekiwać od Galaxy Note 8
A A

Skoro Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ na dobre rozgościły się już w sprzedaży, producent może w pełni poświęcać się pracom nad Galaxy Note 8. Do premiery tego modelu jeszcze kilka ładnych tygodni, ale już teraz wiemy o nim całkiem sporo.

Zwłaszcza po zapoznaniu się z grafikami, jakie trafiły ostatnio do sieci. To szkice koncepcyjne smarfona, ale takie, które prezentować mają jego finalny wygląd. Wydają się jak najbardziej wiarygodne, ponieważ pokrywają się z niedawnymi doniesieniami na temat wyglądu i najważniejszych funkcji Galaxy Note 8.

Chodzi tu przede wszystkim o podwójną kamerę główną. Do tej pory Samsung nie sympatyzował z tego typu rozwiązaniem, ale najwidoczniej czas na zamiany. Uwagę zwraca również czytnik linii papilarnych osadzony na tylnym panelu, ale w miejscu bardziej praktycznym niż ma to miejsce w Galaxy S8.

 Galaxy Note 8 schemat

Optymistycznie wyglądają też dwa głośniki i złącze słuchawkowe, z którego producenci coraz częściej lubią rezygnować. Miejsce na rysik S Pen i port USB C to akurat elementy, które wydają się tu oczywistością.

Galaxy Note 8 złącza

Obecnie wszystko wskazuje na to, że Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany pod koniec sierpnia, na chwilę przed targami IFA 2017.

Źródło: bgr

Samsung Galaxy Note 8

Cena od 4 099.00 do 4 278.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 5336 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. KotekPimpek
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-06-13 14:47

    A ja nadal na NOTE 3. Skarbonka pusta ;(

    Skomentuj

    1. vegasnight9
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-13 19:55

      Witaj w klubie :)

      Skomentuj

    2. dokkymc
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-14 13:30

      Witam w klubie :-))))
      Powiem szczerze, że myślałem o zrootowaniu słuchawki i nie wiem za bardzo czy warto? przyniesie to jakieś wymierne korzyści? Przedłuży jego żywot? :-))

      Skomentuj Historia edycji

  2. Radical
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-06-13 14:50

    Nie jest źle, nie widać żadnych płomieni ;)

    Skomentuj

  3. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-13 15:07

    Głośniki stereo, czy ja dobrze widzę? Albo to otwory na wlot powietrza dla wentylatora ;)

    A tak serio to note7 byl dobrym telefonem, drogim jak ****** ale dobrym. Może w koncu 8 będzie godnym następcą Nota 4 w Europie.

    Skomentuj

    1. Q2hvY2hsaWs2
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-13 17:28

      Proces spalania jest bardziej intensywny jak jest dobry dostęp tlenu.

      Skomentuj

  4. Puciek15
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-13 15:38

    A ja dalej na Note 2, póki działa nie zamierzam wymieniać - w zupełności wystarcza. Choć przy ewentualnej wymianie raczej także padnie na kolejnego Note'a.

    Skomentuj

  5. zuzannator
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-13 20:30

    No zapowiada się niepowtarzalna konstrukcja i ten, no... unikatowa.

    Skomentuj

  6. firstmithrandir
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-14 00:58

    Sam nie wiem, Note 4 - 4 bateria, każda oryginalna po 8 miesiącach schodzi do 20-25%,a potem się telefon wyłącza. Znajomi co mają niewymienne baterie są uzależnieni od ładowarek albo battery packów. No i czy warto mieć fajny telefon, który jak spada z 0,5 metra na którąkolwiek stronę to jest rozbity?

    Może się przekonam, miałem brać Note 7, ale się tydzień "spóźniłem".

    Skomentuj

    1. ncc1701
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-14 08:35

      To musi byc jakis inny problem niz bateria. Moj note po 2 latach zaczal sie wylaczac przy 35-40% Kupilem nowa baterie - przez pewien czas spokoj, po czym po 6-7 miesiacach znowu - wylaczal sie przy 40-50%. Tak samo przy trzeciej baterii. 2-3 tygodnie temu wylaczyl sie przy 55% baterii. Wyciagnalem stara Xperie E4 a Note 4 poszedl do piachu. Niczego w nim mi nie brakowalo, ani szybkosci, ani funkcji - ale trudno korzystac z telefonu, kiedy nie wiadomo kiedy sie wylaczy.

      Poczekam do premiery OnePlus5 i wtedy zdecyduje albo ten albo G6. Niestety zaokraglone boki w S8 i jak widze Note 8 zupelnie mi nie pasuja...

      Skomentuj

  7. rahl_r
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-15 00:25

    Ja oczekuję co najmniej równoważnika 1kt TNT ;D