Na topie

Serial Cleaner trafi na Nintendo Switch

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: gra zręcznościowa Gry indie polskie gry Producenci: iFun4all

Może nie doskonały, ale bez wątpienia intrygujący Serial Cleaner jest kolejną polską grą, która zasili katalog tytułów dostępnych na Nintendo Switch.

 • Serial Cleaner trafi na Nintendo Switch
A A

Kolejna polska gra zmierza na konsolę Nintendo Switch. To intrygujący i ciepło przyjęty Serial Cleaner, który nawiązuje klimatem do filmów gangsterskich z lat siedemdziesiątych i stawia przed graczem zadanie „posprzątania” po zbrodni.

Do tej pory Serial Cleaner ukazał się na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na domowo-mobilne urządzenie Nintendo (które, jak wiele na to wskazuje, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki) trafić ma zaś jeszcze w tym roku, lecz konkretna data premiery jak dotąd nie padła. 

Dla krakowskiej ekipy iFun4all jest to szansa na zwiększenie zasięgu, a dla posiadaczy Nintendo Switch kolejny ciekawy tytuł do sprawdzenia. Jakub w swojej recenzji przyznał grze Serial Cleaner notę 3,7/5, doceniając fakt, że „jest to bardzo oryginalna produkcja, która miesza znane z gier schematy, oprawia je w popkulturowe motywy i gwarantuje świetną rozrywkę”.

Dodajmy, że to już kolejna rodzima produkcja, która zmierza na konsolę „wielkiego N” – dobrze jest widzieć, że ich katalog robi się coraz ciekawszy.

Źródło: iFun4all

Odsłon: 2029 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. Sharimsejn
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2017-10-11 23:41

  Co to Nintendo Switch?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!