Na topie

Sea of Thieves - dzień z życia pirata

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Nowy zwiastun pozwala spojrzeć na podstawowe aktywności piratów w Sea of Thieves oraz na nowe wyspy w świecie gry.

 • Sea of Thieves - dzień z życia pirata
A A

Co robi pirat? Większość czasu upływa mu na pokładzie statku, ale poszukiwania skarbów, emocjonujące pojedynki i popijawy z kumplami skutecznie pomagają wypełnić mu dobę. Możemy rzucić na to okiem na nowym filmiku z Sea of Thieves.

O Sea of Thieves pewnie już słyszeliście – to MMO studia Rare, które zaprasza nas do świata piratów, w którym współpraca i współzawodnictwo są na porządku dziennym. Nie wiadomo jeszcze kiedy gra zadebiutuje na rynku, ale na razie trwają jej zamknięte testy. Zresztą bardzo wczesnej wersji tej produkcji.

Twórcy starają się prężnie rozwijać swoje dzieło i właśnie udostępnili nową aktualizację. Jest ona oznaczona numerem 0.1.1 i wprowadza wiele nowych wysp, do których mogą przypłynąć i które mogą zgrabić wirtualni piraci. Jak to wygląda? Sami zobaczcie:

Sea of Thieves zmierza na pecety i konsole Xbox One. Czy ten tytuł znajduje się na waszej liście życzeń?

Źródło: YouTube (Sea of Thieves)

Odsłon: 2887 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. Kojot321
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2017-02-17 16:52

  Brakuje mi porządnej gry MMO o w klimatach piratów z karaibów. Takie połączenie AC:Black Flag, Naval Action, Sea of Thieves i Rust było by całkiem ciekawe. Możliwość toczenia w miarę realistycznych bitew morskich, handlu, pojedynków na lądzie, tworzenie flot i interakcje na lądzie ze znajomymi, tworzenie baz i kryjówek... Ciężkie zadanie, ale może kiedyś...

  Skomentuj

  1. kombajn
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-02-17 18:13

   Raczej kiedyś już było tylko w singlu a nie w multi. Gra nazywała się Corsairs: Conquest at Sea i była całkiem dobra. Świetnie się przy niej bawiłem, niestety później na nowych dużo mocniejszych komputerach już nie dało się w zasadzie w nią grać bo w trybie bitwy lądowej/abordażu (swoisty rts) nie było limitu prędkości animacji i wszystko zap... tak że nie dało się tego ogarnąć.
   https://www.youtube.com/watch?v=6D77IF9lJ9g

   Skomentuj

  2. Tomasz Słowik
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-02-17 20:12

   Polecam Age of Pirates. Gierka jest na tym samym silniku co pierwsi Piraci z Karaibów (wtedy to był jeszcze sandbox). Niestety, tytuł nie jest już nowy i od zawsze miał masę błędów. Nadal jednak nie ma sensownej konkurencji.

   Corsairs, to była gra, chociaż brzydko się zestarzała i patrzysz z góry, a nie chodzisz po statku. Można też było mieć całkiem konkretną flotę i Karaiby były podzielone na misje - to nie każdemu musi pasować.

   Co do animacji, możesz nałożyć sobie blokadę w sterownikach do Radeonów, a Geforce ograniczysz dowolnym program do podkręcania (osobiście używam Expertool).

   Skomentuj

   1. kombajn
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-02-18 08:49

    Spoko ale tą grę to ja mam jeszcze w wersji pudełkowej na płycie CD a napędu optycznego w komputerze to ja nie mam od ładnych kilku lat.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!