Na topie

Polskie SEVEN na ostatniej prostej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry komputerowe Tematyka: Kiedy premiera RPG Zwiastuny gier Producenci: IMGN.PRO

SEVEN: The Days Long Gone, czyli intrygujące izometryczne RPG z Polski, zadebiutuje na rynku już za niespełna dwa miesiące.

  • Polskie SEVEN na ostatniej prostej
A A

Jest tu trochę ze skradanek spod znaku Thief, da się też odczuć pewną inspirację serią Assassin’s Creed, ale przede wszystkim to izometryczne RPG, u którego podstaw stoją klasyczne rozwiązania. Tworzona przez polskie ekipy Fool’s Theory i IMGN.PRO gra SEVEN: The Days Long Gone zapowiada się naprawdę dobrze, a teraz w dodatku wiemy, kiedy o jej jakości sami będziemy mogli się przekonać.

1 grudnia 2017 – premiera gry SEVEN

Dokładnie tego dnia wystartuje sprzedaż gry SEVEN: The Days Long Gone w wersji na komputery osobiste (jedynej, jaka jest zapowiadana). Wydawca informuje, że dostępna będzie zarówno edycja cyfrowa, jak i pudełkowa (a cena tej drugiej wyniesie około 100 złotych). Pojawi się też edycja kolekcjonerska (z soundtrackiem, artbookiem, mapą i przewodnikiem) za ok. 150 złotych.

Wraz z datą premiery przedstawiony został nowy zwiastun, który stanowi wprowadzenie do świata gry SEVEN: The Days Long Gone. Dowiadujemy się z niego, że trafimy do postapokaliptycznego, otwartego świata, w którym nowoczesne technologie łączą się ze średniowieczem oraz że najważniejszym atutem tego tytułu ma być oddawanie nam swobody – będziemy mogli grać dokładnie tak, jak lubimy:

Źródło: IMGN.PRO, Eurogamer

Odsłon: 4048 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!