Na topie

Niemal miesiąc do debiutu, ale Spider-Man ma już zwiastun premierowy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Insomniac Games

Spider-Man zadebiutuje 7 września, ale już teraz można nacieszyć wzrok zwiastunem premierowym. Gra ma wielkie szanse na to, aby zostać kolejnym hitem oferowanym na PlayStation 4.

  • Niemal miesiąc do debiutu, ale Spider-Man ma już zwiastun premierowy
A A

Gry AAA promowane są zazwyczaj dużą liczbą materiałów wideo. Twórcy przygotowują również tzw. zwiastuny premierowe, które przypominają graczom o zbliżającym się debiucie, a tym samym najczęściej publikowane są na kilka, kilkanaście dni przed pojawieniem się gry w sklepach. Bywają jednak wyjątki, co udowadnia teraz Insomniac Games.

Większość graczy doskonale wie, iż jest to studio, które pracowało ostatnio nad grą Spider-Man, która ma ogromne szanse na to, aby zostać jedną z najlepszych produkcji tego roku. Pracowało, ponieważ już pod koniec lipca ogłoszono, iż Spider-Man uzyskał status gold. Premiera odbędzie się zatem zgodnie z planem.

Ustalono ją jednak na 7 września, a więc trzeba jeszcze trochę poczekać. Przywoływany zwiastun premierowy otrzymaliśmy jednak już teraz. A skoro mowa o materiale mającym skutecznie zachęcać do zakupu, spodziewać można się dynamicznych ujęć wykreowanego świata, a także starć bohatera z kilkoma przeciwnikami, z którymi trzeba będzie się tutaj uporać.

Spider-Man zwiastun premierowy


Prawda, że wygląda zachęcająco? Dla niektórych graczy problemem będzie jednak to, iż mówimy tutaj o produkcji na wyłączność PlayStation 4.

My mieliśmy już okazję do przyjrzenia się rozgrywce z bliska. Koniecznie zajrzyjcie do artykułu, w którym przedstawiliśmy nasze pierwsze wrażenia.

Źródło: PlayStation

Odsłon: 2747 Skomentuj newsa
Komentarze

38

Udostępnij
  1. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2018-08-13 21:08

    Biore na premiere.
    W końcu taki graficzny kozak na PS4Pro zasługuje na to, żeby od razu wrzucić pare screenów w 4K w dniu premiery i porównać tą ponoć uber grafe z jakimiś pecetowymi zmodowanymi wydaniami kilkuletnich The Division albo Arkham Knight.

    Skomentuj

  2. krisu82gdansk
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2018-08-13 21:15

    ale ból du... będzie ogromny :D
    już widzę pecetowe gwiazdeczki tutejsze :D
    eeee słabe, oceny po 9 pewnie przepłacone
    crysis z 2007 na modach ładniejszy :D
    słabe bo słabe, słabe bo na sony, słabe bo nie ma na Xa :D
    to będzie bajera :D
    ból du... za 3...2...1....
    jestem ciekaw która lokalna gwiazda wypalili pierwsza, choć to już 21:15 większość gimbazy pewnie już zasypia

    Skomentuj

    1. PS4Ekskluzyw
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-08-13 21:20

      Pierwszy gimbus już zaatakował :)))

      Spider Man to pryszcz jaki ból... pup.... będzie przy The Last of us 2 Death Stranding Ghost of Tsushima hoho.



      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        -6    

        Opublikowano: 2018-08-13 21:30

        Gimbusie zaczynają robić w portki, bo niedługo zobaczą screeny w dobrej jakości i skończy sie rajcowanie filmikami w youtubowej jakości buahahahahahaha

        Skomentuj

  3. krisu82gdansk
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2018-08-13 21:33

    2018 rok
    PS4 - SPIDER-MAN
    PC - https://store.steampowered.com/app/914750/Bee_Simulator/ - symulator pszczoły w 4K :D
    PS. no i jestem przekonany, że jakiś tam milionowy dodatek do SIMSów na świeta też trafi :D

    Skomentuj

    1. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      -9    

      Opublikowano: 2018-08-13 21:35

      ale najważniejsze, że jest crysis z 2007 z modami :D
      ps. żeby nie było mam pieca lepszego niż 3/4 tutaj gimbazy, ale prawda jest taka, że nasz rynek pecetów umiera :( nie pamiętam kiedy tytuł na poziomie last of us, god of war czy spider-mana zawitał na mojego peceta :(

      Skomentuj

      1. blebleble
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-08-13 22:33

        Pisałem ci wielokrotnie, że chodzi o grafikę więcej z czym masz problem.

        4 gry na PlayZłoma i ty chcesz się wieszać bo nie ma takich gier na PC i PC umiera.

        Czy Ty się najadłeś grzybów? I nie chodzi mi o pieczarki.

        God of whore sprzedał się w 5 milionach. PlayZłoma sprzedało się 50 milionów.

        Może jeszcze kupi tą gre z 5 milionów optymistycznie zakładając po wyprzedażach i używane.

        Pozostałe 40 milionów posiadaczy PlayZłoma ma wyrąbane na tą grę. I pewnie grają w ekskluzywne gry ma PC w Kurkę Wodną, Maluch Racer I Crysisa na modach.

        I co. Nadal chcesz się wieszać?

        Skomentuj

        1. blebleble
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-08-13 22:55

          Ups przepraszam. Nie 50 milionów tylko 81 milionów. Czyli 71 milionów posiadaczy PlayZłoma ma wyrąbane na God of Whore.

          Skomentuj

          1. krisu82gdansk
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-08-14 11:07

            ponowne pytanie jaki to wielki tytuł tego roku (już nawet nie 4, nie będę Cie dobijał) został tak doceniony przez krytyków, sprzedał się w takim nakładzie?
            w co tak wybitnego się w tym roku zagrywasz na swoim mocarnym pececie?
            bo na razie od godziny używasz słowa playzłom, krytykujesz wszystko i wszystkich ale ani razu nie podałeś jednej ładnej, dobrej gry, która w tym roku okazała się podobnym hitem
            a co gorsza do końca roku coraz bliżej, zapowiada się, że takowa nie nadejdzie, bo chyba nie liczysz na call of duty? :D że będzie piękne i hitowe?
            ps. osobiście czekam na nowego DOOMa, ale to wciąż jedna gierka VS 4 genialne

            Skomentuj

        2. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-14 08:21

          a w co Ty grywasz na swoim mocarnym pececie?
          jaki to tytuł w tym roku zawojował rynek pecetów?

          Skomentuj

  4. Chong-li
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-08-13 21:54

    Spider-Man jest dobry a nawet bardzo dobry i na pewno zakupię ,ale myślę że RDR2 pozamiata wszystkie gry w tym roku bo co jak co ale gdy Rockstar Games coś wypuści to nie ma ch... we wsi.

    Skomentuj Historia edycji

    1. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2018-08-13 22:02

      a to całkiem możliwe
      god of war, spider-man, rdr2, ktoś coś mówił o końcu konsol ;)?
      ps. wciąż żeby nie było od prawie 30 lat mam peceta w domu i nie widzę innej możliwości, ale sorry ale ten rok pecet to leży i kwiczy, sony zamiata i trzeba być albo ślepym albo debilem, żeby tego nie widzieć

      Skomentuj

      1. HardCorak
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-08-13 22:14

        Tak zamiata ale tylko ekskuzywami. Dla gier multiplatformowych warto mieć mocnego pc bo na nim w 99% zawsze będzie lepsza grafa czy fps.

        Skomentuj

        1. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-08-13 22:37

          nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej ;)
          dobry gracz nie patrzy na platformę tylko na tytuł
          co mogę to ogrywam na piecu z racji detali i 60fps (choć bywają buble jak batman łajno knight:( ) którego kupiłem bo na piecu miała lepiej wyglądać, a ani nie wyglądał, ani tym bardziej lepiej nie chodził

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-13 23:15

            "którego kupiłem bo na piecu miała lepiej wyglądać, a ani nie wyglądał"

            To ty sobie lepiej okulary kup, jak dla ciebie wersja na playzłoma wygląda lepiej niz pecetowa.

            Skomentuj

          2. krisu82gdansk
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-14 08:17

            gorzej :( ni to, że pecetowy batman wygląda słabo bo to bubel za który pieniądze producent oddawał (całe szczęście można było zwrócić i to zrobiłem) to mimo wyłączeni wielu detali, mimo ogromnego patcha, ta gra chodziła masakrycznie, nawet na 1070 potrafią być dropy do 10-15 fps podczas śmigania batmobilem
            gra bubel, ale producent zachował się kapitalnie i oddał kase, mimo wszystko szkoda, bo zmuszony człowiek był do kupowania drugi raz

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-14 19:42

            "gorzej :("

            Jednak czas kupić sobie okulary.
            Rozpaćkana wersja na PS4/PS4Pro
            https://cdn.gamer-network.net/2013/articles//a/1/7/6/4/9/0/0/PS4_000.bmp.jpg

            Wersja PC
            https://www.flickr.com/photos/xanvast/23939905453/in/album-72157660560028584/
            https://www.flickr.com/photos/xanvast/30437919535/in/album-72157660560028584/
            https://www.flickr.com/photos/xanvast/24001809806/in/album-72157660560028584/
            https://www.flickr.com/photos/xanvast/23660079699/in/album-72157660560028584/
            https://www.flickr.com/photos/xanvast/23401137603/in/album-72157660560028584/
            https://www.flickr.com/photos/xanvast/23919671742/in/album-72157660560028584/

            Zaoranie graficzne, takie że wersja na PS4 może sie schować.

            "nawet na 1070 potrafią być dropy do 10-15 fps"
            Z tego co widze, działa to dwa razy lepiej niż wersja na PS4.
            https://www.youtube.com/watch?v=zqoENo9QweY

            Skomentuj

          4. krisu82gdansk
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-14 19:46

            https://www.eurogamer.pl/articles/2015-11-02-wydawca-oferuje-zwrot-pieniedzy-za-batman-arkham-knight-na-steamie masz racje, zaorane jak cholera, przeprosiny od producenta z potwierdzeniem, że tej gry nie da się poprawić
            także producent swoje, ludzie swoje, a Ty dalej wierzysz w swoje bajki i filmy z youtuba, pokaż raz w życiu swojego peceta i jak cudnie na nim chodzą gierki bo na razie wrzucasz filmy z youtuba
            i dalej nie kumasz, że jak mam konsole to nie znaczy, że nie gram na piecu ;)
            taka jest różnica między nami, że ja god of wara czy spidermana ograć mam na czym, do tego pecet też pewnie lepszy od Twojego
            a Ty dalej swoje konsole be, bo nie mam, peceta super choć nikt go na oczy nie widział bo bazujesz od miesięcy na YT

            Skomentuj

          5. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-14 20:25

            Ale co mnie obchodzi zwrot pieniedzy na steam...
            Udowodnisz w końcu jakoś te twoje brednie sugerujace że AK chodzi tak koszmarnie nawet na GTX 1070? To gdzie te dropy do 10-15fps? I zapewne to nie jakieś sporadyczne wyjatki, tylko takie nagminnie dające sie we znaki i psujące całą przyjemność z grania.

            https://www.youtube.com/watch?v=m3B4rk1m-cA

            Bo jakoś póki co, to sie okazuje, że AK na GTX1070 rozwala graficznie tą twoją upośledzoną wersje na PS4. I to zarówno pod wzgledem graficznym (co widziałeś na screenach), jak i w temacie płynności działania.

            Skomentuj Historia edycji

      2. blebleble
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-08-13 22:41

        No widadć właśnie, że jesteś debilem skoro masz takie parcie na 4 gry.

        Zastanów się. Gry na PlayZłoma muszą być dobre. Inaczej Play złom by się nie sprzedał.

        Skomentuj Historia edycji

        1. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-14 10:19

          parcie na gry mam od jakiś 30 lat, gram na tym co ma najlepsze tytuły, z tym roku jest to playzłom, takie mamy czasy, jeśli za rok hity będą na pieca to spoko, jak się okazać może , że warto zainwestować w one x to tak zrobie
          wciąż nie odpisałeś mi w co tak wybitnego na piecu Ty się zagrywasz, że tak go bronisz? ja się podniecam 4 tytułami, zapodaj chociaż dwa z podobną jakością

          Skomentuj

          1. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-08-14 11:31

            Żadnego tytułu ci nie poda :) Trolle pctowe muszą się wyżyć bo nie mają nic innego na pc :)

            Przed PS4 kolejne hity co poradzić Sony zamiata konkurencję pod dywan :)

            Skomentuj

          2. krisu82gdansk
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-14 15:58

            no właśnie widzę, że krzyczy bo krzyczy nie mają argumentów, na proste pytanie jaki tytuł, już nawet nie tytuły ogrywa na piecu, nagle zniknął :D
            pewnie mu neta odcieli

            Skomentuj

  5. krisu82gdansk
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-08-13 22:38

    ogólnie jestem zawiedziony, ja rozumiem, że gimbusy załamane, że kopary opadły itp.
    ale oczekiwałem jednak więcej gimbogównoburzy
    jakieś wklejki z uncharted w porównaniu z crysisem
    jakieś info o tym, jakie to 4k jest oszukane
    kurde gimbusy gdzie jesteście?!?!/ jak tak to Was pełno przy każdy newsie o konsolach, teraz nagle co? neta odłaczyli, mama kompa zabrała?

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-08-13 22:49

      Może nie chcą już więcej kompromitować PlayZłoma.

      Skomentuj

      1. krisu82gdansk
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-08-14 08:20

        ten playzłom pozamiatał obecny rok
        zobacz sprzedaż god of wara, pomyśl jaka może być spidermana ;) bo to tytuł do szerszej publiki, dodaj do tego RDR2 :D
        a na sam koniec popatrz na rynek pecetów i co w tym roku mamy?!?! czy wyszedł jakiś graficzny kiler, jakiś lider rynku co sprzedał się w milionach?

        Skomentuj

        1. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-08-14 11:35

          To dopiero pozamiata

          The Last of us 2
          Ghost of Tsushima
          Death Stranding

          To będzie 6 rok generacji i taki poziom hoho. Pierwszy raz w historii Playstation takie numery ech....

          PS5 pozamiata konkretnie i nie będzie co zbierać z pc ;)

          Skomentuj

    2. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-08-13 23:17

      Poczekaj z wklejkami do premiery. Wtedy wrzuce kilka screenów z tego ponoć graficznego killera jakim jest Spiderman.
      Ale pewnie wtedy akurat wyjedziesz na wakacje buahahahahah

      Skomentuj

      1. krisu82gdansk
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-08-14 08:18

        na wakacjach już byłem, także spoko, tylko, że Ty nie masz konsoli, także wrzucić co najwyżej możesz fotki z neta
        może poczekajmy na recki kogoś kto ma sprzęt w domu
        gadanie z osobą nie mającą konsoli, jest jak gadania z prawiczkiem o seksie, coś tam wie, ale praktyki zero także i rozmowa nie ma sensu
        kupisz konsole, ograsz spidermana możemy pogadać

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-08-14 19:46

          Ale pewien jestes że nie mam konsoli?
          Bo już sporo było takich pewnych lemingów, którzy poźniej zostali zaorani zdjeciem moich konsol (PS4Pro i XOX) i karteczką z ich nickiem.

          Skomentuj

  6. DabrowskiMiro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-14 10:25

    Jakoś nie potrafię być podekscytowany tym tytułem, wolałbym coś troche bardziej mrocznego, nie koniecznie aż do poziomu Batmana od Rocksteady, ale jednak trochę mniej kolorowego.

    Skomentuj

    1. PS4Ekskluzyw
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-14 11:38

      Co tam gimbusie nie mamy takich gier na pc to trzeba strzępić ryjka :)

      Przed PS4 jeszcze nie jeden taki hit z oprawą nie osiągalną na pc :)))

      Skomentuj

    2. krisu82gdansk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-14 11:39

      prowokacja bo mnie i wielu innych bawią tutaj dzieciaczki tupiące nóżkami jakie to konsole są złe
      także ubaw mamy z tego ogromny jak przychodzi gimbusik i mówi, że jego zabójcze core 2 duo z crysisem z przed 11 lat jest lepsze niż god of war :D 1080p z HDRem :D

      Skomentuj

        1. krisu82gdansk
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2018-08-14 15:04

          spoko moja druga połowa ma swoje zainteresowania, ja jestem fanem gier, ona fanką muzyki, do tego razem prowadzimy całkiem fajny bizes, praca na swoim to coś co polecam każdemu, a jeśli robisz to z drugą połową to tym bardziej
          także nie masz co współczuć, bo milionów nie mam i mieć nie będe, ale stać mnie na godne życie, własny dom i paroletnie auto, jak to mówią całe życie na kredycie (28 lat i mieszkanie będzie moje :D) a tym czasem jest zdrowie, jest pieniądz to można trochę inwestować i korzystać ze sprzętu
          do tego można się uśmiać jak dzieciarnia tupie nóżkami jakie to konsole są złe

          Skomentuj

          1. DrMjut
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-08-14 16:42

            Twoja ręka słucha muzyki? no ciekawe rzeczy opowiadasz.

            Skomentuj

          2. krisu82gdansk
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-08-14 19:48

            przekaż matce żeby się "tam" umyła bo chłopaki z osiedla narzekają ;)

            Skomentuj

  7. Leader86
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-14 11:54

    Portal oficjalnie zszedl na psy. Komentarze od tej samej bandy nieudacznikow, ktorzy nic w zyciu nie osiagneli, tylko kupili konsolke w cenie jednego normalnego obiadu w normalnym kraju.

    Gdzie moderacja ? Przeciez tego sie czytac nie da.

    Skomentuj

  8. PROCTON
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-08-14 18:44

    Pokazaliście poziom, nie ma co.